Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

ředitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB
Anglická 583/11
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Mobil: +420 739 251 637

Ušetřím Vám peníze. Ušetřím čas a starosti. Usnadním rozhodování. Jsem zde pro Vás!


jazyky: čeština, angličtina

Reference od klientů
 

Lukáš Václavík - úterý 23. leden 2018 10:39

Vse proste perfektni!

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Takáčová Katarína - středa 20. prosinec 2017 16:41

Z referencii som ocakavala vysoku kvalitu sluzieb, ale realita aj tak prevysila vysoke ocakavania. Velmi ocenujem rychle riesenie vzniknutych situacii, profesionalny pristup, a vybornu znalost internych procesov mojej banky. Ako klient mam uzasnu skusenost, pani Hanzlovu vrelo doporucujem - obzvlast ak mate malo casu, a boli by ste najradsej, keby 'sa to nejako samo' vyriesilo. Dakujem za bezstresovy priebeh nasej spoluprace.

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Tran Quoc Trung - úterý 5. září 2017 13:57

Je velice aktivní, energetická, a ochotná. Hlavně ale umí informace podat rychle a srozumitelně a svou práci zvládla na výbornou.

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Maľák Matúš - středa 17. květen 2017 14:26

Rychlost, profesionalita a schopnost najít řešení na míru. Vřele doporučuji každému

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Lukáš Václavík - čtvrtek 20. duben 2017 9:36

Na Veronice ocenuji jeji vysokou kompetenci a profesionalni pristup. Pomohla nam velmi rychle najit reseni na miru! Dekujeme!

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Jarka Boubínová - čtvrtek 22. prosinec 2016 15:08

Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za výborné vyřízení hypotéky přesně tak, jak jsem požadovali. Co jsem měla zkušenosti s některými jinými finančními poradci, tak ti by si na našich požadavcích lidově řečeno vylámali zuby:-)
Mějte se krásně
Boubínová, Šimanovský

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Miroslav Baleja - středa 21. prosinec 2016 9:17

Profesionální přístup, vstřícnost, ochota a časová flexibilita. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji všem vřele doporučit.

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Tučková Zuzana - středa 30. listopad 2016 19:15

Byli jsme spokojeni s celkovou spoluprací, rychlost vyřizování, pomoc při výběru věřitele a vše ostatní, děkujeme.

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Šárka Svobodová - středa 12. říjen 2016 11:46

Dobrý den,

moc děkuji za velikou pomoc s vyřízením úvěru a hladký průběh až do jeho čerpání.

Jste skvělá :) ..budu Vás všude chválit a doporučovat!

Zdravím Vás a mějte hezký den,

Šárka Svobodová

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

MUDr. Mohammadová - sobota 4. duben 2015 11:45

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Smetánkové.

S paní Smetánkovou byla úžasná spolupráce, naprosto profesionální přístup a dokonalý servis. Hypotéku vyřídila velmi rychle, vše co bylo slíbeno, bylo i dodrženo. Paní Smetánková mi pomohla vyřešit veškeré záležitosti spojené s hypotékou a já téměř nic nemusela. Vždy byla k dosažení jak na telefonu tak i na mailu.

Ještě jednou díky za vše.

S pozdravem, MUDr. Mohammadová

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Karina Tochtarová - úterý 9. září 2014 11:45

Jako profesionální hypotéční makléř - paní Smetánková jíž dvakrát zcela bezchybně a rychle naší rodině zpracovala financování nemovitosti v Praze. Vždy šetří klientům čas, který by jinak museli vynaložit obcházením jednotlivých bankovních domů. Během jediné schůzky dokázala doporučit nejvýhodnější bankovní produkt a zároveň identifikovala možné problémy v procesu schvalování žádosti o hypotéční úvěr.

Vždy brala v potaz konkrétní investiční záměr a rizika s ním spojená. Kromě nezbytných zkušeností a perfektní znalostí angličtiny vždy poskytla možnost výběru z co nejširší nabídky,výsledkem byla naše naprostá spokojenost, spousta ušetřeného času a nejlepší sazba na trhu.

Jako bonus jsme od paní Veroniky dostali prognózu vývoje sazeb hypotečního financováni a tip jak refinancovat za vhodnějších podmínek naší starší nemovitost. Opravdu neznám nikoho tak profesionálního, doporučila jsem služby paní Smetánkové několika známým - a byli neskutečně vděční.

Karina Tochtarová

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Radek Zelinka - sobota 12. říjen 2013 11:44

Vážená paní Smetánková,

velmi Vám děkuji za Váš přístup a spolupráci při vyřizování mé druhé hypotéky a souvisejících záležitostí. Po předchozí zkušenosti s Vámi z roku 2012 jsem věděl, že se na Vás mohu plně spolehnout a plně Vám důvěřovat. I tentokrát jste mě mile překvapila, protože výsledek je mnohem lepší, než jsem očekával. Vše bylo perfektně načasováno a díky Vám mám podmínky, na jaké bych bez Vás nedosáhl. Příště s Vámi opět počítám :-)

Milá Veroniko, přeji Vám vše dobré a samé pracovní úspěchy i osobní radosti,

s přátelským pozdravem

Radek Zelinka

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Ing. Jana Klímová - pondělí 4. únor 2013 10:44

Paní Smetánková je naprosto profesionální a spolehlivá hypoteční makléřka. S plnou důvěrou jí můžete svěřit starosti s financováním vaší nemovitosti.

Její služby byly pro mne neocenitelné!

Žiji v zahraničí, a tak by pro mne bylo hodně složité obstarat si v Praze hypoteční úvěr na koupi nemovitosti. Díky paní Smetánkové jsem si u svého počítače 900 km od Prahy mohla v klidu a s rozmyslem vybrat mezi možnými hypotékami tu, které byla pro mne nejvýhodnější. Navíc si paní Smetánková dokáže bravurně poradit i s netradičními podmínkami a neočekávanými situacemi, jak prokázala v mém poměrně složitém případě.

Každému, kdo potřebuje hypoteční úvěr, mohu doporučit jen jediné: nepouštějte se do běhání po bankách a místo toho se obraťte na paní Smetánkovou.

Ing. Jana Klímová
Brusel

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Peškovi - úterý 4. prosinec 2012 10:44

Milá Veroniko,

teď se nám žije krásně:). Ještě jednou díky za pomoc při refinancování hypotéky.

Ať máte pohodové svátky a v novém roce mnoho důvodů k radosti.

Srdečně zdraví

Peškovi

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Radek Zelinka - úterý 15. květen 2012 11:44

žená paní Smetánková,

dovolte, abych Vám poděkoval za Vaši spolupráci při refinancování mé hypotéky. Zajistila jste mi hypotéku s nesrovnatelně lepšími podmínkami, díky Vám na splátce a pojištění platím o několik jednotek tisíc Kč měsíčně méně, postarala jste se o všechno od začátku do konce, je Vaší zásluhou, že celá transakce proběhla naprosto hladce.

Po mnoha negativních zkušenostech s bankovními a finančními poradci jste první osoba, u které oceňuji její skutečnou profesionalitu a skutečný klientský přístup. Děkuji Vám za kvalitní spolupráci, budu Vás doporučovat ve svém okolí a příště se na Vás znovu obrátím.

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Radek Zelinka

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Eva Filippová, PhD , RNDr. Dominik Filipp, CSc. - středa 23. listopad 2011 10:43

Vrele a bez najmenšieho zaváhania doporučujeme pani Smetánkovú ako profesionálnu hypotéčnu maklérku s mimoriadnymi schopnosťami a bezkonkurenčným osobným prístupom tým najnáročnejším klientom.

Pri prejednávaní hypotečných podmienok nám ako dlhoročným prémiovým klientom naša banka ponúkla údajne tie najlepšie podmienky a úrokovú sadzbu. Po prieskume trhu nám však bola pani Smetánková schopná ponúknuť ešte lepšiu sadzbu v iných inštitúciách, a po vysvetlení našich pohnútok zostať bankovať v našej banke, zjednala rovnako výhodnejšie podmienky priamo na našej pôvodnej pobočke. V čase, keď sme potrebovali odpovede na laické otázky ale i počas kritického štádia príprav a podpisovania zmlúv, bola pani Smetánková obratom plne k dispozícií cez telefón a po krátkom dohovore aj niekoľkokrát osobne.

Nám-laikom v oblasti nákupu nehnuteľností, ktorí navyše postrádajú čas sa tejto aktivite naplno venovať, tiež však zástancom vysokého štandardu s minimálnym prípustným rizikom-bola pani Smetánková pri kúpe nášho bytu tým najdôležitejším oporným a poradenským bodom, od zjednania vynikajúcich podmienok hypotéky až do posledného štádia prepisu nehnuteľnosti na katastri.

Vysoký štandard jej pracovnej morálky, všeobecný prehľad a znalosť trhu ako aj právnych detailov uzatvárania zmlúv, odhadu ceny nehnuteľnosti či prepisového jednania na katastri ako aj jej osobní, profesionálny a ľudský prístup ku klientom robia z pani Smetánkovej nášu prvú a jedinú voľbu pri doporučení hypotéčného makléra členom rodiny či priateľom a známym.

Eva Filippová, PhD

RNDr. Dominik Filipp, CSc.

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Mgr. Petr Růžička - středa 17. srpen 2011 11:42

S Veronikou spolupracuji již řadu let v rámci zajišťování hypotečního financování pro mé klienty, a to vždy k naprosté spokojenosti klientů. Cením si na ní především její rychlosti, spolehlivosti a perfektní znalosti aktuálně dostupných bankovních produktů

Mgr. Petr Růžička

advokát

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Jiří Mikoláš - středa 21. duben 2010 11:41

S prací a přístupem paní Smetánkové jsme byli spokojeni. Měli jsme dobrý pocit z odborné péče a záštity. Potřebovali jsme hypotéku vyřídit velmi rychle. S nevyřízením hypotéky a nezaplacením nemovitosti nám hrozili sankce. Spolupráce s paní Smetánkovou nám dodala klid. Proces vyřízení hypotéky v režii paní Smetánkové, byl rychlý a bezchybný. Děkujeme!

Jiří Mikoláš

Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Veronika Hanzlová, DiS. (roz. Smetánková)

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.