Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

5 důvodů, proč je pro vás franšízing pravou volbou

Být svým vlastním pánem, zároveň ale odlehčit riziku podnikání – i tak by šla ve zkratce shrnout pozitiva a negativa franšízingu. Problematika franšíz je ovšem mnohem hlubší a rozhodování o otevření vlastní pobočky je třeba důkladně zvážit. Přečtěte si pětici důvodů, které vám svět franšízingu i svět Gepard Finance ukáží v novém světle.

Proč je pro vás franšízing výhodný? Přinášíme vám 5 důvodů.

Česká republika je franšízovému podnikání zemí zaslíbenou. Na 10 milionů obyvatel existuje v Česku okolo 6 500 franšízových poboček; velká část z nich spadá do oboru finančního a hypotečního poradenství. O otevření vlastní franšízy uvažují především odborníci, kterým jsou mantinely tradičního zaměstnání malé. Co je k tomu vede?

Podpora mateřské společnosti

V podnikání není vždy na růžích ustláno; jediná nepovedená zakázka může zničit roky dřiny a budování dobrého jména. Ve franšízingu nezdolatelné výzvy téměř neexistují. Pokud na něco nestačíte vy sami, centrála vám kryje záda.

S mateřskou společností po boku zvládnete vyřešit složité obchodní případy, ale třeba i krizovou komunikaci. Zvláště pro méně zkušené odborníky jde o neocenitelnou pomoc.

Nižší počáteční investice

Větší obnos vloženého kapitálu dokáže u nejednoho podnikatele vyvolat sérii bezesných nocí. Jako by nestačilo, že je třeba den za dnem dřít, shánět klienty a ještě se starat o rodinu – začínajícím podnikatelům navíc neustále visí nad hlavou riziko krachu. Stačí jediná nezaplacená pohledávka a už se vezete.

V případě vlastní franšízy je riziko nižší. Spojení se silným jménem mateřské společnosti propůjčuje franšízorovi reputaci. U Gepard Finance mu do rukou hrají i výhodné hypoteční podmínky, na které může jménem Gepard Finance své klienty lákat.

Vyšší odměna

Zatímco v zaměstnaneckém poměru je plat jasně daný a jeho zvýšení je během na dlouhou trať, v podnikání se odměna řídí vlastní šikovností a schopnostmi. Není proto výjimkou, že si provozovatelé franšíz přijdou měsíčně na vyšší desítky tisíc korun.

Zajištěná propagace

Obrovskou výhodou franšízingu je propracovaný marketing na firemní i osobní úrovni. Nejde ale jen o „zaštítění se“ známou značkou; např. Gepard Finance svým franšízantům propůjčuje firemní grafiku, pomáhá jim sjednotit tón komunikace i reklamní materiály. A to zcela zdarma.

Podpora ve vzdělávání

Nedílnou součástí vykonávání poradenské profese je pravidelné rozšiřování znalostí – a to platí i pro hypoteční brokery. Ať už jde o přípravu na úvěrové zkoušky nebo o aktuální přehled o portfoliu jednotlivých bank, v Gepard Finance pro franšízanty pořádáme pravidelné kurzy a semináře, k dispozici mají i naši hypoteční akademii.

Chcete být úspěšní v hypotékách?

Poptávka po našich službách roste, objem sjednaných hypoték se zvyšuje. I proto hledáme hypoteční poradce, kteří touží být svým pánem a rozjet podnikání na vlastní jméno – se silným partnerem za zády.

Proč je pro vás Gepard Finance skvělou volbou

  1. Zázemí specialistů – vždy se máte na koho obrátit. Pomůžeme vám vyřešit obtížné hypotéky a k dispozici budete mít také online podporu s rychlou odezvou.
  2. Metodická pomoc – poskytneme vám přístup k informačnímu portálu, nástrojům, manuálu a vzdělávací akademii. Budete moci využívat naši srovnávací kalkulačku bank, která je na trhu opravdovým unikátem.
  3. Nastavení vašeho osobního marketingu – vaše jméno je nejcennější značkou na světě. Vytvoříme vám vlastní brand, se kterým získáte nové klienty.
  4. Pravidelná setkání a akce – panuje u nás přátelské prostředí. S každým franšízantem si vytváříme hluboce osobní vztah.
  5. Vysoké provize za realizované obchody – poskytneme vám kvalitní hypoteční databázi. V řadách Gepard Finance získáte status experta, možnost automatizace zakázek i manuál k následné péči o klienta.

Baví vás práce s lidmi a v oblasti hypoték jste jako doma?

Začnete i vy podnikat s Gepard Finance!

Další benefity?

  • Unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete
  • Další vychytávky a nástroje pro makléře, metodický a informační portál včetně online metodické podpory
  • Každý klient je řešitelný, s námi realizujete i obtížné hypotéky
  • Zvýhodněné datové tarify u mobilního operátora, operativní leasing vozů, kávovary, tiskárny, ceny pohonných hmot... Vše vyjednáno za nejnižší ceny pro naše makléře. 

Připravíme vás na zkoušky ČNB

U našich makléřů dbáme na perfektní odbornou průpravu. Vedle pravidelného vzdělávání a školení vás proto připravíme i na úvěrové zkoušky České národní banky. I to umíme – v řadách našich makléřů je téměř 100% úspěšnost jejich složení.

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

VSTUP DO APLIKACE

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.

Na nic si nehrajeme. 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře!


Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Jak úspěšně podnikat v hypotékách? S franšízou GEPARD FINANCE

Orientujete se ve světě financí, hypoték či realit? Chcete se živit tím, co vás baví? Je pro vás důležité, aby to, co děláte, dávalo smysl? Chcete si vydělat tolik, kolik si zasloužíte? Proč hledat díry na trhu a lámat si hlavu s tím, v čem...