Akce stavebních spořitelen

Akční nabídky úvěrů, u kterých není třeba dávat do zástavy nemovitost. Zvýhodněné úrokové sazby a další benefity. Úvěry jsou často osvobozeny od poplatků za vyřízení!

Akce stavebních spořitelen

Nemůžete dát do zástavy nemovitost?

Využijte nezajištěné úvěry ze stavebního spoření

V současnosti mají klienti, kteří chtějí řešit rekonstrukce a menší opravy, velmi zajímavý výběr v nezajištěných úvěrech.

Všechny stavební spořitelny zveřejnily akční nabídky svých nezajištěných úvěrů, většina se zvýhodněnými úrokovými sazbami a mnohdy i bez poplatků za vyřízení.

GEPARD - hypoteční rádce 

Chcete – li o nabídce stavebních spořitelen vědět více, využijete služeb našich specialistů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

  

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...