Alena Tejmarová

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB
BesNet centrum
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4 - Braník
Mobil: +420 775 111 031

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Reference od klientů

Dobrý den, k hodnocení přípravy a zpracování financování naší nemovitosti mohu konstatovat jediné. Byl jsem maximálně spokojen s nabídkou a konzultací ohledně hypotečního úvěru. Paní Tejmarová nás navíc, myslím si nad rámec svých povinností, informovala a navštěvovala na předem dohodnutých místech a to jen proto, aby nám přinesla co nejvýhodnější nabídku. Spolupráce společnosti Gepard Finance a Re/max je na špičkové úrovni a tak ještě jednou mohu jen maximálně pochválit a doporučit lidem ve svém okolí.

Děkujeme moc – Kamila a Radomír Chovanečkovi.

  

Vážená paní Tejmarová,

velice Vám chceme s manželkou poděkovat za Vaše nadstandardní služby v záležitosti vyřízení finančního poradenství při nákupu bytu. Byli jsme s Vámi naprosto spokojeni a tak rychle, jak vše proběhlo a hlavně hladce, se dnes skoro nevidí.
Vaše zkušenosti v této oblasti jsou vynikající a jste opravdový profesionál.

Ještě jednou velice děkujeme,
s pozdravem,

Tomáš Morávek a Veronika Morávková

  

S prací Aleny Tejmarové v oblasti zabezpečení hypotečního úvěru jsem velice spokojen. Spolupráce byla vždy na profesionální úrovni. Velice si cením schopnosti přizpůsobit se nestandardní a občas proměnlivé situaci na straně klienta.

Tomáš Mráz

  

Manželé Nguyen a Bui - úterý 13. listopad 2018 17:38

Vážená paní Tejmarová,
Jsme velmi spokojeni s Vaší službou a profesionálním přístupem při koupi nemovitosti. Vše rychle proběhlo a to nás opravdu velice překvapilo. Vaše zkušenosti v té oblasti jsou velmi výborné. Chtěli bychom tou cestou Vám poděkovat. Práce s Vámi ostatním doporučujeme a ještě jednou Vám mockrát děkujeme. Přejeme Vám hodně úspěchů při práci, štěstí v životě a zdraví.
Manželé Nguyen a Bui

Alena Tejmarová

Jana Brandejská - pondělí 15. říjen 2018 19:31

Děkuji za trpělivost, za ochotu najít optimální řešení úvěru, za odborné rady a celkově za vysoce profesionální přístup. Brandejská

Alena Tejmarová

Sochor Tomáš - úterý 2. říjen 2018 14:18

Rychlý a profesionální přístup, zároveň velmi příjemné osobní jednání, neuvěřitelná flexibilita a ochota hledat nejoptimálnější varianty financování a to vše s přihlédnutím k osobním potřebám a plánům do budoucnosti. Zkrátka není co vyčíst a jako bonus musím poděkovat za pochopení se zarytými odpůrci vyplňování formulářů, jako jsem já :-)
T.Sochor

Alena Tejmarová

Salakvarda Jiří - pátek 24. srpen 2018 10:36

Vše proběhlo bez problémů, díky paní Tejmarové mám výhodné podmínky. Paní Tejmarová je ochotná, nebyl problém se domluvit.

Alena Tejmarová

Pavel Hercík - pátek 19. květen 2017 14:14

S nabídkou, profesionálním jednáním a vlastním aktivním přístupem jsem byl velice spokojen. Chtěl bych touto cestou paní Tejmarové poděkovat. Pavel hercík

Alena Tejmarová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Alena Tejmarová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.