Akční nabídka Hypoúvěru od Buřinky prodloužena

Stavební spořitelna České spořitelny prodlužuje akční nabídku Hypoúvěru od Buřinky do konce srpna 2015.

Akční nabídka Hypoúvěru od Buřinky prodloužena

Stavební spořitelna České spořitelny prodlužuje akční nabídku Hypoúvěru

Zvýhodnění spočívá ve snížených úrokových sazbách, možnosti mimořádných splátek a odhadu nemovitosti zdarma. Zůstává i nadále nejlevnějším úvěrem na trhu stavebního spoření se zajištěním nemovitou zástavou.

V akční nabídce klient získává při výši úvěru 1mil. a více při poměru k hodnotě zástavy tzv. LTV 70% úrokovou sazbu 1,95% při fixaci úrokové sazby na 3 a 6 let. Pro částky do 1 mil. a poměru k hodnotě zástavy tzv. LTV 70% úrokovou sazbu 2,05% při fixaci úrokové sazby na 3 a 6 let. Je možno sjednat pro Hypoúvěr i fixaci na 10 let, kde je úroková sazba od 2,55%.

Hypoúvěry od Buřinky poskytnuté v současné nabídce až do odvolání mají klienti s možností mimořádných splátek zdarma. Každých 12 měsíců mohou splatit až 20 % z výše poskytnutého úvěru, první období začíná následující měsíc po prvním čerpání úvěru. Možnost mimořádných splátek je poskytována SSČS zdarma a bez vlivu na úrokovou sazbu.

V akční nabídce je nabízen odhad nemovitosti zdarma, ale pouze pro tzv. standardní hodnotu úvěru, to je pro úvěry, kde je výše úvěru nižší než 90% hodnoty nemovitosti.

Hypoúvěr od Buřinky je překlenovací úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, jde tedy o alternativu k hypotečnímu úvěru. Jeho výhodou oproti hypotékám je garance Stavební spořitelny České spořitelny, že po celou dobu splácení, která může být až 28 let, nebude mít klient vyšší úrokovou sazbu než 5% p.a. Z dnešního pohledu při úrokových sazbách pod 2% může taková garance působit úsměvně, ale při pohledu na vývoj úrokových sazeb v posledních 10 letech se jedná o nespornou výhodu a jistotu pro klienta.

Chcete – li o letní nabídce stavebních spořitelen vědět více pak využijete služeb finančních expertů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

šťastná rodina

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek