• Next Reality

    Realitní kancelář NEXT REALITY GROUP a.s. (nástupce společnosti Next reality.cz s.r.o) se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Klienty je vyhledávána především kvůli kompletní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni.

logo NEXT REALITY

NEXT REALITY GROUP a.s.

Mezi výčet standardně poskytovaných služeb patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.

Další velice žádanou a úspěšnou činností je přímý výkup všech druhů nemovitostí. Jako jedna z mála realitních kanceláří na českém trhu řeší problémové nemovitosti, dluhy, exekuce a zástavy. V případě potřeby společnost za klienty dluh neprodleně uhradí, poskytne okamžitou zálohu, dále jedná s věřiteli nebo exektury a navrhuje vhodná pro všechny strany přijatelná řešení.

Současnost

Díky propracovanému systému náběru nemovitostí, nejobsáhlejší inzerci na internetu a v tisku, průběžnému vzdělávání a vysokým morálním hodnotám realitních makléřů, patří realitní kancelář Next reality k nejúspěšnějším na českém realitním trhu. Důkazem toho je rychlý vzestup a rozvoj pobočkové sítě. V dnešní době pracují realitní makléři Next reality v 11 krajích a pokrývají službami přes 75% území celé ČR.

Neustále se rozšiřující působnost společnosti Next reality sebou přináší nová pracovní místa. Zájemci o spolupráci se uplatní na makléřských nebo manažerských pozicích, kterých lze dosáhnout díky jedinečnému a velice motivačnímu kariérnímu systému.

Každý realitní makléř Next reality je podroben důkladnému proškolení a dále se zavazuje dodržovat přísný etický kodex, který upravuje jednání vůči klientům společnosti.

Firma každý měsíc navyšuje počet nabízených i zrealizovaných zakázek. Tento vzestup sebou přináší i větší zájem ze strany našich partnerů, médií a odborné veřejnosti, což je opět využíváno ke zlepšení servisu pro klienty.

Z historie

Společnost Next reality byla založena dlouholetými úspěšnými profesionály na trhu s nemovitostmi. První podnikatelské aktivity jednotlivých členů firmy se v rámci nemovitostního trhu datují k roku 1999. V roce 2005 vznikla myšlenka vybudovat novou energickou společnost a zacelit tak díru na trhu v poskytování kvalitních realitních služeb. Začátkem roku 2006 se aktivity zakladatelů společnosti přesunuly pod nově vzniklou obchodní značku Next reality.cz s.r.o

V letech 2006 a 2007 působili makléři Next reality v regionech Praha a Střední Čechy. Jelikož služby společnosti byly stále více vyhledávány i za hranicemi těchto dvou regionů, rozhodlo se vedení začátkem roku 2008 rozšířit působnost i do dalších krajů ČR a tím vznikl plán na vytvoření celorepublikové stítě realitních kanceláří.

Od roku 2006 je společnost Next reality.cz s.r.o řádným členem Hospodářské komory České republiky.

V roce 2010 vznikla společnost NEXT REALITY GROUP a.s., která postupně přebere všechny aktivity společnosti Next reality.cz s.r.o

Budoucnost

Cílem Next reality je v následujících měsících otevřít pobočky ve všech krajských městech ČR a dále posilovat postavení prostřednictvím regionálních poboček v okresních městech, tak aby služby společnosti byly dostupné pro všechny potencionální klienty.

Kontaktní údaje

NEXT REALITY GROUP a.s.

Anglická 583/11
120 00 Praha 2 - Vinohrady
tel./fax: 222 517 959
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.nextreality.cz