Co byste měli vědět, než se rozhodnete pro franšízu u Gepard Finance?

Už nějakou tu dobu působíte v oblasti finančnictví či bankovnictví? Práce vás baví, naplňuje ale stále vám chybí silný partner a stabilní zázemí? Pak zvažte franšízu u společnosti Gepard Finance. Ještě před tím, než se vypravíte na první informační schůzku, přečtěte si tyto řádky, na kterých se dozvíte spoustu důležitých věcí, jejichž znalost je nezbytná pro všechny, kteří se chtějí věnovat franšízingu u této společnosti. 

Co si vlastně mám představit pod pojmem franšízing

Franšízing (někdy psáno též franchising) je určitý druh vzájemné kooperace dvou právně i finančně nezávislých subjektů – franšízora a jeho franšízantů. Franšízor ukládá svým franšízantům určité povinnosti spojené zejména s obchodní činností, zároveň jim však zaručuje specifické druhy práv. Rozhodnete-li se však pro franšízu u společnosti Gepard Finance, získáte mnohem více než jen zaručení svých práv.

Jaké výhody mi franšíza u Gepard Finance přinese

Nejen, že za vámi bude stát stabilní společnost a zároveň spolehlivý partner, také se budete moci konečně doopravdy realizovat a nabídnout svým klientům produkty a služby ušité přímo na míru. Franšízanti Gepard Finance během své kariéry procházejí řadou zajímavých a praktických školení, které jim otevírají stále nové a nové možnosti. Společnost své franšízanty také pravidelně motivuje pořádáním nejrůznějších soutěží, v rámci kterých má stejnou šanci na úspěch jak franšízant-matador, tak úplný začátečník.

Bohaté portfolio produktů a exkluzivní informace

Jelikož společnost Gepard Finance udržuje dobré vztahy se spolupracujícími bankami, poskytuje svým franšízantům nemalou konkurenční výhodu v podobě exkluzivních informací a produktů. Ty franšízanti získávají mnohdy dříve než řadoví pracovníci bank a pojišťoven. Díky kompletnímu portfoliu všech hypoték na trhu je možno uspokojit požadavky téměř každého klienta bez rozdílu a tím si vybudovat silné a stabilní portfolio spokojených klientů, kteří se k vám budou rádi vracet.

Další důvody, proč začít s franšízingem u Gepard Finance

Kromě výše uvedeného můžete jako franšízant společnosti Gepard Finance čerpat mnoho dalších výhod, mezi které patří například firemní slevy u telefonních operátorů, množstevní slevy na nákup marketingových materiálů. Rozhodnete-li se pro franšízu u naší společnosti, pak můžete využívat také komplexní podporu v osobním marketingu makléře (marketingové balíčky služeb pro makléře), přehledného a velmi sofistikovaného informačního systému i celorepublikové značky a dobrého jména.

Více se dozvíte na samostatných stránkách GEPARD SPOLUPRÁCE

Jak s franšízou začít

Stačí na stránkách Gepard Finance vyplnit krátký dotazník sloužící k přípravě ideálního prostředí pro budoucí spolupráci. Po vyplnění a odeslání dotazníku vás bude kontaktovat zástupce společnosti, který vás seznámí s dalším postupem a domluví se s vámi na schůzce, na které se dozvíte vše podstatné. Franšízing u společnosti Gepard Finance je franšízingem bez bariér. Připojte se k nám i vy a přesvědčte se o pravdivosti těchto slov! 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...