4 informace o hypotéce GE Money Bank, které byste měli znát

Přemýšlíte o hypotéce, ale nevíte, kterou banku si vybrat? Nebo už jste konkrétněji přemýšleli o hypotéce u GE Money Bank? Ta totiž nabízí hned několik benefitů, které vás mohou příjemně překvapit a dost možná vás i přesvědčí o kvalitách služeb této banky.

4 informace o hypotéce GE Money Bank, které byste měli znát

1. Poplatek za zpracování úvěru zdarma

Představte si, že se musíte kvůli budoucí hypotéce uskromnit, začít šetřit a nevyhazovat finance oknem. A to první, za co by od vás banka chtěla peníze, má být zpracování úvěru. Poplatek se může vyšplhat až na 6 000 Kč. Možná si řeknete, že to už přežijete, že vás to nevytrhne. Ale stejně – nechtěli byste ušetřit? A odpovězte upřímně…

2. Poplatek za vedení úvěrového účtu zdarma

Ze stejného důvodu jako v prvním případě musíte být pochopitelně alespoň o trochu skromnější i v době, kdy hypotéku splácíte. Jste klientem banky, které měsíc co měsíc poctivě posíláte splátky. Těšíte se z peněz, které se vám možná povedlo ušetřit. Chcete je odevzdat bance, i když nemusíte?

3. Vedení běžného účtu zdarma

Jestliže je váš měsíční kreditní příjem alespoň 7 000 Kč, nemusíte u GE Money Bank platit ani za vedení účtu. Když se úspory za služby, které nastřádáte, sečtou dohromady, udělají vám radost.

4. Odhad nemovitosti zdarma

Hypotéka, to není jen tak. Dříve, než k jejímu zřízení přistoupíte, musíte nechat odhadnout nemovitost, aby mohl být stanoven podíl, který bude úvěr tvořit na celkové hodnotě nemovitosti, kvůli níž si hypotéku zřizujete. Jedná o tzv. LTV – loan to value. V jiných bankách klienti za odhad platí 3 700 – 6 000 Kč. Vy odhad platit nemusíte. U GE Money Bank je tato služba zdarma.

Ačkoli GE Money Bank nabízí mnoho výhod, které mohou potenciální klienty navnadit a přivést na pobočku, než uděláte nějaký razantní krok, poraďte se s některým z makléřů Gepard Finance o tom, jaká hypotéka je pro vás nejvhodnější. Makléř bude řešit individuálně vaši situaci a bude schopen vám říct, co je pro vás nejlepší.
 

Zkuste nejprve porovnání všech hypoték na trhu hypoteční kalkulačce.

 

Sdílejte článek