Reference klientů

Děkujeme za Vaše ohlasy, Vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem!
 

Vážená paní Marková,

chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit poděkování za pomoc při vyřizování hypotečního úvěru. V první řadě bych vyzvedl Vaši ochotu při jednání, naprostou časovou flexibilitu a v neposlední řadě profesionální přístup ke mě, jako ke klientovi, to vše ve srozumitelné formě. Výsledkem bylo rychlé a nekonfliktní vyřízení hypotečního úvěru v daném období za nevýhodnějších možných podmínek. Pokud budu i nadále pořebovat radu ohledně financování rád se na Vás opět obrátím.

Děkuji a nashledanou Martin Kreuz

 

Vážená slečno Marková.

Velice Vám děkujeme, za vyřízení hypotéky. Po neúspěšném pokusu jiného finančního poradce, jsme se dostali do časové tísně. Doporučení od dvou realitních makléřů a jejich reference na Vás nelhali.

Profesionalita, bezchybnost a rychlost, s jakou jste náš případ vyřešila byla obdivuhodná. Vše navíc podtrženo velmi příjemným a milým přístupem.

Proto ještě jednou děkujeme za to, že vše dobře dopadlo a přejeme spoustu spokojených klientů.

Daňkovi, Adamov

 

Vážená paní Marková, 

velmi Vám děkuji za vstřícnou spolupráci, která byla velmi příjemná, jak z hlediska komunikace, tak ochoty pomoct. Cením si Vaší vstřícnosti a profesionálních rad, které jste mi dala při výběru optimální varianty úvěru. Jsem si jist, že pokud budu v budoucnosti potřebovat radu ve finanční oblasti opět se na Vás obrátím. 

Ještě jednou děkuji, 
s pozdravem 
Bulat

 

Dobrý den, slečno Marková

Chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní a vstřícnou spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Díky Vaší kvalitní péči jsme měli o starosti méně a velmi kladně hodnotíme rychlost a obratnost s jakou se Vám podařilo úvěr zařídit. Je příjemné spolupracovat s člověkem na svém místě, který je dobře informován a na kterého se můžeme spolehnout.

Jsme rádi nejen za hypotéku, ale také že jsme Vás mohli poznat.  

Děkujeme. Krásný den!

S pozdravem Ing. Arch. Juraj Dulenčín Ph.D. & Bc. Hana Kováčová

 

 

Dobrý den, slečna Veronika Marková a společnost Gepard Finance mi byla doporučena realitní kanceláří, od níž jsem kupoval nemovitost.V krátké době mi předložila několik nabídek, z nichž mi doporučila tu nejlepší.Když se vyskytl problém a banka měla požadavky, které jsem nemohl splnit, velice pružně zareagovala a našla jinou společnost se stejně výhodnou nabídkou. Při jednání v bance byla vždy přítomna a na vše dohlížela až do podpisu smlouvy. Jednání slečny Markové bylo příjemné a profesionální. V případě potřeby se na ni v budoucnu s důvěrou obrátím.

 

Halounek Emil

Moravská Třebová

 

Vážená paní Marková,
chtěla bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Pro banku jsem byla poměrně problematický případ, a tak považuji kladné vyřízení úvěru za kus dobře odvedené práce. Musím uznat, že když o Vás paní v realitní kanceláři mluvila jako o "štice ve finančních vodách" :-) tak nepřeháněla ani trochu.
Po mnohaletých zkušenostech s bankami jste první člověk, který nejenže byl ochotný a sympatický, ale hlavně dodržel co řekl. S důvěrou se na Vás budu obracet i při řešení dalších finančních záležitostí, přeji hodně spokojených klientů a dalších úspěchů ve Vaší práci, 

s pozdravem  MVDr. Ivana Jelenová, Jedovnice.

 

Milá Veroniko,

chci Ti tímto poděkovat za péči a pomoc při zajištění financování při koupi mé vysněné nemovitosti. Vím, že se pro mnoho lidí koupě nemovitosti snů stává noční můrou v oblasti hypotéčních úvěrů.   Díky Tvé pětihvězdičkové péči jsem měl klidný spánek a mohl být dále zaměřený na své podnikání. Velmi si cením toho, že se mám na koho obrátit, a že mám koho s klidným svědomím doporučit. Těším se na další spolupráci.

 

S pozdravem, Petr Štěpánek - jednatel ABC Develop s.r.o.

 

Dámy a pánové,

velice rád bych touto cestou poděkoval za bezproblémové vyřízení hypotéky paní Veronice Markové. Jelikož má známá vyřizovala hypotéku a dostal jsem od ní výborné reference na paní Markovou, tak jsem toho využil a nelituji. Její přístup a řešení financování naší stavby bylo příkladné a bezproblémové. Jelikož jsem časově dosti vytížen, tak jedna schůzka byla dostačující, kde jsem dostal kompletní informace a nabídka, kterou jsme vybrali byla nejzajímavější.

Po vybrání konkrétní nabídky jsem dostal seznam potřebných dokladů k vyřízení hypotéky, následně jsem je v možném termínu dodal a hypotéka byla vyřízena velice rychle.

Když to shrnu, tak jsem kvůli hypotéce paní Markovou celkově navštívil dvakrát, tedy informace ohledně hypotéky, vybrání konkrétní banky a financování a po druhé, kdy jsem ji předal potřebné dokumenty. Poslední schůzka už byla přímo v bance, kde jsem podepsal hypoteční smlouvu. Pokud to přepočítám na hodiny, tak hypotéka mě díky Gepard finance a paní Markové stála cca 3 hodiny mého času a to je excelentní. Nemusel jsem obíhat banky, pracně to porovnávat, propočítávat dostal jsem komplexní informace hned na jednom místě, rychle bylo vše vyřízeno, takže můžu vřele doporučit.

Při refinancování se určitě obrátím na paní Markovou a Gepard finance.

 

S pozdravem

Vojtěch Sedláček

 

Dovolte mi prosím, abych alespoň touto formou ještě jednou poděkoval slečně Markové za její profesionální pomoc při zajištění hypotéky na koupi rodinného domu v ceně 2mil Kč.

Slečna Marková mně byla doporučena jako profesionál a na schůzku s ní jsem se proto těšil, neochotného jednání v bance jsem měl tak akorát dost.

Obrovské nasazení, zájem o klienta, hledání cesty jak vyhovět, v tom se banky od slečny Markové mají ještě hodně co učit.

S poděkováním

Štěpán Derka ,

majitel firmy provozující dvě prodejny WIKY

 

Milá paní Marková,
děkujeme tímto za velkou pomoc při vyřizování hypotečního úvěru u UniCredit Bank, kde vše probíhalo nad očekávání hladce a v přátelské atmosféře. Nyní máme možnost srovnání, protože podobným procesem při sjednávání hypotéky jsme prošli před pár lety a přístup hypotečního makléře u Sophia Finance byl nesrovnatelný s Vaším. S Vámi bylo vše jasné, srozumitelné a korektní. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a stále stejný,milý úsměv na tváři.

Machačovi

 

"Se společností GEPARD FINANCE, konkrétně se slečnou Markovou, jsem řešil dva hypoteční úvěry a byl jsem velice spokojen jak s přístupem tak i s vybranou variantou.

Pet Hlucháň

 

Paní Marková ze společnosti Gepard nám pomáhala vyřídit hypotéční úvěr. Spolupráci s paní Markovou hodnotíme velice kladně. Po předchozích zkušenostech s finančními poradci jsme měli pocit, že tomu konečně někdo pořádně rozumí. Paní Marková s námi strávila spoustu času, aby nám navrhla to nejlepší řešení. Byla velmi trpělivá a ochotná, vše co šlo za nás vyřídila, osobně nás doprovázela do banky k podpisu smlouvy. K její práci nemáme žádné výhrady, naopak zaslouží si velkou pochvalu. Děkujeme


Havránkovi

 

Dobrý den,

se společností GEPARD finance a.s. jsem se seznámil, když jsem řešil financování nemovitosti, kterou jsem chtěl koupit. Dostal jsem doporučení na slečnu Veroniku Markovou. S přístupem slečny Markové jsem byl velice spokojený. Z mojí strany se vyskytli některé komplikace, které slečna Marková svým profesionální přístupem a ochotou hravě vyřešila. Celková spolupráce byla velmi příjemná. Tímto bych jí chtěl moc poděkovat a do budoucna se budu těšit na další spolupráci...

S pozdravem

Váš klient Nevídal Pavel

 

Dobrý den slečno Marková,

využívám této cesty k poděkování za velmi kladný přístup při řešení mé finanční otázky při koupi nemovitosti. Spolupráce byla velmi operativní a rychlá, což mi velmi usnadnilo práci a navíc jsem ušetřil spoustu času. S hypotečním úvěrem, který jste mi pomohla vybrat a ve velmi krátkém období i sjednat jsem spokojen.

Děkuji za spolupráci a rád se s Vámi opět spojím při řešení mých dalších finančních záležitostí.

Ing. Jan Moronga
ředitel závodu 
Povodí Moravy, s.p.

 

Profesionální služby, rozsáhlá nabídka, vynikající komunikace, rychlé zpracování s možností kdykoliv se poradit. To všechno mi pomohlo se dobře rozhodnout a ukončit moje trápení s hypotékou. Děkuji pí. Markové za pomoc.

Sázavský

 

Vážená slečno Marková,

rád bych tímto poděkoval společnosti Gepard finance a.s. a především Vám za pomoc při vyřízení hypotéky u Komerční banky. Především bych chtěl ocenit Vaši profesionalitu, ochotu, trpělivost a rychlost při řešení našeho požadavku. V budoucnu se na Vás tedy mohu bez obav opět obrátit.

S pozdravem Pavel Ševeček

 

Dobrý den, slečno Marková,

Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi vstřícný a zejména profesionální přístup při sjednávání naší hypotéky.

Vím, že jsme měli hodně osobních a rodinných problémů při koupi domu, ale s Vaší spoluprací to najednou vypadalo jednodušší.

Tímto ještě jednou děkujeme a počítáme s Vaší pomocí i v příštích letech.

Mnoho životních úspěchů

přejí

Svobodovi, Mikulov

 

Paní Marková z GEPARD Finance pro nás udělala kompletní finanční servis při koupi nemovitosti. To je výběr a vyřízení předhypotečního i hypotečního úvěru na profesionalní úrovni. Ceníme si profesionálního jednání a vstřícného přístupu.

T.L.

 

 


 

zpět na GEPARD Brno Květná

 

Doporučte tento článek svým přátelům