Archiv zpráv roku 2004

Archiv zpráv roku 2004

Praha, 15.11. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. rozšířila okruh spolupracujících bankovních subjektů o Wüstenrot hypoteční banku a Českomoravskou stavební spořitelnu.

 
Česká společnost GEPARD FINANCE a.s., která je jednou z nejsilnějších makléřských firem v oblasti realizace hypotečních úvěrů, uzavřela v minulých dnech smlouvy o spolupráci s Wüstenrot hypoteční bankou a Českomoravskou stavební spořitelnou.
Portfolio spolupracujících finančních a bankovních subjektů společnost GEPARD FINANCE a.s. se tak rozšířilo na 14 obchodních partnerů, mezi nimiž figurují všechny významné hypoteční banky, stavební spořitelna a pojišťovny.


 

Praha, 8.9. 2004 - GEPARD FINANCE hypotečním partnerem lokality Terronic

 
Ve čtvrtek 8. září 2004 byla symbolickým poklepáním základního kamene zahájena výstavba bytového komplexu Terronic, v městské ásti Třebeš v Hradci Králové. Tento projekt bude realizovat pražská developerská společnost EUBE, která plánuje na plochách u Terronicu postavit do roku 2007 ve dvou etapách tři sta bytů. hypotečním partnerem tohoto bytového projektu se stala eská makléřská společnost GEPARD FINANCE.

 

Praha, 6.8. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. si upevnila pozici na trhu


Za prvních sedm měsíců letošního roku zprostředkovala GEPARD FINANCE a.s. pro své klienty 347 hypoték , v celkové výši 531 mil. Kč. Denně tak zprostředkuje hypoteční úvěry v objemu 3,5 mil. Kč.
GEPARD FINANCE a.s. tak prokázala svoji rostoucí pozici na trhu s hypotečními úvěry.


 

Praha, 5.5. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. rozšiřuje svojí obchodní síť


V těchto dnech jsme v rámci zkvalitnění a hlavně zpřístupnění našich služeb otevřeli nová obchodní zastoupení GEPARD FINANCE a.s. Jedná se o pobočky ve Dvoře Králové nad Labem a Hradci Králové. V současné době tedy slouží klientům 7 obchodních center GEPARD FINANCE a.s.

Pobočka GF Dvůr Králové nad Labem
Palackého 741
544 01 Dvůr Králové nad Labem
GSM: +420 602 123 590
Pobočka GF Hradec Králové
tř. Karla IV. 430
500 02 Hradec Králové
GSM: +420 602 123 590

 


 

Praha, 3.5. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. se stala hypotečním partnerem IPB Real, a.s.

Mezi nové smluvní partnery GEPARD FINANCE a.s., se zařadila přední česká developerská společnost IPB Real, a.s., která se počátkem letošního roku stala součástí celoevropské sítě Orco Property Group. V současné době IPB Real, a.s. realizuje 7 bytových projektů v Praze, Brně a Hradci Králové.


 

Praha, 6.4. 2004 - GEPARD FINANCE a.s představuje on-line hypotéku

 
GEPARD FINANCE, a.s. představí na své inovované elektronické prezentaci www.gepardfinance.cz zcela novou službu klientům. Jedná se o produkt on-line hypotéka, který umožní potenciálnímu zájemci o získání hypotečního úvěru během několika minut zjistit svoje reálné finanční možnosti a alternativy pro realizaci hypotečního úvěru.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...