5 důvodů, proč je pro vás franšízing pravou volbou

Být svým vlastním pánem, zároveň ale odlehčit riziku podnikání – i tak by šla ve zkratce shrnout pozitiva a negativa franšízingu. Problematika franšíz je ovšem mnohem hlubší a rozhodování o otevření vlastní pobočky je třeba důkladně zvážit. Přečtěte si pětici důvodů, které vám svět franšízingu i svět Gepard Finance ukáží v novém světle.

Proč je pro vás franšízing výhodný? Přinášíme vám 5 důvodů.

Česká republika je franšízovému podnikání zemí zaslíbenou. Na 10 milionů obyvatel existuje v Česku okolo 6 500 franšízových poboček; velká část z nich spadá do oboru finančního a hypotečního poradenství. O otevření vlastní franšízy uvažují především odborníci, kterým jsou mantinely tradičního zaměstnání malé. Co je k tomu vede?

Podpora mateřské společnosti

V podnikání není vždy na růžích ustláno; jediná nepovedená zakázka může zničit roky dřiny a budování dobrého jména. Ve franšízingu nezdolatelné výzvy téměř neexistují. Pokud na něco nestačíte vy sami, centrála vám kryje záda.

S mateřskou společností po boku zvládnete vyřešit složité obchodní případy, ale třeba i krizovou komunikaci. Zvláště pro méně zkušené odborníky jde o neocenitelnou pomoc.

Nižší počáteční investice

Větší obnos vloženého kapitálu dokáže u nejednoho podnikatele vyvolat sérii bezesných nocí. Jako by nestačilo, že je třeba den za dnem dřít, shánět klienty a ještě se starat o rodinu – začínajícím podnikatelům navíc neustále visí nad hlavou riziko krachu. Stačí jediná nezaplacená pohledávka a už se vezete.

V případě vlastní franšízy je riziko nižší. Spojení se silným jménem mateřské společnosti propůjčuje franšízorovi reputaci. U Gepard Finance mu do rukou hrají i výhodné hypoteční podmínky, na které může jménem Gepard Finance své klienty lákat.

Vyšší odměna

Zatímco v zaměstnaneckém poměru je plat jasně daný a jeho zvýšení je během na dlouhou trať, v podnikání se odměna řídí vlastní šikovností a schopnostmi. Není proto výjimkou, že si provozovatelé franšíz přijdou měsíčně na vyšší desítky tisíc korun.

Zajištěná propagace

Obrovskou výhodou franšízingu je propracovaný marketing na firemní i osobní úrovni. Nejde ale jen o „zaštítění se“ známou značkou; např. Gepard Finance svým franšízantům propůjčuje firemní grafiku, pomáhá jim sjednotit tón komunikace i reklamní materiály. A to zcela zdarma.

Podpora ve vzdělávání

Nedílnou součástí vykonávání poradenské profese je pravidelné rozšiřování znalostí – a to platí i pro hypoteční brokery. Ať už jde o přípravu na úvěrové zkoušky nebo o aktuální přehled o portfoliu jednotlivých bank, v Gepard Finance pro franšízanty pořádáme pravidelné kurzy a semináře, k dispozici mají i naši hypoteční akademii.

Chcete být úspěšní v hypotékách?

Poptávka po našich službách roste, objem sjednaných hypoték se zvyšuje. I proto hledáme hypoteční poradce, kteří touží být svým pánem a rozjet podnikání na vlastní jméno – se silným partnerem za zády.

Proč je pro vás Gepard Finance skvělou volbou

  1. Zázemí specialistů – vždy se máte na koho obrátit. Pomůžeme vám vyřešit obtížné hypotéky a k dispozici budete mít také online podporu s rychlou odezvou.
  2. Metodická pomoc – poskytneme vám přístup k informačnímu portálu, nástrojům, manuálu a vzdělávací akademii. Budete moci využívat naši srovnávací kalkulačku bank, která je na trhu opravdovým unikátem.
  3. Nastavení vašeho osobního marketingu – vaše jméno je nejcennější značkou na světě. Vytvoříme vám vlastní brand, se kterým získáte nové klienty.
  4. Pravidelná setkání a akce – panuje u nás přátelské prostředí. S každým franšízantem si vytváříme hluboce osobní vztah.
  5. Vysoké provize za realizované obchody – poskytneme vám kvalitní hypoteční databázi. V řadách Gepard Finance získáte status experta, možnost automatizace zakázek i manuál k následné péči o klienta.

Baví vás práce s lidmi a v oblasti hypoték jste jako doma?

Začnete i vy podnikat s Gepard Finance!

Další benefity?

  • Unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete
  • Další vychytávky a nástroje pro makléře, metodický a informační portál včetně online metodické podpory
  • Každý klient je řešitelný, s námi realizujete i obtížné hypotéky
  • Zvýhodněné datové tarify u mobilního operátora, operativní leasing vozů, kávovary, tiskárny, ceny pohonných hmot... Vše vyjednáno za nejnižší ceny pro naše makléře. 

Připravíme vás na zkoušky ČNB

U našich makléřů dbáme na perfektní odbornou průpravu. Vedle pravidelného vzdělávání a školení vás proto připravíme i na úvěrové zkoušky České národní banky. I to umíme – v řadách našich makléřů je téměř 100% úspěšnost jejich složení.

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

VSTUP DO APLIKACE

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.

Na nic si nehrajeme. 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře!


Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...