Ing. Barbora Kršková

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
Merhautova 1070/224
613 00 Brno - Černá Pole
Mobil: +420 734 421 500

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Podívejte se také na mé osobní stránky: www.hypotekykrskova.cz

Moje stránka na Facebook

Můj profil na profesní síti LinkedIn

Reference od klientů

Kateřina Paulinová - středa 18. říjen 2023

Paní Kršková mi pomohla s vyřízením hypotéky na můj první investiční byt a tímto bych jí chtěla moc poděkovat za její profesionální, aktivní a milý přístup. I když nás potkalo pár zádrhelů, jak u banky, tak s RK, Paní Kršková vždy vše skvěle a ochotně vykomunikovala.
Rozhodně doporučuji.

Ing. Barbora Kršková

David Nečas - pátek 1. září 2023

Paní Ing. Kršková je přesným opakem většiny finančních poradců, se kterými se člověk běžně setká. Nemá totiž na prvním místě sebe a svůj profit, ale své klienty. Je nesmírně ochotná, vždy se snaží hledat možná řešení a to i v komplikovaných situacích. Skvěle komunikuje, vše perfektně vysvětlí a opravdu hodně toho za klienta vyřídí. Díky za vše!

Ing. Barbora Kršková

Jana Juráčková - úterý 29. srpen 2023

Paní inženýrka Kršková je velmi ochotná a milá. S její prací jsme spokojení. Několikrát nám dodala sílu a naději v našem komplikovaném případu koupi a rekonstrukce rodinného domu.
Pomohla , poradila a byla vždy oporou.

Ing. Barbora Kršková

Michal Kocián - úterý 27. červen 2023

rychlé a super jednání. Mohu jen doporučit

Ing. Barbora Kršková

Derka Jakub - čtvrtek 21. duben 2022

Spolupráce na vysoké úrovni. Paní je příjemná, ochotná při řešení hypoteky komunikativní. Všechno bylo vyřešeno k naší spokojenosti. Mohu dát 10 bodů z 10.

Ing. Barbora Kršková

Eva - neděle 16. leden 2022

Byla jsem velice spokojená s jednáním a milým, přesto profesionálním, vystupováním. Doporučuji , její poradenství je špičkové.

Ing. Barbora Kršková

Veronika Škrabalová - úterý 9. listopad 2021

S paní Krškovou jsme řešili sjednání hypotéky na koupi domu. Její přístup byl vysoce profesionální a zároveň lidský. Vedla nás ve všech krocích při sjednání hypotéky i po jejím získání, a to jako poradce nezávislý na konkrétních bankách a jednající v zájmu nás jako svých klientů. Paní Krškovou mohu jen doporučit a budu se na ni obracet i v budoucnu.

Ing. Barbora Kršková

Martina Ryšavá - pondělí 18. říjen 2021

Měla jsem možnost s paní Krškovou jednat při refinancování hypotéky. Příjemné vystupování, ochota, výborná a rychlá komunikace. Za mě maximální spokojenost. Nemám co vytknout.

Ing. Barbora Kršková

Tomáš Grmela - čtvrtek 7. říjen 2021

S paní Krškouvou jsem vyřizoval hypotéku a následné refinancování. Banka mi při refinancování nabídla úrok o cca 1% vyšší než byl stávající, ale díky ochotě a vstřícnosti, paní Krškové, zpracovat několik různých variant kalkulací se podařilo snížit nabízený úrok o podstatnou část. Ještě jednou mockrát děkuji a těším se na další spolupráci!

Ing. Barbora Kršková

Kateřina Nováková - pondělí 30. srpen 2021

S paní Krškovou jsme řešili sjednání hypotéky na dům. Vše nám důkladně vysvětlila, velmi rychle vyřídila všechny potřebné podklady a aktivně nás informovala o průběhu řízení. Jen díky jejímu profesnímu a osobnímu nasazení se nám podařilo hypotéku vyřídit v rekordně krátkém čase. Pokud bychom v budoucnu potřebovali využít služeb finančního poradce, nebudeme váhat a s důvěrou se znovu obrátíme na paní Krškovou.

Ing. Barbora Kršková

Gabriela Vargová - pondělí 17. kvě 2021

Profesionální přístup, klidné vedení jednání, vše důkladně vysvětleno. Hodnocení velmi kladné...Děkuji.

Ing. Barbora Kršková

Nikola Křivánková - sobota 1. kvě 2021

Paní Kršková mi pomáhala po několik měsíců se žádostí o hypotéku. Její profesní chování je velmi vstřícné, energické a flexibilní. Překážky obratem vyřeší a najde možné varianty řešení. Pomohla mi zajistit všechny podklady a náležitosti, ušetřila mi spoustu času chozením na katastr, jednáním s majitelem nemovitosti apod. Celou dobu mě podrobně informovala o jednotlivých krocích a časové ose. Dohlédla, aby vše bylo splněno načas. Její služby velmi vřele doporučuji. Paní Kršková je velmi přátelská a má empatický přístup.

Ing. Barbora Kršková

Karel Richter - úterý 16. březen 2021

Slušný a profesionální přístup, kvalitně odvedená práce pro spokojenost obou stran. S vyřízením hypotéky od paní Krškové jsem nadmíru spokojen a budu ji dále doporučovat...

Ing. Barbora Kršková

Pokorní - čtvrtek 3. prosinec 2020

Moc děkujeme paní Krškové za pomoc při vyřizování hypotéky a následnou "péči" při zařizování všech potřebných dokumentů pro banku, katastr a pod.
Velmi si ceníme jejího vstřícného jednání a nadstandartního přístupu.

Ing. Barbora Kršková

M - pátek 20. listopad 2020

Vážená paní Kršková, ještě jednou moc děkuji, posílám pozdrav i od partnera, který právě dokumenty nahrál do hypoteční zóny a já si poznačila konec dubna k eventuální mimořádné splátce. Bez Vás bychom to asi takto lehce nezvládli, patří vám velký dík. Přejeme Vám další spokojené klienty!! Pokud budete mít někdy tudy cestu rádi Vás přivítáme!!!

Ing. Barbora Kršková

Vladimír Klepacz - neděle 15. listopad 2020

Paní Kršková asistovala manželce a mě s vyřízením hypotéky na investiční byt. Celý proces vedla velmi detailně, transparentně a profesionálně. Kromě samotných aministrativních kroků nám byla k dispzici na zodpovězení našich četných dotazů a dozírala na celý průběh udělení hypotéky až do finálního uvolnění peněz (mnohdy nad rámec svých standartních povinností). Její služby doporučujeme a těšíme se na nákup další nemovitosti – s její asistencí.
Vladimír Klepacz s rodinou

Ing. Barbora Kršková

Milena Hájková - pondělí 17. srpen 2020

S paní inženýrkou Krškovu jsme řešili hypotéku na dům. Spolupráce byla víc než vynikající, vždy ochotná a pružná. Dnes je vše vyřízeno, přesto se na ni obracíme s dotazy a žádostí o rady, kterou dostáváme téměř okamžitě. Škoda, že již nebudeme asi "určitě":-) nic kupovat. Jen doporučujeme. Milena Hájková

Ing. Barbora Kršková

Slezák - středa 29. červenec 2020

Paní mi se vším pomohla moc ji za to tímto děkuji. Velmi spolehlivá a profesionální doporučuji

Ing. Barbora Kršková

Kamil Litvik - pondělí 20. červenec 2020

Skvělá spolupráce, vysoká profesionalita a vysoké pracovní nasazení. Moc dekujeme za pomoc

Ing. Barbora Kršková

Alena Rousová - sobota 4. leden 2020

Poskytnuté služby byly určitě nadstandardní, paní Kršková je velice milá, ráda a trpělivě zodpovídá dotazy, celkově se snaží klientovi maximálně pomoci a vyhovět.

Ing. Barbora Kršková

Libor Trnavský - úterý 17. září 2019

Vážená paní Kršková, velice Vám děkuji za Váš přístup při zařizování hypotéky na stavbu našeho domu. Jste člověkem na správném místě. S tak vysokým stupněm odbornosti a flexibility jsem se ještě nesetkal. Moc Vám děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.
Libor Trnavský

Ing. Barbora Kršková

Iva Hrabcová - čtvrtek 27. červen 2019

Měli jsme to štěstí s paní Krškovou spolupracovat, je velice příjemná, ochotná a trpělivá, vše umí vysvětlit a vyjednat výborné podmínky. Naprostá spokojenost, doporučuji.

Ing. Barbora Kršková

Roman Shpytok - úterý 23. duben 2019

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval paní Krškové za profesionální přístup a skvěle jednání. Její služby mohu s klidným srdcem vřele jen doporučit.
Přeji mnoho úspěchů i nadále.

Ing. Barbora Kršková

Jana Školárová - úterý 19. březen 2019

Velmi příjemné vystupování, ochota, vstřícnost, lidský přístup, profesionalita...za nás 100% spokojenost, paní Krškovou určitě rádi doporučíme

Ing. Barbora Kršková

HS - čtvrtek 14. březen 2019

Prostřednictvím paní Ing. Barbory Krškové jsem vyřizovala hypotéku a velmi jsem ocenila její aktivní a profesionální přístup k řešení dané záležitosti. V případě potřeby v budoucnu bych se na ni určitě znovu obrátila.

Ing. Barbora Kršková

Mašová Monika - pondělí 26. listopad 2018

Příjemné vystupování, vstřícnost, ochota

Ing. Barbora Kršková

Vít Šlachta - sobota 17. listopad 2018

Maximální spokojenost.
Při vyřizování hypotéky vše do detailu vysvětlila,poradila a zařídila.
Ochota, vstřícnost, profesionalita. To vše Paní Kršková splňuje.
Pokud hledáte opravdu profíka přes finance,tak paní Krškovou můžu jen doporučit.
Takže za mně 100%.

Ing. Barbora Kršková

Robert Habrnál - pátek 20. červenec 2018

Paní Kršková je velice příjemná paní,která výborně jedná s lidmi.Líbil se mi hlavně její lidský přístup,kdy se vžije do situace obyčejných lidí a chce jim opravdu pomoci.Pomohla nám i jako stavební expert,což každý poradce zdaleka není.Příště chci využít zase vašich služeb,ale jedině s paní Krškovou.

Ing. Barbora Kršková

Černá - neděle 20. kvě 2018

S paní ing. Barborou Krškovou jsem velice spokojená. Je velice vstřícná, ochotná, spolehlivá a hlavně profesionální. Mohu všem jen doporučit.

Ing. Barbora Kršková

Krška Pavel - pondělí 16. duben 2018

Naprosto výborná komunikace. Velice milá a vstřícná, zařídila i spoustu věcí a papírování nad rámec svých pracovních služeb a povinností!!! JEN DOPORUČUJI!!!

Ing. Barbora Kršková

Zuzana Jančíková - pondělí 15. leden 2018

Absolutní spokojenost. Paní inženýrka nám poskytla veškeré informace, které jsme potřebovali. Co nám nebylo jasné, tak vysvětlila. Co bylo slíbeno, bylo také splněno (komunikace s bankou, schůzky, zajištění podkladů). Pro získání hypotéky jsme museli udělat skutečně minimum. Kladně hodnotíme také příjemné vystupování a sympatický projev. 100% reakce - v podstatě obratem - kdykoliv bylo potřeba. Děkujeme.

Ing. Barbora Kršková

Iva Škůrková - sobota 16. září 2017

Pokud hledáte vážně seriózní a spolehlivou finanční poradkyní doporučuji Vám po svých dlouholetých zkušeností pani ing.Barbora Krskovou.Pracuji jako realitní specialista a mám s ni jen ty nejlepší zkušenosti.Každý obchod dopadl na výbornou.Poradí,hledá nejlepší možnosti financování na trhu a její osobní přístup je zárukou,ze budete spokojeni.

Ing. Barbora Kršková

Lenka Klimešová - pondělí 4. září 2017

Velmi profesionální a ochotný přístup se kterým jsem se již dlouho nesetkala, rychlé a příjemné jednání, mohu jen doporučit ostatním. Za mě velký dík . Klimešová Lenka

Ing. Barbora Kršková

Marcela Zedníčková - čtvrtek 3. srpen 2017

Pracuji již řadu let jako realitní makléř a při své práci se setkávám s řadou finančních poradců a hypotečních makléřů. Musím však uznat že jsou mezi nimi velké rozdíly. S paní Krškovou jsem se potkala poprvé a byla velká radost s ní spolupracovat. Její rychlost, ochota, profesionalita, ale současně i lidský přístup nám oběma práci velmi usnadnil. Celý obchod proběhl bez jakýchkoliv problémů, rychle a plynule. Dobrá spolupráce realitního makléře a fin.poradce může kupujícímu i prodávajícímu zajistit kvalitní průběh obchodu bez stresu. Což se nám povedlo. Paní Kršková, děkuji a doufám, že zase někdy na shledanou. Marcela Zedníčková

Ing. Barbora Kršková

Martina Pavlištíková - čtvrtek 27. červenec 2017

Naprostá spolehlivost, vstřícnost, ochota, rychlé řešení problémů. Paní Krškovou můžu všem vřele doporučit...

Ing. Barbora Kršková

Libor Tobolík - středa 26. červenec 2017

Vstřícnost.

Ing. Barbora Kršková

Alina Davidenko - úterý 25. červenec 2017

Prijemna spoluprace. Hypoteka byla vyresena rychle a bez problemu bez ohledu na komplikovanejsi vstupni podminky z nase strany.

Ing. Barbora Kršková

Petr Jurošek - úterý 6. červen 2017

Příjemné vystupování, ochotný a profesionální přístup paní Krškové.

Ing. Barbora Kršková

Blanka Prknová - pátek 19. kvě 2017

Potesilo me pani Krskova laskava a obetava.Moc ochotna ,ma u me vsechny plus co bych komu dala .

Ing. Barbora Kršková

Vojtěch Ledvina - pátek 28. duben 2017

S paní Krškovou jsme řešili hypotéku na byt. Její přístup byl velmi vstřícný, o všech detailech nás podrobně informovala, vyřízení úvěru řešila velmi rychle a aktivně (i o víkendu). Nemáme žádné výtky a můžeme její poradenství jedině doporučit.

Ing. Barbora Kršková

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Barbora Kršková

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.