• Refinancování hypotéky

    Měsíční splátky vaší hypotéky jsou příliš vysoké? Změňte to. Pokud klient mlčí, je vše v pořádku – standardní pohled většiny poskytovatelů služeb i hypotečních bank. Řekněte si o nižší úrok a splátky. Pravděpodobně jej získáte.


Refinancujte a získejte peníze navíc

Refinancováním hypotéky nahradíte starý úvěr novým. Vzhledem k tomu, že tržní situace se stále vyvíjí, získáte výhodnější podmínky, nižší úrok a nižší splátky. Upravit můžete i délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Začněte refinancování řešit hned, čas je váš nepřítel

Buďte rychlejší než vaše banka. Ta vám zřejmě bude posílat dopis s návrhem nových úrokových podmínek. Zcela určitě méně výhodnými v porovnání s refinancováním.

Ušetřete si čas a starosti

Obraťte se na hypotečního specialistu. Vypracuje vám přehled aktuálních nabídek všech bank v České republice. Společně pak vyberete tu nejvýhodnější. Refinancujte s Gepardem.

5 gepardích výhod – co získáte

  1. Výběr z nabídek všech bank – zvolte si tu nejvýhodnější
  2. Žádné starosti – nechte hypotečního specialistu obstarat vyřizování za vás
  3. Rychlost – Gepard pracuje svižně
  4. Výhodnější podmínky – Gepard je šelma, vyjedná vám je u banky poskytující hypotéku
  5. Je to ZDARMA – služby Geparda platí banka
     

Ukázka refinancování hypotéky

Hypotéka z roku 2011
2 500 000 Kč úrok 5,29% měsíční splátka 13.867Kč

Refinancování v roce 2017
2 500 000 Kč úrok 1,69% měsíční splátka 9.228 Kč
(doba splatnosti 30 let)

Měsíční úspora = 4.639 Kč
Roční úspora = 55.668 Kč

Úrokové sazby jsou dnes vyšší než před 3 resp. 5 lety. Banky nabízí sazby v rozmezí od cca 2,99 – 3,59 % p.a.
Našim klientům dokážeme zajistit nejlepší možné podmínky z nabídky bank, často i nižší, než jsou standardní sazby vyhlašované bankami.


Spočítat lepší hypotéku

 

Fixace hypotéky je doba, během níž zpravidla nemůžete měnit výši úrokové sazby či jiné smluvní podmínky. Někdy ano, avšak mnohdy jen po úhradě vysoké sankce. Pohlídejte si čas před koncem fixace. Je to vhodná doba, kdy lze hypotéku refinancovat. Získáte desítky až stovky tisíc korun. 

Vyznat se v nabídce celého hypotečního trhu je těžké. Gepard vám pomůže. Zpracuje přehled hypoték v Česku. Spolu vyberete tu nejvýhodnější. Přečtěte si v pár bodech, jak hypotéku nejlépe refinancovat.

Podívejte se, jak nejlépe refinancovat hypotéku


 

1. Vyžádejte si nové podmínky

Váš stávající poskytovatel hypotéky by vám měl zaslat nové podmínky hypotečního úvěru v dostatečném předstihu. Je ideální mít nové podmínky hypotéky tři měsíce před koncem fixace. Budete tak mít dostatek času na refinancování hypotéky.

2. Zjistěte si nabídky hypoték na trhu

Výhodnější hypotéku, než jste měli dosud, může poskytnout jiná banka na trhu. Získáte tak desítky až stovky tisíc korun. Gepard vám pomůže. Zpracujeme pro vás přehled aktuálních hypoték na trhu, nabídneme nejvýhodnější refinancování vaší stávající hypotéky. Zeptejte se Geparda.

Gepardova hypoteční kalkulačka pracuje s mnoha vzorci a parametry, je nejpřesnějším on-line srovnáním hypoték na trhu v České republice. Díky kalkulačce si vyberete pro vás nejvýhodnější hypotéku. Zadáte jen parametry vaší stávající hypotéky a hned zjistíte, která banka poskytne lepší podmínky. Spočítejte si lepší hypotéku.

3. Dejte šanci vaší bance

Jestliže vám jiná banka, než je ta vaše, nabídne výhodnější podmínky, řekněte si o ně i u té vaší. Předložte své stávající bance konkurenční nabídky. Možná svoje parametry upraví a poskytne vám výhodnější podmínky také. Proces refinancování hypotéky pak bude jednodušší.

4. Vaše banka neslyší? Vyměňte ji

Pokud vaše stávající banka nezmění podmínky hypotéky podle vašich představ a po předložení nabídek jiných bank na trhu, refinancujte hypotéku s jinou bankou. Pro zrychlení celého procesu přenechte refinancování hypotéky na Geparda. Ušetřete si čas i starosti, Gepard vyřídí vyřizování za vás. Domluvte si schůzku – je nezávazná a zdarma.