5 konkurenčních výhod franšízy Gepard Finance

Již nějakou dobu působíte v klasickém finančním či realitním modelu a podvědomě cítíte, že to není úplně ono, jakým způsobem byste se chtěli naplno realizovat další dlouhá léta. Prvotní nadšení opadlo a vás začal iritovat princip, ve kterém jste čím dál tím více svazováni. Vždycky jste chtěli lidem nabízet služby, které jim pomohou splnit sny, osamostatnit se a získat kontrolu nad svým profesním životem. Potřebujete volnost při rozhodování, nadhled, ale i pořádnou dávku nezávislosti. Zároveň nechcete být vázání pouze na produkty konkrétní banky a chcete pro své klienty jen to nejlepší – individuálním přístupem počínaje a produktem ušitým na míru jejich potřebám a požadavkům konče. Je nejvyšší čas na franšízu Gepard Finance.

5 konkurenčních výhod franšízy Gepard Finance

Tady máte 5 konkurenčních výhod, kterými se lišíme od jiných systémů.

Konkurenční výhoda č. 1:
Vlastní podnikání pod zavedenou značkou

Gepard Finance je známkou kvality, což potvrzují bankovní partneři při každoročním ocenění klientského portfolia a vysokého standardu předaných složek hypotečních obchodů.

Zavedená značka Gepard Finance s dlouholetou tradicí nikdy netíhla k principům multi-level marketingu ani servisního broker poolu bez přidané hodnoty.

Rozhodnete-li se s námi spolupracovat, vaše kroky a působení se ponesou v duchu samostatné spolupráce na principu franšízové licence (obchodní vztah franšízor x franšízant), se silnou oporou známé značky s výsadním postavením na hypotečním trhu.

Přesto, že budete podnikat ve finančním sektoru, si zachováváte lidskou tvář a etické principy. Společně s námi se budete snažit být klientům vždy na blízku a nabízet jim řešení ušitá na míru jejich potřebám, bez předražených pojistek a investičních produktů.

Konkurenční výhoda č. 2:
Maximální centrální podpora

Ať už si nevíte rady se složitým (neprůchozím) obchodním případem, potřebujete poradit nebo pomoci s jednáním v bankách, stačí se obrátit na centrálu Gepard Finance, jejíž zástupci jsou vám kdykoli k dispozici. Díky centrální podpoře se jako franšízant / makléř v bankách lépe prosadíte a vyjednáte výhodnější podmínky pro daného klienta, než byste měli možnost jako řadový poradce.

Bude vám poskytnuta kompletní metodická podpora a do rukou se vám dostanou manuály společnosti Gepard Finance s potřebným know-how, které následně převedete do vlastní praxe.

Konkurenční výhoda č. 3:
Osobní marketing

Rozhodnete-li se působit jako franšízant ve společnosti Gepard Finance, nemusíte složitě vymýšlet svůj osobní marketing. V Gepardu pro vás vytvoříme optimalizovaný profil na centrálním webu, ale i osobní webové stránky, díky kterým můžete získat nové klienty a příležitosti. Kromě toho můžete využívat speciální affiliate program pro partnery a databázový systém správy klientů, který vám specialisté z centrály Gepard Finance naučí spravovat.

Konkurenční výhoda č. 4:
Synergické partnerství s realitními kancelářemi

Aby bylo vaše portfolio zcela kompletní, můžete těžit ze synergického partnerství, které v rámci spolupráce s Gepard Finance navážete s realitními kancelářemi a developery. Příkladem je realitní síť RE/MAX, která si společnost Gepard Finance vybrala jako svého oficiálního hypotečního partnera. Pokud klient RE/MAX potřebuje pomoci s vyřízením a poskytnutím hypotéky, postarají se o něj hypoteční makléři společnosti Gepard Finance.

Konkurenční výhoda č. 5:
Vysoké provizní ohodnocení

Nejen, že získání franšízové licence GEPARD je finančně dostupnou záležitostí, ale navíc si franšízanti vydělávají hned od začátku díky velmi příznivě nastaveným provizím, které jsou vypláceny na měsíční bázi. Za každý realizovaný obchod vám náleží maximálně možná provize, jež vás společně se spokojeným referenčním klientem motivuje k další činnosti.

TIP: Další benefity pro makléře najdete na stránkách GEPARD SPOLUPRÁCE

Gepardí výhody závěrem

Franšíza u Gepard Finance – to není jenom perfektně fungující systém, ale také lidský faktor, jež prostupuje vzájemnou spoluprací. Centrála Gepard Finance se neschovává za žádný virtuální systém, nejsme žádným anonymním molochem, ve kterém se nikoho nedovoláte. Vždy je tu pro vás konkrétní člověk, se kterým si můžete promluvit a který vám pomůže tak, jak jen bude moci.

Systémová centrála disponuje specialisty na konkrétní podporu v produktové, systémové, obchodní a marketingové oblasti.

Chcete poskytovat klientům ten nejlepší servis a mít zcela pod kontrolou své zisky i provize? Neváhejte nás kontaktovat s vaší představou. Rádi vám poskytneme zázemí a komplexní servis, díky němuž se můžete naplno realizovat.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...