Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Blog

    Pomáháme lidem k lepšímu bydlení, doporučíme, jak získat nejvýhodnější hypoteční úvěr i pojištění. Níže najdete chytré návody a tipy přímo z dílny Gepard Finance.

Hypotéka krok za krokem s hypotečním makléřem

pondělí, 02 březen 2015 00:00 | Hypotéky | Pavel Aron
Návod, jak na hypotéku. Zkušený hypoteční makléř s 10-ti letou praxí v oboru, Pavel Aron, Vás v 10-ti krocích provede jednotlivými etapami předhypotečního maratonu.
Vždy jste snili o vlastním rodinném domku, ale našetření plné částky, která by pokryla jeho koupi nebo výstavbu je pro vás značně nepravděpodobné? Nezoufejte! Vždyť svého snu se nemusíte jen tak vzdávat. K jeho splnění vám může dopomoci hypotéka některé z tuzemských bank, které drží úrokové sazby proklatě nízko.
Hypoteční sazby se zuby-nehty drží svého minima. To řadu skeptiků i „nevěřících Tomášů“ přesvědčilo o tom, že blíž svému snu, který se týká vlastního rodinného domku, už jistě nebudou. Proto se s hypotečními úvěry v minulém roce doslova roztrhl pytel a jinak tomu není ani v prvních měsících roku letošního.

Tři tipy, jak zbohatnout na franšízingu

středa, 25 únor 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
O franšízingu toho bylo napsáno již mnoho. Tento moderní systém, známý po celém světě, umožňuje využívat prestiž známých značek i těm, kteří ještě nemají se samostatným podnikáním přílišné zkušenosti nebo nechtějí ztrácet čas propagací a marketingem.
Úroky hypoték se i v prvních měsících roku 2015 drží svého historického minima. Na něm však již nemusí zůstat příliš dlouho. Ať patříte do skupiny skeptiků nebo opozdilců, kteří nechávali sjednání hypotečního úvěru na konec roku, popřípadě začátek roku nového, seberte odvahu a vydejte se vstříc výhodným úrokovým sazbám, které časem musí začít nemilosrdně stoupat.
Splnili jste si svůj velký sen o vlastním rodinném domku? Hypotéku jste si ovšem brali v době, kdy úrokové sazby atakovaly hranici 5 nebo dokonce 6 procent? Pak musíte být značně rozmrzelí.
Pojem franšízing se v poslední době hojně rozšířil a nejednoho podnikavce nadchnul. Pokud pracujete jako realitní nebo hypoteční makléři, nebo byste rádi tuto kariéru teprve započali, spojte síly s Gepard Finance a získejte stabilní a skvěle ohodnocenou pozici za takových podmínek, které vám na trhu nikdo jiný nenabídne.
Ani po novém roce u rekordně nízkých sazeb hypoték nenastal žádný zásadní zlom. I přesto, že mnoho finančních analytiků mírný nárůst těchto sazeb prorokovalo v souvislosti s počátkem roku 2015, úrokové sazby se směrem nahoru nepohnuly.
Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem hypotéky vám poradí zkušený hypoteční makléř. Ale jak jej najít?
 Mortgage for English speaking clients in the Czech Republic...My clients often ask me which mortgage is right for them. Choosing the best home loan is not an easy task. Most people base their decision just on the interest rate and are not aware of other fees, such as the arrangement or valuation fee.
 Ráda bych vám představila jednu z plzeňských franšíz společnosti Gepard Finance. Jmenuji se Jana Nováková a v oboru finančního poradenství pracuji již dvanáctým rokem. Většina Plzeňáků ví, kde bylo dříve kino Eden. Právě naproti objektu tohoto kina se nalézá naše kancelář a to na adrese Rejskova 7, Plzeň.
 Hypotéka se stala pro mnoho lidí v současnosti skoro samozřejmostí. Pokud nezdědíme nemovitost v dokonalém stavu nebo velký obnos peněz a přitom chceme bydlet v hezkém bytě či domě, nevyhneme se půjčce vysoké finanční částky, tedy hypotéce.
 V případě, že uvažujete o koupi nemovitosti a chcete část nebo celou kupní cenu financovat pomocí hypotéky, pak jsem tím pravým člověkem pro Vás. Nabízím Vám zpracování a srovnání nabídek od všech bank, které působí v České republice.
 Dnešní svět je přeplněný takovým množstvím informací, které člověk jen těžko dokáže přesně vyhodnotit. Předkládám Vám zde sedm důvodů, proč hypotéku přes GEAPARD FINANCE v Rumburku.
 Vždy nejde pouze o úrokovou sazbu, ale také o náklady spojené s vyřízením a právě o to, jak bude která banka vašim požadavkům a potřebám nejlépe vyhovovat.
 Přemýšlíte o hypotéce? Pospěšte si. Zjistěte, proč požádat o hypotéku co nejdříve. Poradím vám pět výhod, které získáte, pokud o hypotéku stihnete v brzké době požádat.
Ve čtvrtek 22. 1. 2015 proběhl v brněnském hotelu MAXIMUS prestižní meeting GEPARD FINANCE ČR za účasti majitelů a makléřů franšíz a zástupců bankovních a pojišťovacích institucí. Na slavnostním galavečeru stanuli na stupních vítězů TOP makléři v různých kategoriích. Putovní pohár nejúspěšnější franšízy roku převzala, stejně jako minulý rok, kancelář GEPARD Praha 1 Na Poříčí, jejíž majitelé jsou Tereza Orlová a Martin Pešek.

Sberbank - snížení sazeb od 9.2.2015

pondělí, 09 únor 2015 00:00 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
U hypotečních úvěrů Sberbank CZ a.s. dochází ke snížení úrokových sazeb pro fixace na 3 a 5 let do 90 % LTV u „Hypotéky a Refinancování bez starostí“.

GE Money Bank zlevňuje Variabilní hypotéku

čtvrtek, 05 únor 2015 00:00 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
U hypotečních úvěrů GE Money Bank dochází ke snížení variabilní složky úrokové sazby u Variabilní hypotéky o 0,05 % na 0,25 % p.a. Tato změna se dotkne všech nových i stávajících klientů. U stávajících úvěrů proběhne změna úrokové sazby k 24.3.2015.

Kam půjdou úrokové sazby hypoték a úvěrů?

středa, 04 únor 2015 16:28 | Úrokové sazby | Pavel Aron
To je otázka, na kterou by určitě hodně z nás chtělo znát správnou odpověď. Výjimečně, než se pustím do úvah a analýz, řeknu svůj názor: Úrokové sazby se v časově blízkém horizontu začnou zvyšovat.

Vývoj úrokových sazeb v únoru 2015

pondělí, 02 únor 2015 15:51 | Aktuality - akce, benefity | David Eim
Čekali jsme, že na začátku roku to banky na chvíli přece jen nechají plynout vlastní cestou, ale opak je pravdou. Od prvních dnů nového roku jsou podmínky bank neustále v pohybu. Část bank aktivně pracuje na podobě svých listů úrokových sazeb.

Máme se bát deflace?

neděle, 01 únor 2015 00:00 | Hypotéky | Pavel Aron
Nejprve stručně co to je deflace. Deflace je ekonomický termín pro situaci, která je obvykle spojena s hospodářskou krizí a ekonomickým cyklem. Dochází v České republice k deflaci a nebo nás ČNB jenom straší?
Čekáte na konec fixačního období jako na smilování a v naději vyhlížíte novou úrokovou sazbu, která se nedá s tou vaší aktuální vůbec srovnávat? Pokud jste uzavírali smlouvu o hypotečním úvěru, jehož úrok se dotýkal hranice 5 nebo 6 procent, pak si jistě v současnosti zoufáte a do běla vás rozpalují sazby hypoték, které někde začínají třeba i na 1,69 procentech! Pokud začnete refinancování hypotéky řešit s dostatečnou časovou rezervou,…
Už vás nebaví věčné tahanice a spory o „lepší židli“, dovolenou, neplacené volno, zaměstnanecké benefity nebo stravenky? Máte po krk svého šéfa a jeho mnohdy přehnaných nároků? Již dost dlouho pracujete ve finanční sféře, tudíž o této oblasti mnohé víte? Přesto však svým klientům nemůžete poskytnout takový servis, jaký by si doopravdy zasloužili? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak je na čase říct si…
Stavební spoření je způsob, kterým se dá šetřit a získat od státu při splnění podmínek pěknou podporu. Druhým důvodem, proč se toto spoření často uzavírá, je nárok na úvěr, který při šetření peněz vzniká, za třetí můžeme považovat nízkou rizikovost tohoto finančního produktu. Jaké jsou jeho další výhody?
Již nějakou tu dobu se pohybujete ve světě realit, financí a bankovních produktů? Poskytujete klientům informace, sepisujete s nimi nejrůznější druhy smluv, seznamujete se se stále novými finančními produkty. Přesto však vašemu stávajícímu postu něco chybí. Dosavadní práce vás zrovna dvakrát neuspokojuje, nemůžete se naplno realizovat a podmínky vašeho stávajícího systému vám svazují ruce a zpravidla také neumožňují nabídnout klientům služby ušité na míru jejich potřebám a požadavkům? Pak je…
Podpis smlouvy o hypotečním úvěru je jedním ze zásadních kroků v životě každého člověka. Díky tomuto dokumentu si můžeme splnit svůj dávný sen o vlastním bydlení. Na druhou stranu si však „na nohu“ uvážeme poměrně těžkou kouli, jíž se jen tak nezbavíme. Hypotéky, které byly uzavřené před 3, 5 nebo 10 lety jsou do nynějška zatíženy úrokem, jež se nedá s aktuálními úrokovými sazbami srovnávat.
„Nehoda není náhoda a neštěstí nechodí po horách, ale po lidech“ – tak přesně těmito známými pořekadly je vhodné začít dnešní článek týkající se známého pojišťovacího produktu – životního pojištění. Obecně můžeme říct, že vztah Čechů k tuzemským pojišťovnám a jejich pojišťovacím produktům je spíše chladnějšího rázu. Mnoho z nás daný produkt zavrhne dříve, než se s ním stihne vůbec doopravdy seznámit. A to je škoda! Sjednání životního pojištění totiž…

Víte, kdy je nejlepší požádat o hypotéku? My ano!

pátek, 16 leden 2015 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
Hypotéka se stala pro mnoho lidí v současnosti skoro samozřejmostí. Pokud nezdědíme nemovitost v dokonalém stavu nebo velký obnos peněz, ale přitom chceme bydlet v hezkém bytě či domě, nevyhneme se půjčce vysoké finanční částky, tedy hypotéce. Už vás napadlo, kdy je nejlepší o ni požádat a do kdy vlastně člověk může o hypotéce uvažovat?
Na rozdíl od dob minulých, kdy zjišťování podmínek nejrůznějších bank poskytujících hypotéky zabralo mnoho a mnoho času, dnes stačí najít si na internetu online hypo kalkulačku. Do ní zadáme několik parametrů a už to frčí. Během několika sekund víme, která společnost nám co nabízí, výběr se citelně zužuje a šetříme svůj čas. Co všechno taková kalkulačka dovede? Čtěte následující řádky.
Strana 18 z 30