• EVROPA realitní kancelář

    EVROPA realitní kancelář s.r.o. zajišťuje kvalitní služby v oblasti realit již od roku 1997, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 1999 jako obchodní společnost.

logo RK EVROPASpolečnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků realitní kanceláře. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré činnosti kanceláře ať již rychlostí zařazení nemovitosti do nabídky, prověření všech nabídek osobní prohlídkou makléře včetně zhotovení profesionálních fotografií až po zajištění bezpečné finanční transakce při samotném převodu nemovitosti.

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro nás velice důležitý a proto pokud se na nás obrátíte, stačí jeden telefonát a my vše již zařídíme tj. osobní návštěvu nemovitosti, poradenství ohledně ceny, daňové problematiky, nafocení nemovitosti, zjištění všech potřebných údajů, zařazení do velice kvalitní rozsáhlé barevné inzerce a oslovení klientů z naší databáze, vypracování potřebných smluv, zajištění notáře, zápis do katastru nemovitostí až po převod dodávek energií na nového majitele nebo nájemce.

Nejen v naší centrále, ale i na našich pobočkách, které pokrývají rovnoměrně celou Českou republiku, se setkáte s kvalitními, rychlými a komplexními službami.

Aktivně působíme v oblasti bezplatného poradenství v realitním oboru, a to jak pro širokou veřejnost, tak i pro soudy, správce konkurzní podstaty, denní tisk i pro odborné realitní časopisy apod.). Znalecký posudek i tržní odhad nemovitosti poskytujeme pro naše klienty zcela zdarma.

Nejlepší volba pro prodej a pronájem Vaší nemovitosti - EVROPA realitní kancelář.

Kontaktní údaje:

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.
Václavské náměstí 793/36
110 00 Praha 1

Kompletní nabídku nemovitostí najdete na www.rkevropa.cz