Ing. Radka Fyrbachová

hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB
nám. Přemysla Otakara II. 33
370 01 České Budějovice
Tel: +420 386 359 068
Mobil: +420 724 468 702

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


[VIDEO] Radka Fyrbachová: 5 rad, jak vybrat nejlepšího makléře

 

Reference od klientů

Tomáš Horák - neděle 20. listopad 2016 17:55

Kdybych sem napsal milion slov nebo dva, stejně to nedokáže dostatečně vyjádřit a ocenit ochotu, profesionalitu, úsměv na tváři a trpělivost, kterými se musela vyzbrojit Radka Fyrbachová v boji s mým ekonomickým analfabetismem při sjednávání hypotéky. Boj to nebyl snadný, sám bych si kolikrát po další nechápavé otázce dal pár facek. Radka Fyrbachová to zvládla bez násilí a celou cestičku k vysněné hypotéce mi ne vyšlapala, ale vydláždila zlatými dlažkami. Nebýt jí, tak se nestěhuju.

Jak říkám, neexistují slova, která by dokázala dostatečně vyjádřit zásluhy Radky Fyrbachové. Děkuji jí za to a přeji, ať ji její úsměv a nadšení a nasazení v práci nikdy neopustí.

Díky. Tomáš Horák

Ing. Radka Fyrbachová

Daniel Bednář - neděle 9. srpen 2015 18:54

Dobry den,

chtel bych vyzvednout praci a obetavost hypotecni maklerky Radky Fyrbachove z Ceskych Budejovic. Jelikoz diky jeji znalosti v poskytovani hypotek jsme si mohli poridit domecek na 100% hypoteku bez jakychkoli problemu. Prace, kterou odvedla za nas, byla na spickove urovni, po predani potrebnych dokumentu nas pozvala k podpisum smluv. Vse rychle bez prutahu mohu Vsem jen doporucit. Za celou rodinu dekujem.

Daniel Bednář

Ing. Radka Fyrbachová

Vincíkovi - sobota 25. říjen 2014 18:54

Dobrý den,

i my bychom chtěli touto cestou moc poděkovat paní ing. Radce Fyrbachové z Českých Budějovic za absolutně dokonale odvedenou práci. Je to opravdu člověk na svém místě. Velice nás překvapil její přístup k lidem a odbornost v oboru hypoték. Vše nám pečlivě vysvětlila a naslouchala našim požadavkům, které do puntíku splnila a to v rekordně krátké době. Můžeme jen doporučit a velice děkujeme. Tento kontakt nám zůstane v blízkých přátelích. Víme, že při jakékoli příležitosti ohledně financí se na ní můžeme vždy spolehnout.

Ještě jednou vřelé díky
Vincíkovi
a DOPORUČUJEME !!!

Ing. Radka Fyrbachová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Radka Fyrbachová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.