Archiv zpráv roku 2007

tiskové zprávy 2007

Praha – 2. dubna 2007

GEPARD FINANCE dosáhla rekordního výsledku v objemu zpracovaných hypotečních úvěrů.

V měsíci březnu roku 2007 společnost GEPARD FINANCE zpracovala pro své klienty hypoteční úvěry v celkovém objemu dosahující 316 mil. Kč.

Za první čtvrtletí roku 2007 celková produkce zpracovaných hypotečních úvěrů dosáhla objemu téměř 750 mil. Kč. Meziroční nárůst v objemu zpracovaných HU představuje 31%, což potvrzuje další dynamický rozvoj společnosti a upevnění pozice mezi jedničkami na trhu hypotečních brokerů.

 


 

Praha – 18. března 2007

Novinka mezi službami - pomáháme klientům už od samého počátku

V březnu společnost GEPARD FINANCE začala poskytovat novou komfortní službu pro všechny klienty, kteří chtějí koupit byt či investovat do nákupu nemovitosti a jsou teprve ve fázi, kdy správnou nemovitost hledají.

„Naší snahou je poskytnout klientovi ucelenou, bezplatnou a komfortní službu se zajištěním těch nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pomoc klientovi začíná již od samého počátku jeho záměru, což je výběr správné nemovitosti. Klient si na našich webových stránkách specifikuje parametry nemovitosti, kterou hledá, sám si zvolí periodicitu zasílání a pravidelně emailem obdrží vždy aktuální a kompletní nabídku nemovitostí odpovídající jeho požadavkům z nabídky celého trhu“, říká předseda představenstva Ing. Jan Kruntorád.

Partnerem služby je největší realitní server v České republice – Sreality, na kterém inzeruje cca 1300 realitních kanceláří po celé republice. Osobní hypoteční makléř GEPARD FINANCE klientovi k vybrané nemovitosti kompletně a bezplatně zajistí to nejvýhodnější financování, které je na trhu dostupné.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...