Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Blog

    Pomáháme lidem k lepšímu bydlení, doporučíme, jak získat nejvýhodnější hypoteční úvěr i pojištění. Níže najdete chytré návody a tipy přímo z dílny Gepard Finance.

Kdy je nejlepší čas na založení vlastní franšízy?

úterý, 25 listopad 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Líbí se vám svět finančních produktů nebo pracujete v realitách? Nebo jste bankovní úředník v osmihodinových směnách za přepážkou? Neuspokojuje vás aktuální situace na trhu a chtěli byste svým klientům opravdu pomoci? Nabídnout produkty, které si doopravdy zaslouží? Produkty, jež jim umožní splnit velké sny o vlastním bydlení nebo zajištění do budoucna? Pokud byla vaše odpověď alespoň na dvě výše zmíněné otázky kladná, pak jsou následující řádky určeny právě vám.…
Informace o historicky nejnižších úrokových sazbách hypoték se na nás valí ze všech stran. Výhodný hypoteční úvěr bude možno sjednat ještě zhruba do konce roku 2014. Počátkem roku následujícího pak očekávají přední finanční analytici postupný nárůst těchto sazeb. Kolik však činí aktuální úroková sazba a jaký je její vývoj?
Další z franšízantů společnosti Gepard Finance, jež se svěřili se svými zkušenostmi, je Ing. Otomar Gottstein, majitel franšízy v Písku. Mottem tohoto úspěšného franšízanta, jež se může pochlubit řadou ocenění a certifikátů, jsou tato moudrá slova: „Jen ten klient je spokojený, který se vrací…“.

4 důvody pro pojištění vašeho úvěru

čtvrtek, 20 listopad 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Představte si, že splácíte úvěr, díky němuž jste si pořídili perfektní domov nebo jeho vybavení. Vše je, jak má být, ale najednou se stane něco neočekávaného a vy nejste schopni určitou dobu úvěr splácet po domluvených splátkách. Pokud jste neuzavřeli pojištění úvěru, jste právem vyděšení. Pokud u vás zvítězila prozřetelnost a pojištění máte, můžete být i v nepříjemných situacích v klidu. A co tolik zásadního se může stát?

Lze získat 100% hypotéku na nemovitost?

středa, 19 listopad 2014 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
AKTUALIZACE ČLÁNKU: Pokud budete žádat o hypotéku po 1.10.2016, banky vám ji smí nabídnout maximálně do výše 95 % zástavní hodnoty nemovitosti, od dubna 2017 to bude dokonce už nanejvýš do 90 %. Co to pro vás reálně znamená? Přestaňte spoléhat jen na pomoc od banky a myslete i na jiné finanční zdroje, ať už vlastní úspory nebo jiné úvěry. Se vším vám pomohou zkušení hypoteční makléři.
Jednorázové doplacení hypotéky, kterou aktuálně splácíme, hypotékou novou. Přesně to se ukrývá pod souslovím refinancování hypotéky. V dnešní době často skloňovaný pojem zůstává pro mnohé velkou neznámou, ačkoli by mohl některým lidem výrazně usnadnit život a zajistit jim alespoň mírně vyšší životní standard. Pojďme se podívat na to, v čem je refinancování hypotéky výhodné, a jak si ho zařídit.
Jsem rybář. Předkládám rybám různé nástrahy, aby neodolaly a ochutnaly. Tento můj pamlsek je přijde často velmi draho a ony skončí na pekáči. A je to stejné jako s bankami. Banky rozhazují sítě a připravují nástrahy pro své klienty. Klienti sice na pekáči nekončí, ale zbytečně přichází o zlaté šupinky, které sežerou nenasytné úroky a sazebníky drahých bank.
Od svých klientů, často slýchám otázku, jaká hypotéka je pro ně nejlepší. Vyznat se v nabídkách bank totiž není vůbec snadné. Řada lidí srovnává především úrokové sazby. Neuvědomují si však, že za nimi jsou skryty ještě další poplatky, jako například poplatek za vyřízení hypotéky nebo za odhad ceny nemovitosti.
Hypoteční úvěr je asi nejsložitější finanční produkt, s jakým se běžný klient v životě setká. Je zde potřeba sladit zájem prodávajícího, kupujícího a podmínky banky. Hypotéka nekončí schválením úvěru, ale je třeba splnit často komplikované podmínky, na které banka váže výplatu peněz.
Hypotéky, spotřebitelské úvěry, leasingy – zkrátka a jednoduše finanční závaží, bez kterých se bohužel mnoho z nás neobejde. Na druhou stranu je však nutno zmínit, že tyto finanční produkty nám značně ulehčují každodenní život a s jejich pomocí si můžeme plnit své dávné sny.
Na úvod je třeba vědět, že hypotéku vám banka poskytne pouze na pozemek určený k následné výstavbě domu. Jinak jej nevezme do zástavy. Rozhodující také je, zda na koupi pozemku částečně použijete i vlastní prostředky, anebo jej chcete financovat stoprocentním úvěrem případně předhypotečním úvěrek, či úvěrem ze stavebního spoření.

Další banka potvrdila aktuální úrokové dno

čtvrtek, 13 listopad 2014 00:00 | Úrokové sazby | David Eim
"Všechno, co se stane jednou, už se nemusí stát nikdy. Ale všechno, co se stane dvakrát, stane se určitě i potřetí." Paulo Coelho
Rozhodli jste se, že si založíte životní pojištění, ale stále pátráte po někom, kdo by vám poradil to, co pro vás bude nejvhodnější? Nejste si jisti, jakou výši životního pojištění zvolit? Od toho jsou tu odborníci z Gepard Finance!

Jak na rychlou kalkulaci hypotéky? Doporučíme vám!

úterý, 11 listopad 2014 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
Sazby hypoték se stále ještě drží na svém historickém minimu. V případě, že o hypotečním úvěru již nějaký ten měsíc uvažujete, máte nejvyšší čas uzavřít výhodnou hypotéku u některé z tuzemských bank. Jak ale vybrat banku, která bude vašim potřebám a požadavkům odpovídat pokud možno co nejvíce a zároveň vám nabídne ty nejlepší podmínky hypotečního financování?

Proč se vyhnout nebankovní hypotéce bez prokazování příjmů

úterý, 04 listopad 2014 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
V dnešní době si často potřebujeme půjčit peníze na očekávané i nečekané výdaje. Také se v posledních letech zvyšuje počet nabídek půjček a hypoték z nebankovního sektoru. Nebankovní společnosti nabízejí jisté výhody, ale existují důvody, proč je lepší se nebankovním hypotékám a půjčkám vyhnout a spolehnout se na prověřené společnosti.

Jak probíhá výpočet hypotéky podle příjmu

čtvrtek, 30 říjen 2014 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
Kdokoli z nás si bude chtít vzít hypotéku, bude dotázán na své příjmy a výdaje, protože je to právě rozdíl těchto dvou položek, co určuje naši schopnost splácení a výši splátek.

Splátka hypotéky – jak vysokou zvolit?

středa, 29 říjen 2014 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
Máte v plánu vzít si hypotéku, ale nevíte, jak vysokou splátku zvolit, abyste brzy neměli prázdný účet a neocitli se doslova bez koruny? Dejte na tři naše rady a uvidíte, že se dá splácení hravě zvládnout, když se správně nastaví.

Jaké vlastnosti by měl mít ideální franšízant?

úterý, 28 říjen 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Zaujala vás nabídka na franšízing u společnosti Gepard Finance? Chcete vyzkoušet něco nového a neotřelého? Zároveň však máte obavy, zda se pro tuto práci opravdu hodíte? Na následujících řádcích vám odhalíme několik charakterových vlastností i schopností a dovedností, které by neměly být cizí nikomu, kdo se o franšízu v Gepard Finance zajímá.

4 informace o hypotéce GE Money Bank, které byste měli znát

pondělí, 27 říjen 2014 00:00 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
Přemýšlíte o hypotéce, ale nevíte, kterou banku si vybrat? Nebo už jste konkrétněji přemýšleli o hypotéce u GE Money Bank? Ta totiž nabízí hned několik benefitů, které vás mohou příjemně překvapit a dost možná vás i přesvědčí o kvalitách služeb této banky.

Radka Vacková: konečně mohu lidem plnit jejich sny

sobota, 25 říjen 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Radka Vacková, v současné době hypoteční makléřka v Českých Budějovicích, začala pod hlavičkou společnosti Gepard Finance působit již v roce 2005. Coby asistentka si rychle zvykla na dynamické prostředí firmy a o rok později již budovala vlastní portfolio spokojených klientů v oblasti hypotečního financování. Přestože ani v jejím případě nebyly začátky nejjednodušší, během své kariéry získala celou řadu ocenění a svým klientům umožnila získat hypotéky, jejichž objem činil více než…

Kde udělat srovnání úrazového pojištění

pátek, 24 říjen 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Napadlo vás někdy, že když utrpíte úraz, který vám znemožní po určitou dobu vykonávat práci, jež vás živí, můžete získat od pojišťovny kompenzaci, která by vám toto období alespoň trochu usnadnila? Pokud navíc máte rodinu a jste jedním z článků, bez nichž se rodina finančně dlouhodobě neobejde, měli byste o úrazovém pojištění uvažovat velmi vážně. Kde ale v přemíře služeb najdete to nejvýhodnější úrazové pojištění, případně jeho srovnání?

Na co si dát pozor při vyřizování hypotéky

čtvrtek, 23 říjen 2014 00:00 | Aktuální tiskové zprávy | GEPARD FINANCE
Jsme v době historicky nejnižších úrokových sazeb. V případě, že se této příznivé situace chystáte využít, dejte pozor, abyste při vyřizování hypotečního úvěru nenarazili na problém. Získání hypotéky totiž má svá úskalí. Výhodné nabídky nebývají zadarmo, ne všechny příjmy jsou z hlediska bonity akceptovány a vyřízení hypotéky nebývá otázkou jen několika málo dnů.
Stavební spoření představuje poměrně zajímavou možnost zhodnocení finančních prostředků pro ty, kteří mají alespoň na šest let dopředu jasno v tom, že uložené finance nebudou nutně potřebovat. I přesto, že státní podpora, o kterou se mohou uložené finanční prostředky každý rok zhodnotit, klesla, lidé na tento produkt nezanevřeli. Důvodů k tomu mají poměrně dost. Kromě státního příspěvku je dalším z nich například možnost výhodnějšího využívání úvěrových produktů, které poskytují tuzemské…

Je možné refinancování hypotéky mimo fixaci?

středa, 22 říjen 2014 00:00 | Refinancování hypotéky | GEPARD FINANCE
Stále více Čechů financuje své nové bydlení prostřednictvím hypotečního úvěru. V měsíci srpnu uzavřelo hypotéku více než 6 500 nových klientů a úrokové sazby opět dosáhly svého minima, které aktuálně činí 2,56 %. Stále více přibývá těch, kteří mají zájem o refinancování stávajícího hypotečního úvěru.

Jak najít nejlevnější pojištění nemovitosti

úterý, 21 říjen 2014 00:00 | Pojištění | GEPARD FINANCE
Požáry vzniklé od nedopalku cigarety nebo zkratu elektřiny, velká voda, která se nečekaně objeví a další katastrofické scénáře pro majitele domů, bytů i chat spolehlivě řeší pojištění nemovitosti. Nehodám se mnohdy nedá zabránit, na jejich řešení se však právě díky pojištění připravit umíme. Jak si vybrat to pravé, které nám průběžně nezruinuje peněženku, ale zároveň nám skutečně bude chránit střechu nad hlavou?
Franšíza – magický pojem, o kterém my v Gepard Finance víme mnohé. Na trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se vypracovali na absolutní špičku v České republice a svou franšízovou síť rozšířili na více než 70 obchodních míst. V současné době pod hlavičkou Gepard Finance působí více než 400 makléřů a naše expanze stále pokračuje. Ale pěkně popořádku. Následující řádky budou věnovány historii firmy, stejně…

Česká spořitelna - sazba 2,29 % na 5 a 10 fix

pondělí, 20 říjen 2014 00:00 | Aktuality - akce, benefity | GEPARD FINANCE
Hypodny České spořitelny za 2,29 % pro 5 i 10 fix! Platnost kampaně České spořitelny je od 20.10. do 30.11.2014
Refinancování hypotéky – magické slovní spojení, které se v roce 2014 skloňuje častěji, než by se mohlo na první pohled zdát. Důvod je prostý – právě v tomto roce totiž končí fixace více než 100 000 hypotečních úvěrů. Možnosti refinancovat hypotéku v roce 2014 doposud využilo zhruba 38 % klientů tuzemských bank.

Úrokové sazby: Kam půjdete?

středa, 15 říjen 2014 18:22 | Úrokové sazby | Pavel Aron
Jsou již úrokové sazby na skutečném dnu nebo budou ještě klesat? Na tuto otázku Vám pochopitelně nikdo spolehlivě neodpoví, pokud nemá k dispozici křišťálovou kouli. Nicméně si dovolím nastínit některé faktory, které budou mít vliv na budoucí vývoj.

Jaká je průměrná výše hypotéky v ČR? Prozradíme vám to!

pondělí, 13 říjen 2014 07:33 | Hypotéky | GEPARD FINANCE
Tuzemské banky hlásí rekordní výše hypotečních úvěrů. Klienti využili nízkých úrokových sazeb a konečně si plní své sny o vlastním bydlení.
Strana 20 z 30