Hypotéka na dům (Tomáš Pilný, Praha)


Financování výstavby domu hypotékou se oproti klasické koupi nemovitosti liší především v čerpání hypotéky, kterou banka postupně uvolňuje po částech, oproti tomu, jak dům roste a zvyšuje se hodnota rozestavěné nemovitosti.
 
Hypotéka na dům - jak na to?

 

Média

 

Jak zafinancovat výstavbu rodinného domu pomocí hypotéky

Hodnotu rostoucí stavby prokazujete bance aktualizací znaleckého odhadu nebo protokolem o stavu stavby, nemusíte již dokládat žádné faktury.

Způsob čerpání hypotéky také ovlivňuje, jestli již vlastníte pozemek na stavbu Vašeho domu, pokud ano, můžete čerpat hypotéku na výstavbu domu, ihned až do stávající hodnoty pozemku.

Nebo si můžete hypotéku vzít i na koupi pozemku, pak zčásti použít vlastní zdroje na výstavbu domu a následně financovat hypotékou oproti navyšující hodnotě rozestavěné stavby.

Jako zajištění hypotéky slouží prvotně pouze pozemek, na němž zřídí banka zástavní právo a následně přechází zástavní právo i na stavbu na tomto pozemku.

Varianty financování výstavby domu hypotékou

Variant financování výstavby domu hypotékou je více. Ovšem ještě před tím, než začnete vše vyřizovat, je třeba vědět, zda Vám hypotéku banka poskytne a v jaké výši.

K prvotnímu prověření vám dobře poslouží speciální Hypoteční kalkulačka. Umí porovnat nabídky hypoték všech největších bank v České republice. Po zadání pár údajů, během minuty, zdarma a z pohodlí Vašeho domova nebo ve volné chvíli v práci (mrk),  hned zjistíte, jaká hypotéka je pro vás nejlepší.

Použijte hypoteční kalkulačku

Domluvte si, prosím se mnou schůzku, vždy Vám ochotně poradím a zajistím nízkou úrokovou sazbu a nejlepší parametry Vaší hypotéky i pro ostatní účely nebo refinancování Vaší stávající hypotéky.

Použijte rychlou hypoteční kalkulačku od Geparda přímo na mých stránkách:

www.prazskahypoteka.cz

  
Moje krédo zní: klient je vždy na prvním místě

Tomáš Pilný
majitel franšízy | hypoteční makléř
Vinohradská 365/10, 120 00 Praha 2
tel.: +420 606 274 303, +420 773 189 303
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.prazskahypoteka.cz  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

[video] GEPARD FINANCE slaví 15 let

GEPARD slaví již 15 let na trhu. A s ním i 65 370 spokojených klientů, o které pečuje 960 hypotečních makléřů na 92 obchodních místech po celé ČR. Dnes již realizují hypoteční makléři Gepard Finance každou 1 hodinu 1 hypotéku. Přehrajte si video...

[video] Refinancování hypotéky - 5 rad, jak ušetřit

Představte si, že se Vám podaří snížit úrokovou sazbu třeba jen o 0,5 %... u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč! V tomto videu vám poradíme, jak ušetřit při refinancování vaší hypotéky.

Nejlepší hypoteční makléř (Radka Fyrbachová, České Budějovice)

Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem...