Archiv zpráv roku 2004

Archiv zpráv roku 2004

Praha, 15.11. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. rozšířila okruh spolupracujících bankovních subjektů o Wüstenrot hypoteční banku a Českomoravskou stavební spořitelnu.

 
Česká společnost GEPARD FINANCE a.s., která je jednou z nejsilnějších makléřských firem v oblasti realizace hypotečních úvěrů, uzavřela v minulých dnech smlouvy o spolupráci s Wüstenrot hypoteční bankou a Českomoravskou stavební spořitelnou.
Portfolio spolupracujících finančních a bankovních subjektů společnost GEPARD FINANCE a.s. se tak rozšířilo na 14 obchodních partnerů, mezi nimiž figurují všechny významné hypoteční banky, stavební spořitelna a pojišťovny.


 

Praha, 8.9. 2004 - GEPARD FINANCE hypotečním partnerem lokality Terronic

 
Ve čtvrtek 8. září 2004 byla symbolickým poklepáním základního kamene zahájena výstavba bytového komplexu Terronic, v městské ásti Třebeš v Hradci Králové. Tento projekt bude realizovat pražská developerská společnost EUBE, která plánuje na plochách u Terronicu postavit do roku 2007 ve dvou etapách tři sta bytů. hypotečním partnerem tohoto bytového projektu se stala eská makléřská společnost GEPARD FINANCE.

 

Praha, 6.8. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. si upevnila pozici na trhu


Za prvních sedm měsíců letošního roku zprostředkovala GEPARD FINANCE a.s. pro své klienty 347 hypoték , v celkové výši 531 mil. Kč. Denně tak zprostředkuje hypoteční úvěry v objemu 3,5 mil. Kč.
GEPARD FINANCE a.s. tak prokázala svoji rostoucí pozici na trhu s hypotečními úvěry.


 

Praha, 5.5. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. rozšiřuje svojí obchodní síť


V těchto dnech jsme v rámci zkvalitnění a hlavně zpřístupnění našich služeb otevřeli nová obchodní zastoupení GEPARD FINANCE a.s. Jedná se o pobočky ve Dvoře Králové nad Labem a Hradci Králové. V současné době tedy slouží klientům 7 obchodních center GEPARD FINANCE a.s.

Pobočka GF Dvůr Králové nad Labem
Palackého 741
544 01 Dvůr Králové nad Labem
GSM: +420 602 123 590
Pobočka GF Hradec Králové
tř. Karla IV. 430
500 02 Hradec Králové
GSM: +420 602 123 590

 


 

Praha, 3.5. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. se stala hypotečním partnerem IPB Real, a.s.

Mezi nové smluvní partnery GEPARD FINANCE a.s., se zařadila přední česká developerská společnost IPB Real, a.s., která se počátkem letošního roku stala součástí celoevropské sítě Orco Property Group. V současné době IPB Real, a.s. realizuje 7 bytových projektů v Praze, Brně a Hradci Králové.


 

Praha, 6.4. 2004 - GEPARD FINANCE a.s představuje on-line hypotéku

 
GEPARD FINANCE, a.s. představí na své inovované elektronické prezentaci www.gepardfinance.cz zcela novou službu klientům. Jedná se o produkt on-line hypotéka, který umožní potenciálnímu zájemci o získání hypotečního úvěru během několika minut zjistit svoje reálné finanční možnosti a alternativy pro realizaci hypotečního úvěru.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Na klesajícím hypotečním trhu upevňují Gepard Finance své postavení největšího hypotečního specialisty v České republice

Trh hypoték poklesl od ledna do června v meziročním srovnání dle podkladů Ministerstva pro místní rozvoj o téměř 20 %. Může za to především výrazný propad na začátku roku, který zapříčinily loňské regulace hypoték i vysoké ceny bytů. Gepard Finance...

Úrokové sazby hypoték překvapivě několik měsíců klesají, na podzim ale další snížení cen nečekáme

Minimální úrokové sazby hypoték se pohybovaly v červenci pod 2,65 %. Sazby mírně klesají už šestý měsíc v řadě, což překvapuje nejednoho odborníka ve finančním sektoru. Další zlevňování hypoték očekává na trhu ale jen málokdo. Naopak se nabízí...

Na českém trhu probíhá boom vzdělávacích franšíz. Dynamický vývoj je též v oblasti finančních služeb

Počet franšíz v Česku každoročně roste. Podle aktuálních statistik serveru Franchising.cz jich je již přes 260, zatímco ještě v roce 2010 působilo na českém trhu 150 franšízových konceptů. Nejoblíbenějším oborem je stále gastronomie, o český trh...