Martina Hassmanová

výkonný ředitel | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
region: Most, Chomutov, Žatec, Louny
Tyršova 1010
438 01 Žatec
Mobil: +420 777 024 884

Chcete zjistit, jaká je pro vás nejlepší hypotéka? Stačí nás kontaktovat.


Reference od klientů

Michaela Pindová - úterý 14. kvě 2019

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Martině Hassmanové za její profesionalitu, trpělivost i čas, který věnovala vyřízení naší hypotéky. Našla pro nás optimální řešení a celou ji vyřídila doslova od A do Z. Všem, kteří se nepohybují ve světě financí a financování ji mohu doporučit, neboť její přehled a odbornost dokáží ušetřit nejen penízky, ale i čas.

Ještě jednou za sebe i za partnera děkuji

Michaela Pindová

Martina Hassmanová

Klimpera Pavel - pondělí 18. březen 2019

Děkuji za spolupráci, ochotu a vstřícnost při řešení refinancování hypotéky a překlenovacích úvěrů.

Martina Hassmanová

Petra Grundová - úterý 5. únor 2019

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Hassmanové za pomoc při zřizovaní hypotečního úvěru. Její přístup byl velice profesionální, žádný dotaz nezůstal nezodpovězen a vždy mi vyšla maximálně vstříc. Pokud budu mít příležitost, paní Hassmanovou ráda doporučím svým známým.
Ještě jednou Vám moc děkuji, s pozdravem Petra Grundová

Martina Hassmanová

Jindřich Sikora - čtvrtek 21. červen 2018

Dobrý den, p. Hassmanová, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši ochotu a profesionální přístup při jednání ohledně hypotečního úvěru a odborné rady, s kterými bych měl při vyřizování problémy. Tímto Vám přeji hodně pracovních úspěchů, hodně zdraví a těším se na další spolupráci. Ještě jednou mockrát děkuji a přeji příjemný den.

Martina Hassmanová

Jana Beranová - čtvrtek 1. březen 2018

Moc děkuji za vstřícnost a ochotu paní Martiny Hassmanové při vyřízení mojí hypotéky. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů a s vysoce profesionálním přístupem ze strany paní Hassmanové.

Martina Hassmanová

Boráňová Sparovská Helena - čtvrtek 22. únor 2018

Potěšila mne a nadchla absolutní profesionalita,naprostá spolehlivost a flexibilita. Dosud jsem se nesetkala s někým tak schopným .Tato makléřka myslí vzdy tak o 10 tahů dopředu, předvídá nepředvídatelné,takže se vám nemůze stát,že by vás něco zaskocilo.Kdyby každý dělal svoji práci jako ona,tak žijeme v ráji. Chválila bych ještě, ale už by to nikdo nečetl,protoze je to dlouhé? Velke diky za vse ,co pro nas udelala.Boráňovi

Martina Hassmanová

Barbora W. - čtvrtek 7. prosinec 2017

Moc děkuji Martině Hassmanové za pomoc při vyřizování hypotéky. Jednání bylo skvělé a rychlé. Navíc je Martina neustále na příjmu a to i včetně víkendů.

Martina je opravdový profesionál se srdcem na správném místě!!

Martino, ještě jednou moc děkuji :-)

Martina Hassmanová

V. Tajšlová - středa 23. listopad 2016

Dobrý den,

byla jsem požádána paní Hassmanovou, abych napsala pár vět k naší vzájemné spolupráci. Jednalo se o pomoc při sjednání hypotéky na dům v Domašíně.

Paní Hassmanová byla moc fajn a nemůžu vytknout nic. Bez ní by to pro nás bylo mnohonásobně těžší. Takže být znovu v téže situaci, nejednala bych jinak.

Navíc oceňuju jak profesionální, tak i lidský přístup.

S pozdravem a přáním příjemného dne,

V. Tajšlová

Martina Hassmanová

Karolína a Jakub - sobota 23. červenec 2016

Rádi bychom Vám Martino poděkovali za skvělý servis a celkově hladký a příjemný průběh po dobu celé spolupráce. Tady by mohla končit reference stručná. Já bych Vám však mnohokrát chtěla poděkovat, že jste naši důvěru nezklamala. Každý, kdo si žádá o hypotéku ví, že připravenému štěstí přeje. Martina byla vždy ochotná zvednout telefon, zodpovědět naše titěrné otázky, je stále na telefonu i emailu včetně víkendů. Pokud jsme si přáli setkat se osobně neváhala a dojela za námi domů nebo do práce. Nikdy jsme jí nemuseli uhánět, vše připravila obratem a pokaždé dodržela domluvený termín. Toto jednání by mělo být v tomto oboru přirozené a normální, ale bohužel to tak nebývá. Martinu jsme si vybrali mezi několika hypotečními poradci, protože po prvních telefonátech a následné osobní schůzce rozprášila naše obavy, které jsme získali po předchozích zkušenostech s jinými makléři. Martina si získala naší důvěru. Půjčovali jsme si hodně peněz a chtěli jsme mít jistotu, že jednáme s profesionálem, že se v průběhu nic nezkomplikuje. Martina navíc dělala ještě krok navíc, šla nad rámec svých běžných povinností, pomáhala nám ověřovat informace z katastru, sama od sebe připomínkovala naší kupní smlouvu apod.

Martino, moc děkujeme!

Karolína a Jakub, tel.: 777 594 176

Martina Hassmanová

Lucie Cambelová - úterý 9. únor 2016

Dobrý den,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za spolupráci s paní Martinou Hassmanovou při sjednání úvěru na koupi bytu v Žatci.

Jednání bylo perfektní, rychlé a hodně nám paní Hassmanová ulehčila jednání s makléřkou, která zprostředkovávala prodej bytu.

S pozdravem,

Lucie Cambelová, Žatec

Martina Hassmanová

Petr Scherber - čtvrtek 21. leden 2016

Děkuji velice paní Martině Hassmanové za služby a skvělý a profesionální servis a přístup v otázce mé hypotéky. Byl jsem maximálně spokojen.

Přeji hezký den

Petr Scherber

Martina Hassmanová

Lenka Stoklásková - úterý 8. prosinec 2015

Dobrý večer p. Hassmanová,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za skvělou spolupráci, vstřícnost a ochotu i mimo Vaší pracovní dobu.

Určitě Vás ráda doporučím dále :-)

S pozdravem

Lenka Stoklásková

Martina Hassmanová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Martina Hassmanová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.