• Aktuality - akce, benefity

    Vybereme nejvýhodnější BENEFITY PRO VÁS. Máme detailní přehled o všech akcích jednotlivých bank a stavebních spořitelen.

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá na hodnotě. Chuť i odhodlání musíte nalézt sami v sobě, kvalitu dodáme my. S profesionálním srovnávačem hypoték COMPARATOR od GEPARD FINANCE získáte spolehlivý nástroj, díky kterému budete vždy o krok před konkurencí.

Veselé Vánoce a úspěšný nový rok 2022

středa, 22 prosinec 2021 11:02 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Vážení obchodní partneři, klienti, makléři, franšízanti a přátelé. Jako každý rok nás čekají ty nejkrásnější svátky v roce, svátky vánoční. Všichni budeme mít příležitost na chvíli se zastavit a zhodnotit, co vše nám uplynulý rok přinesl a co očekáváme od roku následujícího. Dovolte nám, abychom vám touto cestou poděkovali za dosavadní spolupráci, projevenou důvěru a přízeň v uplynulém roce. Přejeme vám, aby i pro vás byly Vánoce svátky klidu, míru…

Reference od bankovních partnerů

pondělí, 16 srpen 2021 11:49 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
GEPARD FINANCE jsou specializovanou makléřskou firmou, která působí na trhu hypoték již od roku 2003. Za celou dobu spolupráce s bankami poskytujícími hypoteční úvěry jsme se stali jejich důležitým a váženým partnerem a získali celou řadu ocenění. V roce 2011 se společnost GEPARD FINANCE stala největší specializovanou hypotečně-makléřskou firmou působící v České republice. Co o spolupráci s námi říkají naši bankovní partneři?

Veselé Vánoce a úspěšný vstup do roku 2021

úterý, 22 prosinec 2020 19:27 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Vážení a milí obchodní partneři, přátelé, franšízanti. Rok s rokem se sešel a opět nás všechny čekají ty nejkrásnější svátky v roce, svátky vánoční. Dovolte nám, prosím, poděkovat vám touto cestou za vaši laskavou přízeň a spolupráci v tomto roce. Letošní rok byl bezesporu výjimečný. Protože všichni jsme již letos jeden velký dar dostali. Možnost strávit se svou rodinou a se svými nejbližšími více společného času. Měli jsme možnost uvědomit…
V posledních dnech jsme všichni nuceni čelit mnoha opatřením, zákazům a bezpečnostním nařízením v souvislosti s koronavirovou epidemií. Tato omezení jsou na místě a mají bezesporu smysl. Pomohou nám společně překonat tyto těžké dny a ochránit ty, kteří to potřebují nejvíce. I přesto všechno však existují životní situace, které potřebujeme řešit navzdory těmto opatřením. Vyřízení hypotéky za účelem financování vlastního bydlení je jednou z nich. Pokud jednáte o koupi domu…
Vážení klienti, s ohledem na stávající situaci a z toho plynoucí opatření Vás chceme ujistit, že i nadále jsme tu pro Vás. Veškeré rozjednané obchody pokračují v kompletaci podkladů a schvalování. Díky moderním technologiím umíme většinu procesů zvládnout i na dálku. Samotný podpis dokumentace můžeme dle potřeby odložit nebo řešit vzdáleně mimo prostory institucí. Chápeme, že téma odkladu splátek je aktuální a pro mnohé klienty stěžejní téma. Proto neváhejte a…

Radostné Vánoce a úspěšný nový rok 2020

čtvrtek, 19 prosinec 2019 13:04 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Vážení obchodní partneři, klienti, makléři, franšízanti, přátelé. Rok se s rokem sešel a opět prožíváme pro mnohé nejkrásnější období roku, čas vánoční. Dovolte, abychom vám touto cestou poděkovali za spolupráci, projevenou důvěru a přízeň v uplynulém roce. Přejeme vám, ať nastávající svátky prožijete v přítomnosti svých blízkých, obklopeni pohodou a láskou, kterou tyto sváteční dny přinášejí.
Kariéra hypotečního makléře či specialisty vám může přinést perfektní příležitost, jak skloubit svobodu a nezávislost s prestiží a nadstandardními výdělky. Silné konkurenční prostředí si však vyžaduje také silného partnera. Gepard Finance je největším specializovaným hypotečním makléřem na českém trhu. Mezi současnými benefity je i spolupráce s ČMSS. Mezi makléřskými společnostmi je Gepard Finance téměř jediná firma, se kterou ČMSS spolupracuje. ČMSS má jinak vlastní distribuční síť OZ, bez zapojení externích…
Za největší bariéru pořízení hypotéky považuje 41 % mladých lidí do 36 let věku nedostatek vlastních financí. Vyplývá to z průzkumu, který si nechala vypracovat Česká spořitelna společností IPSOS. Na základě těchto dat spouští Česká spořitelna nový hypoteční produkt s názvem Prvobydlení. Pro koho je tato speciální nabídka určená? Jaké podmínky je zapotřebí pro získání hypotéky splnit?
Hypoteční banka snížila úrokové sazby u svého produktu Pěkná hypotéka. Snížení to není zásadní, ale za stávající situace, kdy se stále mluví spíše o zvyšování úrokových sazeb, jsou takové zprávy příjemným překvapením.
S platností od 1. února 2019 snižuje Komerční banka úrokové sazby. Naprostou novinkou u KB je zajímavá možnost snížení úrokové sazby ve vazbě na objem resp. příjem klienta. Klient se tak může dostat na velmi zajímavou sazbu 2,79 % p.a.
Od dnešního dne dochází k některým změnám souvisejícím se vstupními podmínkami či s podmínkami plnění v případě škodní události. Změny podmínek sebou nesou také změny pojistného.
Vážení a milí obchodní partneři, klienti, franšízanti, makléři, přátelé. Nastává poslední část adventu, a s ním také pro mnohé nejočekávanější období v roce, čas vánoční. Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaši přízeň a spolupráci v tomto roce. Byl to rok plný změn, regulací a nových výzev. Do roku 2019 vstupujeme plni optimismu a zavázáni pokračovat v poskytování těch nejkvalitnějších služeb na špičkové úrovni.
Vývoj hypotečního trhu v loňském roce ukázal, že i přes nárůst úrokových sazeb, mají Češi stále velký zájem o pořízení vlastního bydlení. Jednou z možností, jak toho docílit, je postavit si vlastní dům. Jaké domy se v loňském roce stavěly nejvíce?

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

středa, 27 červen 2018 17:18 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.
V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a pomalých změnily na spořící a úvěrové.
Od počátku letošního roku se do občanského zákoníku vrátilo předkupní právo na nemovitost. Pokud jste spoluvlastníkem domu či bytu a chcete se svého podílu zbavit, musíte jej nabídnout ke koupi nejdříve ostatním spolumajitelům. Výjimkou jsou situace, kdy chcete svůj díl převést či prodat osobě blízké.
Milí přátelé, franšízanti, makléři, obchodní partneři. Bylo nám ctí prožít letošní rok spolu s Vámi. Už se nemůžeme dočkat, co společného zažijeme v roce 2018. Načerpejte síly a stejně jako my se ohlédněte za svými pracovními i osobními úspěchy. Děkujeme, že jste.
V říjnu 2017 dosáhla průměrná úroková sazba hypotečních úvěru výše 2,10 % – poprvé od listopadu 2015, kdy tarify hypoték zažívaly strmý pád. Nyní je situace opačná; sazby hypoték od počátku roku průběžně stoupají. Zatímco ještě v lednu letošního roku činil průměr 1,82 %, už v dubnu překonal hranici dvou procent. Po vlně zájmu přestávají být produkty hypotečního trhu atraktivní, odborníci úvěrům navíc předpovídají další zdražování. Smráká se nad hypotékami…
Letošní rok je pro český hypoteční trh revoluční. A to doslova. V dubnu se ke slovu dostala nezávazná doporučení České národní banky o omezení poskytování hypoték nad 80 % LTV, o měsíc později na sebe strhlo pozornost ukončení intervencí ČNB ve věci úpravy kurzu české koruny. Nejzásadnější změna zatím ale stále visí ve vzduchu. Jak to vypadá s dlouho projednávanou – a odkládanou – novelou o České národní bance?
Nedávné zpřísnění podmínek pro udělování hypoték udělalo některým žadatelům čáru přes rozpočet. Pokud ovšem sněmovnou projde novela zákona o České národní bance, postihne hypoteční trh nefalšované zemětřesení. Reálně totiž hrozí šance, že většina domácností na rozumný hypoteční úvěr nebude mít nárok. Jak je to možné?

DĚKUJEME VÁM ZA SPOLEČNÝ ČAS V ROCE 2016

pátek, 23 prosinec 2016 17:36 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Děkujeme všem svým klientům za důvěru! Chceme pro vás být v příštím roce ještě lepší a ještě více vám pomáhat. Díky vynikajícímu postavení Gepard Finance na trhu v kombinaci s jedinečným servisem a péčí, kterou klientovi naši makléři věnují, se podařilo mnoha vlastníkům hypotečního úvěru ušetřit i několik tisíc korun měsíčně. Navíc se všichni mohli spolehnout na profesionální vyřízení veškerých administrativních náležitostí, což jim ušetřilo spoustu času. Mohou si tak…
Díky dlouhodobému trendu nízkých úrokových sazeb přecházejí stavební spořitelny s produktovou podporou od spoření k úvěrům. Nejen, že některé stavební spořitelny umožňují svým klientům úvěr ze stavebního spoření s nižší úrokovou sazbou, než s jakou úrokovou sazbou bylo sjednáno na Smlouvě stavebního spoření.
Česká národní banka se rozhodla zpřísnit své doporučení ve věci výše limitů ukazatele LTV u nově poskytovaných úvěrů. V současné době většina bank na trhu nabízí svým klientům možnost získání hypotečního úvěru až do výše 100 % hodnoty nemovitosti. Banky, které se omezují na 90 %, případně i méně, jsou na trhu spíše výjimkou. Tato praxe se nyní změní.
Historická minima pokořena, hypoteční rekordy opět padly! Žádné tragické scénáře se nekonají, hypotéky stále zůstávají na svém minimu a světe, div se, dokonce jej opětovně pokořují. Extrémně nízké úroky hypotečních úvěrů ženou do bank i ty největší konzervativce a skeptiky. Málokdo by ještě před pár lety řekl, že průměrná úroková sazba hypoték se někdy dostane pod čtyři, nebo dokonce tři procenta.

Stavební spoření 2016

středa, 20 duben 2016 17:28 | Aktuality - akce, benefity | Lenka Svobodová
Stavební spoření v České republice si od dob svého zavedení na trh vybudovalo pozici bezpečného finančního produktu s jistotou sjednaného zhodnocení. Je proto často využíváno klienty, kteří oceňují stabilitu finančních produktů, také nyní v roce 2016.

Akce stavebních spořitelen

pátek, 08 duben 2016 12:30 | Aktuality - akce, benefity | Lenka Svobodová
Akční nabídky úvěrů, u kterých není třeba dávat do zástavy nemovitost. Zvýhodněné úrokové sazby a další benefity. Úvěry jsou často osvobozeny od poplatků za vyřízení!

Hypotéky opětovně zlevnily!

pondělí, 21 březen 2016 15:21 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Minulý rok byl na hypotečním trhu přelomový hned z několika hledisek. Nejen, že se úroky hypoték dostaly na rekordně nejnižší úroveň v historii, rekordní byl také objem a zejména pak počet uzavřených hypotečních úvěrů, díky nimž si sen o vlastním bydlení mohlo splnit takřka 105 000 osob! A toto číslo rozhodně nebude konečné! Stalo se totiž něco, na co se báli pomyslet i ti nejoptimističtější finanční experti a odborníci: Hypotéky…
Zaznamenali jste konkurenční boj, který aktuálně probíhá mezi jednotlivými bankami? Akční slevy pro nové i stávající klienty, nízké úrokové sazby, ale třeba i odměny za věrnost nebo provize za doporučení nového klienta? Ptáte se, co to znamená pro vás? Možnost získat hypotéku opravdu výhodně! Díky konkurenčnímu boji mezi jednotlivými bankami, může být hypotéka s úrokem od 1,59 % vaše! Jak na to? Odpověď je součástí následujících řádků.
Sazba 1,59 % p.a. je prakticky nejnižší sazba, kterou lze reálně na začátku roku 2016 získat na hypoteční úvěr.
Strana 1 z 3