Tomáš Techman

majitel franšízy
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
T. G. Masaryka 290
272 01 Kladno
Mobil: +420 776 333 363

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Vacek Jiří - středa 20. únor 2019

Výborný servis, spokojenost, mohu jen doporučit.

Tomáš Techman

Zronek Petr - úterý 26. červen 2018

Zejména profesionální přístup, odborná zdatnost, vstřícnost, rychlost a věcnost řešení daného problému.

Tomáš Techman

Kynclová Jana - čtvrtek 10. kvě 2018

Velmi děkuji společnosti GEPARD FINANCE a.s., jmenovitě panu Techmanovi, za zprostředkování hypotečního úvěru. Jeho práce byla velmi profesionální, splnil veškeré naše požadavky, vyřešil nastalé problémy, a to vždy velmi ochotně. Naše setkání vždy proběhla v příjemné atmosféře. Ráda ho doporučím ve svém okolí. Ještě jednou děkuji a přeji mu do budoucna mnoho spokojených klientů. Jana Kynclová

Tomáš Techman

Martin Jedlička - pondělí 23. duben 2018

Pan Techman je velmi schopný makléř. Nejprve nás seznámil, jak bude probíhat jednání o hypotéce, co bude požadovat od nás a jak budou pokračovat jednání z jeho strany. Velice oceňuji, že jsme se mohli spolehnout, že to co slíbil, dodržel. Pana Techmana doporučuji jako spolehlivého obchodního partnera svým přátelům a pokud budu potřebovat, určitě se na něj obrátím znovu. Martin Jedlička

Tomáš Techman

Jendřejčíková Jana - úterý 27. březen 2018

Moc děkuji panu Techmanovi za vstřícnost a profesionalitu, je to správný člověk na správném místě. Není absolutně co vytknout. Pokud bude někdo v mém okolí chtít řešit hypotéku, 100% jej doporučím. Přeji hodně úspěchů.

Tomáš Techman

Řehoř Jakub - sobota 3. únor 2018

Promptní a profesionální jednání. Vše vždy odpovídalo předchozí dohodě. S podmínkami zprostředkovaného produktu jsem spokojen. Mohu jen a pouze doporučit.

Tomáš Techman

Techmanová Jitka - středa 17. leden 2018

Chtěla bych tím to poděkovat za dobrý přístup ke klientům, za kvalitní služby, za rady, flexibilitu a ochotu. Jen tak dál!

Tomáš Techman

Janura Petr - neděle 3. prosinec 2017

Zdravím. velice šikovný kluk, který dělá pro tuto práci maximum. Skvělá domluva ohledně termínu schůzky. Vše připravil, tak jak jsem potřeboval a zařídil vše co bylo třeba. Velice rád s ním spolupracuji a určitě nehodlám měnit.

Tomáš Techman

Koutský Tomáš - úterý 26. září 2017

Děkuji panu Techmanovi za jeho služby, je to profesionál na svém místě. Ve všech věcech co jsem potřeboval mi vyšel vždy vstříc a zařídil vše bez problémů a velmi rychle. Můžu ho vřele doporučit a určitě se na něj s radostí obrátím, až budu zase něco řešit.

Tomáš Techman

Tomáš Domas - středa 13. září 2017

Pragmatická, přímočará komunikace, rychlost, srozumitelný popis nabízených produktů a možností.

Tomáš Techman

Křížová Michaela - pátek 25. srpen 2017

Pana Techmana nám doporučil náš známý, když jsme žádali o hypotéku, jsme velmi rádi, že jsme se s panem Techmanem setkali, zařídil nám vše velmi rychle a výhodně, jsme velmi spokojeni a vždy se obracíme rovnou na pana Techmana, pokud něco potřebujeme zařídit ohledně pojištění či financí.

Tomáš Techman

Petra Háblová - úterý 20. prosinec 2016

Pan Techman byl pokaždé velmi vstřícný a vše kolem úvěru i pojištění vyřešil profesionálně a k naší celkové spokojenosti. Veškeré naše dotazy rychle zodpověděl a vždy se snažil nalézt pro nás to nejvýhodnější řešení. Pana Techmana můžeme opravdu vřele doporučit. Petra Háblová

Tomáš Techman

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Tomáš Techman

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.