Archiv zpráv roku 2007

tiskové zprávy 2007

Praha – 2. dubna 2007

GEPARD FINANCE dosáhla rekordního výsledku v objemu zpracovaných hypotečních úvěrů.

V měsíci březnu roku 2007 společnost GEPARD FINANCE zpracovala pro své klienty hypoteční úvěry v celkovém objemu dosahující 316 mil. Kč.

Za první čtvrtletí roku 2007 celková produkce zpracovaných hypotečních úvěrů dosáhla objemu téměř 750 mil. Kč. Meziroční nárůst v objemu zpracovaných HU představuje 31%, což potvrzuje další dynamický rozvoj společnosti a upevnění pozice mezi jedničkami na trhu hypotečních brokerů.

 


 

Praha – 18. března 2007

Novinka mezi službami - pomáháme klientům už od samého počátku

V březnu společnost GEPARD FINANCE začala poskytovat novou komfortní službu pro všechny klienty, kteří chtějí koupit byt či investovat do nákupu nemovitosti a jsou teprve ve fázi, kdy správnou nemovitost hledají.

„Naší snahou je poskytnout klientovi ucelenou, bezplatnou a komfortní službu se zajištěním těch nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pomoc klientovi začíná již od samého počátku jeho záměru, což je výběr správné nemovitosti. Klient si na našich webových stránkách specifikuje parametry nemovitosti, kterou hledá, sám si zvolí periodicitu zasílání a pravidelně emailem obdrží vždy aktuální a kompletní nabídku nemovitostí odpovídající jeho požadavkům z nabídky celého trhu“, říká předseda představenstva Ing. Jan Kruntorád.

Partnerem služby je největší realitní server v České republice – Sreality, na kterém inzeruje cca 1300 realitních kanceláří po celé republice. Osobní hypoteční makléř GEPARD FINANCE klientovi k vybrané nemovitosti kompletně a bezplatně zajistí to nejvýhodnější financování, které je na trhu dostupné.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

5 zásadních opatření, která ovlivnila získání hypotéky

Podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů a jejich dostupnost v posledních letech výrazně ovlivnila nová legislativa i omezení ze strany centrální banky. Zákon například razantně omezil poplatky bank za předčasné splátky. Aktuálně bylo potvrzeno, že účtovat...

Třetina úvěrových specialistů již opustila trh. V roce 2019 zůstane největším omezením hypoték regulace LTV

Pro financování vlastního bydlení hypotékou je dnes již nezbytné disponovat vlastními úsporami. I když se od října loňského roku navíc musejí žadatelé o hypotéku vejít do jednotných limitů pro poměr jejich příjmů a zadlužení, největší překážkou nadále...

Gepard Finance od loňského roku sponzorují úspěšný chov gepardů ve dvou předních českých zoo

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v Česku, se v listopadu 2018 stala hrdým sponzorem chovu gepardů ve dvou známých českých zoologických zahradách, ZOO Praha a Safari park Dvůr Králové. Chov těchto šelem je v obou zařízeních...