• Musím mít životní pojištění

    Americká hypotéka může být úvěr na dlouhou dobu. Banka má tento úvěr zajištěn zástavním právem na nemovitosti, čímž jsou její pohledávky ochráněny proti případné platební neschopnosti klienta.

Americká hypotéka

Je nutné mít životní pojištění?

Vzhledem k tomu, že však lze některé situace, kdy není možné hypotéku splácet pojistit, je jistě dobrou volbou i pojištění osob, na kterých je splácení hypotéky závislé.

Dnes lze standardně sjednat pojištění, která kryjí nejen rizika smrti, ale i nemoci, úrazu nebo i ztráty zaměstnání. Pojištění lze sjednat nejen na krytí těchto rizik, ale i na tvorbu kapitálu, který vám pojišťovna vyplatí, přestože žádná pojistná událost nenastala.

Existence pojištění přináší pro Vás nejen klid pro dobu trvání úvěru, ale může pomoci snížit i úrokovou sazbu hypotéky.

S pojištěním nejen osob, ale i pořizované nemovitosti, Vám poradí naši specialisté.


Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.
 

Gepard - Musím mít životní pojištěníVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištěníS námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 45.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance