Akční sazby bank? Víme, jak se dostat k lepší nab ídce!

Zaznamenali jste konkurenční boj, který aktuálně probíhá mezi jednotlivými bankami? Akční slevy pro nové i stávající klienty, nízké úrokové sazby, ale třeba i odměny za věrnost nebo provize za doporučení nového klienta? Ptáte se, co to znamená pro vás? Možnost získat hypotéku opravdu výhodně! Díky konkurenčnímu boji mezi jednotlivými bankami, může být hypotéka s úrokem od 1,59 % vaše! Jak na to? Odpověď je součástí následujících řádků.

Akční sazby bank? Víme, jak se dostat k lepší nab ídce!

Doba levných hypoték nekončí

Pesimistické scénáře prorokovaly rapidní nárůst sazeb hypotečních úvěrů, s nimiž měly být neodmyslitelně spojeny první měsíce roku 2016. Skutečnost je ovšem někde jinde a opět nahrává do karet těm, kteří s hypotékou stále váhají. Banky se vzájemně přetahují o nové i stávající klienty a jsou ochotny jít s úrokovou sazbou i pod magickou hranici 2 procent! A to je oproti v minulosti nabízeným 4 %, či dokonce 5 % pořádný propad. Pokud tedy stále váháte, je nejvyšší čas splnit si svůj dlouholetý sen o vlastním bydlení a využít akčních nabídek, které se již nemusí opakovat!

Akční nabídka s úrokem 1,88 %!

radost z akční sazby

S úrokem 1,88 % nyní vyrukovala i jedna známá hypoteční banka, která touto sazbou opatří hypotéky s fixní úrokovou sazbou na 3 a 5 let, bez rozdílu financované částky – již od 300 000 Kč! A to je nabídka, kterou by nebylo dobré přehlížet. Podmínkou této akční nabídky je kreditní obrat na běžném účtu ve výši alespoň 15 000 Kč měsíčně a zřízení pojištění schopnosti splácet. Nabídka má platit až do konce měsíce dubna letošního roku.

Pozor na marketingové triky

A když je řeč o akčních nabídkách bank, musíme také upozornit na některá rizika, jež jsou s těmito nabídkami neodmyslitelně spojená. Někdy totiž může stát za lákavou nabídkou pouze marketingové oddělení dané banky, které se snaží nalákat co nejvíce nových „oveček“. Proto přikládáme 5 zásad, kterými je dobré se řídit, pokud chcete vybrat výhodnou hypotéku a nechcete sednout obchodním taktikám na lep:

 • Neberte první nabídku, na kterou narazíte.
   
 • Nabídky jednotlivých bank důkladně srovnejte.
   
 • Informujte se o podmínkách akce.
   
 • Spočítejte si veškeré náklady, jež jsou s danou hypotékou spojené.
   
 • Nepodepisujte nic, čemu nerozumíte, a nebojte se zeptat.

 

Zdá se vám 1,88 % stále hodně?

Pokud vám přijde úroková sazba 1,88 % stále vysoká, máme pro vás další speciální nabídku. Neváhejte oslovit hypoteční specialisty z Gepard Finance, kteří pro vás dokáží vyjednat ty nejvýhodnější podmínky, na které jako jednotlivci zpravidla nedosáhnete.
 

Chcete nejnižší úrokovou sazbu?

Gepard s kalkulačkou

Zjistěte, jak výhodná může být vaše hypotéka pomocí  hypoteční kalkulačky

 

  

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...