Archiv zpráv roku 2007

tiskové zprávy 2007

Praha – 2. dubna 2007

GEPARD FINANCE dosáhla rekordního výsledku v objemu zpracovaných hypotečních úvěrů.

V měsíci březnu roku 2007 společnost GEPARD FINANCE zpracovala pro své klienty hypoteční úvěry v celkovém objemu dosahující 316 mil. Kč.

Za první čtvrtletí roku 2007 celková produkce zpracovaných hypotečních úvěrů dosáhla objemu téměř 750 mil. Kč. Meziroční nárůst v objemu zpracovaných HU představuje 31%, což potvrzuje další dynamický rozvoj společnosti a upevnění pozice mezi jedničkami na trhu hypotečních brokerů.

 


 

Praha – 18. března 2007

Novinka mezi službami - pomáháme klientům už od samého počátku

V březnu společnost GEPARD FINANCE začala poskytovat novou komfortní službu pro všechny klienty, kteří chtějí koupit byt či investovat do nákupu nemovitosti a jsou teprve ve fázi, kdy správnou nemovitost hledají.

„Naší snahou je poskytnout klientovi ucelenou, bezplatnou a komfortní službu se zajištěním těch nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pomoc klientovi začíná již od samého počátku jeho záměru, což je výběr správné nemovitosti. Klient si na našich webových stránkách specifikuje parametry nemovitosti, kterou hledá, sám si zvolí periodicitu zasílání a pravidelně emailem obdrží vždy aktuální a kompletní nabídku nemovitostí odpovídající jeho požadavkům z nabídky celého trhu“, říká předseda představenstva Ing. Jan Kruntorád.

Partnerem služby je největší realitní server v České republice – Sreality, na kterém inzeruje cca 1300 realitních kanceláří po celé republice. Osobní hypoteční makléř GEPARD FINANCE klientovi k vybrané nemovitosti kompletně a bezplatně zajistí to nejvýhodnější financování, které je na trhu dostupné.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Archiv zpráv roku 2004

Archiv zpráv roku 2004

Praha, 15.11. 2004 - GEPARD FINANCE a.s. rozšířila okruh spolupracujících bankovních subjektů o Wüstenrot hypoteční banku a Českomoravskou stavební spořitelnu.

 
Česká společnost GEPARD FINANCE a.s., která je jednou z nejsilnějších makléřských firem v...

Archiv zpráv roku 2005

Archiv zpráv roku 2005

Praha, 15.12. 2005 – GEPARD FINANCE a.s. rozšířila okruh spolupracujících bankovních subjektů o eBanku.

Česká brokerská společnost GEPARD FINANCE a.s. uzavřela v minulých dnech smlouvu o spolupráci s eBankou. eBanka tímto zahájila svůj pilotní...

Archiv zpráv roku 2006

Archiv zpráv roku 2006

Praha, 12. listopadu – Největší hypoteční makléři spojili své síly.

Čtyři největší makléřské firmy českého hypotečního trhu – Gepard Finance a.s., Hyposervis a.s., Simply s.r.o. a Sophia Finance s.r.o. spojili před několika týdny své síly a společně...