• Cardif

    BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s., je mladá dynamická společnost, která se za dobu svého fungování úspěšně zabydlela na českém pojistném trhu. Je jedinou specializovanou pojišťovnou na českém trhu v oblasti skupinového pojištění.

cardifPojistné produkty nabízí BNP Paribas Cardif Pojišťovna ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů – nejčastěji s bankami, leasingovými společnostmi a společnostmi poskytujícími nákupy na splátky, osobní půjčky nebo úvěrové karty.

Na českém trhu působí BNP Paribas Cardif Pojišťovna již od roku 1996, kdy zde jako první spustila nově vytvořený jedinečný produkt Pojištění schopnosti splácet finanční závazek, který klienty ochrání v případě nepředvídatelných životních situací, které mohou ohrozit jejich schopnost splácet úvěr, hypotéku nebo například leasing.

V současné době nabízí BNP Paribas Cardif Pojišťovna klientům celou řadu zajímavých pojistných produktů, které ochrání jejich zdraví, jejich blízké, jejich rodinný rozpočet anebo osobní majetek.