Buřinka - akce na úvěr bez zajištění

Úvěr od Buřinky je atraktivní pro řešení bytové situace bez požadavku na vlastní zdroje klienta a bez požadavku na zajištění nemovitou věcí. Úvěr je možno čerpat až do částky 1,5 mil. Kč. Navíc s nízkou úrokovou sazbou 4,95 % p.a.

Buřinka - akce na úvěr bez zajištění

Stavební spořitelna České spořitelny

logo Buřinka

Akce na úvěr od Buřinky

Od 1.2. do 30.4. 2016 opakuje Stavební spořitelna České spořitelny úspěšnou akci na úvěry bez nutnosti zajištění nemovitostí. Při výši úvěru 400 000,- Kč a více klienti získají při volbě 3-leté fixace úrokovou sazbu 4,95 % p.a.

Při výši úvěru 500.000,- by činila měsíční splátka úvěru při 18-leté splatnosti 3.551,- Kč. (RPSN činí 5,31%). Jediným poplatkem klienta je poplatek za sjednání úvěru 1% z cílové částky v uvedeném případě 5.000,- Kč, nejsou zde již žádné poplatky za vedení účtu. Vzhledem k anuitnímu splácení úvěru od provedení čerpání se jedná o cenově velmi zajímavou nabídku pro klienty, kteří potřebují řešit bydlení bez možnosti zástavy nemovitou věcí.

Od 18.1. 2016 umožňuje Stavební spořitelna České spořitelny klientům i možnost tohoto úvěru bez zajištění až do částky 1,5 mil. Kč, za splnění určitých podmínek. Nicméně klient může tímto „Úvěrem od Buřinky“ řešit koupi družstevního bytu, kde není možný převod do osobního vlastnictví v době, kterou by vyžadovaly hypotéky.

Při současné akci, tak Úvěr od Buřinky může být atraktivním řešením bytové situace bez požadavku na vlastní zdroje klienta a bez požadavku na zajištění nemovitou věcí.

 

Chcete – li o nabídce stavebních spořitelen vědět více, využijete služeb našich specialistů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

  

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...