Reference

Níže zveřejňujeme několik milých slov, které nám posíláte. Pochvalná slova jsou pro nás nabíjející a inspirující zároveň. Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro nás tím největším měřítkem profesionality.

Pochvalné dopisy od našich klientů

Perfektní a profesionální přístup, maximální ochota, vlídnost a pozitivní postoj. Co se řeklo, to platilo, férové a příjemné jednání. Správní lidé na správném místě.

Veronika Kalábová


Dobrý den paní Stránská,

se službami pana Grabovského, ve věci vyřízení hypotéky jsme byli velice spokojeni. Rychlost, flexibilita, operativnost, na jedničku. V případě potřeby dalších služeb, nebudeme váhat kontaktovat firmu Gepard.  

Děkujeme, s  pozdravem Jana Křenková


S vašimi službami jsem byla naprosto spokojená.

Cesta k našemu domečku byla velmi dlouhá a nebyla jednoduchá, ale díky profesionalitě, ochotě a lidskému přístupu pana Grabovského se povedlo. Naprosto se vším nám pomohl, poradil a udělal maximum pro to, aby pro nás podmínky hypotéky byly výhodné. Dalo by se říci, že v mnoha ohledech zastal práci samotného realitního makléře.

Opravdu více než profesionální přístup! 

Vaší kancelář mohu jen doporučit a také doporučuji dál.

Děkujeme za vše,

Šestáková M.


Rád bych využil příležitosti a poděkoval za vynikající a nadstandardní práci pana Grabovského při financování koupě mého bytu. Rychlost, ochota a chápavý přístup se kterým jsem se setkal, je v této brandži jedinečný! Mohu jen doporučit.

Burian Tibor


Rádi bychom poděkovali celému Vašemu týmu za úžasnou spolupráci po celou dobu vyřizování naší nejen hypotéky.Za velmi vysoké profesionální jednání, loajalitu vstřícnost kultivovanost a lidského jednání.Bojovného ducha při tak komplikovaném obchodu jako byl ten náš. Bez Vašeho týmu bychom to rozhodně sami nezvládli! Jsme moc rádi,že gepard finance má tak rozsáhlou reklamu a může se pyšnit takovými lidmi kteří je zastupují.

Moc děkujeme s pozdravem

Josef a Gabriela Černikovy


Dobrý den,

chtěl bych poděkovat týmu Stránská + Grabovský, reprezentující firmu Gepard Finance, za pomoc s vyřízením hypotéky při koupi bytu.

Oba dva výše zmínění byli velice ochotní a předvedli perfektní znalosti, díky kterým bylo vše rychle a v krátké době vyřízeno. 

Pokud bude někdo z mého okolí řešit nákup nemovitosti jistě jim doporučím návštěvu pobočky Gepard Finance v Chebu. 

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.

Jiří Šuba


Dobry den,

spolupráci s panem Grabovským z Gepard Finance mohu všem jen a jen doporučit. Není se čeho bát. Moji hypotéku na rekonstrukci domu vyřídil naprosto profesionálně, rychle a bez starostí. Hlavně si pochvaluji vyřizování pana Grabovskěho s bankou, kde já vlastně už jen podepsala smlouvu. Moc Vám děkuji 

Dana Kušková


Dobrý den,

potřebovala jsem hypotéku na koupi bytu. Pan Grabovský vše zařídil, poskytl mi cenné informace a pomohl mi najít nejvýhodnější produkt na trhu. Ráda se na něho budu obracet i v budoucnosti. Firmu Gepard Finance mohu jen doporučit.

Děkuji a s pozdravem Pavla Marková


Dobrý den,

ráda bych Vaše služby ocenila tou nejlepší známkou. Vaše služby jsou naprosto perfektní a profesionální a jdou ruku v ruce s ochotou a příjemným jednáním.

Mohu říci, že jsem Vás doporučila nejednomu člověku z okolí a sama se chystám znovu využít Vašich služeb.

Floriánová


Dobrý den paní Stránská,

využil jsem vašich služeb a jsem za to rád. Celý proces započatý rezervací nemovitosti a konče podpisem kupní smlouvy byl neuvěřitelně složitý a vyčerpávající. Ale díky profesionálnímu přístupu pana Grabovského jsem nakonec získal nemovitost.

Pokud budu v budoucnu řešit koupi nemovitosti, určitě se na vás opět obrátím, případně doporučím dál.

Ještě jednou děkuji.

Karel Bubela


V loňském roce jsme s přítelkyní využily služeb GEPARD FINANCE Cheb. Jsme maximálně spokojeni s prací p. Grabovského a jeho kolegyně.

Moc děkujeme

Frank Rudolf a Anna Vašmuciusová


Před rokem jsem se rozhodli s manželem koupit byt na hypotéku. Na internetu nás zaujala nabídka společnosti Gepard Finance, která nabízela kompletní pomoc při vyřízení hypotečního úvěru. Nabízené služby se nám zprvu zdáli až nemožné, proto jsme se rozhodli nejdříve sami prozkoumat trh s hypotékami. Absolvovali jsme několik schůzek v různých bankách, kde jsme vždy při detailním rozboru nabízeného produktu dospěli k horšímu výsledku, než jak bylo prezentováno na internetových stránkách. Proto jsme se zkusili oslovit i společnost Gepard Finance.

Ještě týž večer se nám ozval zástupce společnosti p. Jiří Grabovský z chebské pobočky a domluvil si s námi schůzku hned na druhý den. Náš skeptický pohled se rozplynul již při první schůzce. Z jeho vystupování bylo zřejmé, že problematice dobře rozumí, nic nám nezatajoval a jednal na rovinu. Během pár týdnů nám pomohl zajistit bezkonkurenční podmínky včetně velmi exklusivní úrokové sazby a v únoru jsme již podepisovali úvěrovou smlouvu. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Grabovskému za jeho profesionalitu a zároveň lidský přístup při jednáních.

Kdyby se takto chovali všichni makléři (a nejen ti), bylo by na světě líp.

Díky. Manželé Vlachovi z Nebanic


Zkušenost s panem Jiřím Grabovským je skvělá, profesionální přístup, ochota, flexibilita, lidské jednání a hlavně ideálně nastavená hypotéka s výhodnou úrokovou sazbou u významné banky, kterou bych sama nikdy nesehnala. Rozhodně doporučuji všem.

Kateřina Bendová

 

 

 

Doporučte tento článek svým přátelům