Refinancování hypotéky (Martin Bernklau, Liberec)


Možná se blíží konec fixace vaší hypotéky právě teď. Ideální doba, kdy začít řešit refinancování, je minimálně 3-6 měsíců před koncem fixace, někdy se vyplatí refinancovat i rok dopředu.

 

 

Média

 

Refinancování hypotéky

Zřejmě už víte, co v hypotečním světě znamená fixace úrokové sazby. Je to doba, po kterou vám banka garantuje výši úrokové sazby sjednanou ve smlouvě . Například na 1, 3, 5 i více let. Možná se blíží konec fixace vaší hypotéky právě teď. Máte přehled o všech bankovních domech v české republice? Vyznáte se v novém obchodním zákoníku? Chcete lepší úrokovou sazbu než Vám nabízí vaše domácí banka?

Využijte mých služeb, tak jako stovky spokojených klientů před Vámi.

Vždy svým klientům před koncem fixace vyhledám lepší podmínky, než jim nabídne jejich stávající banka. Mohu tuto službu udělat i pro Vás. Můžete tak získat i statisíce k dobru, pokud ovšem víte, že se konec fixace vašeho úvěru blíží. Banky o tom svým klientům totiž dávají často vědět až na poslední chvíli. Na refinancování už je pak pouze minimum času.

Přitom stačí, když se o svůj hypoteční úvěr zajímáte a víte, kdy vám doba fixace končí. Právě tehdy můžete hypotéku refinancovat za lepších podmínek.

Spočítejte si váš zisk například po snížení úrokové sazby o půl procenta. Použijte zdarma naši hypoteční kalkulačku na webu GEPARD FINANCE. Od roku 2003 jsme pomohli získat statisíce korun už tisícovkám klientům. Budete mezi nimi i vy?

Sjednejte si osobní schůzku a získejte více peněz díky refinancování.

Jsem zde pro vás.

Martin Bernklau
majitel franšízy | hypoteční makléř

GEPARD FINANCE
1. máje 97/25, 460 07 Liberec
tel.: 724 478 695
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.gpf.cz/martin-bernklau

Podívejte se na mé stránky:

www.hypotekaliberec.cz

  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek