Miroslava Lužová

hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
kancelář v RE/MAX AB Normal
Pekárenská 1128/46
370 04 České Budějovice
Mobil: +420 603 167 761

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Ve finančním poradenství působím samostatně od roku 1999. Tehdy jsem začala pracovat ve Stavební spořitelně České spořitelny. Dnes pomáhám lidem zajistit si co nejvýhodnější podmínky při pořizování lepšího bydlení pomocí úvěru.

Společnost GEPARD FINANCE mi umožňuje, abych svým klientům zprostředkovala nejnižší úrokové sazby na trhu spojené s nejvýhodnějšími podmínkami poskytnutých hypoték. To ale není vždy to nejdůležitější. Mojí předností je, že s každým klientem vždy detailně proberu jeho situaci a podle toho mu „ušiji" úvěr přímo na míru. Každý klient má jiné potřeby, a proto ke každému přistupuji zcela individuálně. Krok po kroku spolu procházíme celým procesem a mým úkolem je k tomu zajistit veškerou potřebnou dokumentaci.

Moje práce nekončí podpisem smlouvy, ale jsem klientům k dispozici kdykoliv potřebují moji pomoc nebo radu během celého trvání hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření.

Mimo hypoték a úvěrů ráda nabídnu i různé druhy pojištění.

Mojí odměnou za práci je vždy spokojený klient.

Reference od klientů

Se službami paní Lužové jsme byli velice spokojeni. Její profesionální přístup byl navíc podtržen velmi příjemným vystupováním a kvalita odvedené práce nás moc potěšila, stejně tak jako schopnost rychle reagovat. Moc p. Lužové děkujeme a každému ji jen doporučujeme!

Miroslav Kubeš, Bc. Tereza Kubešová

  

 

Petr Voňavka - úterý 20. prosinec 2016 9:43

Naprostá profesionalita, velmi lidsky a mily přístup, skoro jsme se nemuseli o nic starat. Velmi děkujeme a vřele paní Lužovou doporučujeme. Voňavkovi ČB

Miroslava Lužová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Miroslava Lužová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.