• Co s Gepardem získáte

    Licence všech bank, zajímavé odměny, marketingová podpora, hypoteční akademie. Jaké další výhody využívají naši franšízanti?

Zjistěte, co s Gepardem získáte.

1. Licence všech bank

2. Kompletní portfolio hypoték

3. Výhodnější podmínky pro klienty

4. Intranet - pro podporu a organizaci

5. Informační a komunikační technologie

6. GEPARD HYPOTEČNÍ AKADEMIE

7. Motivační odměny, soutěže

8. Značka sílící od roku 2003

9. Marketing, grafika, vybavení místa

10. Noví klienti z realitních sítí

11. Jen vybraní partneři a makléři

12. Pravidelná setkávání

13. Stálé vylepšování, manuál

14. Maximální užitek a efektivita

  

1. Licence všech hypotečních bank českého trhu, stavebních spořitelen a pojišťoven

Jsme držitelem licencí všech hypotečních bank, s námi klientům zajistíte i stavební spoření a pojištění. Jako hypoteční makléř či franšízový partner budete všech licencí využívat bezplatně. Svým klientům tak poskytnete nabídku celého tuzemského hypotečního trhu na jednom místě.

2. Kompletní portfolio hypotečních produktů, individuální přístup ke klientovi

Byť jsme zavedená společnost s velkým týmem hypotečních makléřů, ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Řešíme jeho potřeby, hypoteční produkty nastavujeme podle možností klienta. Poradenství Geparda je bezplatné.

Jakmile vstoupíte do našich řad, svým klientům budete umět zajistit mnoho typů produktů: hypoteční úvěry, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, pojištění, spotřební úvěry, bezúčelové úvěry, americké hypotéky.

3. Výhodnější podmínky od bank pro vaše klienty

Jako velká společnost využíváme své síly a dobrých obchodních vztahů. Vyjednali jsme s bankami atraktivní podmínky – nejvýhodnější cenové parametry úvěrů a přátelskou procesní podporu po celou dobu čerpání finančního produktu.

Vysoká kvalita portfolia = nízká delikvence. Portfolio námi zpracovaných úvěrových obchodů dlouhodobě vykazuje nízkou delikvenci, což je jeden ze zásadních parametrů pro výhodné podmínky spolupráce s finančními partnery i do budoucna.

Jako franšízového partnera vás informujeme o plošných slevových akcích a benefitech prostřednictvím metodického portálu GEPARD FINANCE.

4. Systém podpory a organizace přes centrálu – Intranet

Vybudovali jsme efektivní systém organizace. Pravidelně s vámi komunikujeme, jsme vám systémovou podporou. Efektivní činnost, správu obchodních míst a zajištění fungování modelu spolupráce mezi centrálou a jednotlivými franšízami výrazně usnadňuje interní informační systém GEPARD FINANCE – náš intranet.

5. Informační a komunikační technologie GepardIS

Pracujeme s velkým objemem dat a informací klientů. Pro správu a vedení obchodních případů využíváme sofistikovanou technologii – informační systém GepardIS.

Obsluha, jednoduchá přístupnost a obsah pořizovaných dat zajišťuje kompletní informovanost o stavu obchodů a činnosti hypotečních makléřů v celé společnosti GEPARD FINANCE. Funkce systému umožňují sdílení informací o klientech a finančních produktech, jednoduché předávání informací mezi makléři, reporty o stavu obchodů, kontaktů i stavu spolupráce s našimi obchodními partnery.

Co systém například umí? Eviduje a spravuje klientské portfolio, umožňuje detailní přehled o všech vašich obchodních případech, upozorňuje vás na různé budoucí události, předává kontakty, reportuje aktuální stav obchodů získaných od smluvních doporučitelů.

Vidíte přehled všech předaných kontaktů, cross-selling klientů novými produkty, pojištěním. Kompletní výčet obsáhlých možností se dozvíte během zaškolování.

6. Program metodické podpory, GEPARD HYPOTEČNÍ AKADEMIE

Coby franšízový partner máte zajištěnu trvalou metodickou podporu a systém vzdělávání. K ruce jsou vám metodický portál, naši metodičtí specialisté, call centrum GEPARD FINANCE.

Portál poskytuje platné aktuální metodické pokyny, normy, modelační kalkulátory, nabídky, informace i akce všech našich partnerů, hypotečních bank, stavebních spořitelen a pojišťoven. Uvedené informace potřebujete znát ke své činnosti i práci s klientem. Vše potřebné naleznete díky funkci intuitivního vyhledávání.

K dispozici je vám rovněž metodická podpora na bázi konzultací jednotlivých obchodních případů.

O vaše vzdělávání a certifikace se stará GEPARD HYPOTEČNÍ AKADEMIE, jejímž cílem je zvyšování kvalifikace i odborných znalostí vás i vašich makléřů.

Systém vzdělávání je naší konkurenční výhodou a motivačním nástrojem pro hypoteční makléře, kterým pomáhá posilovat efektivitu i zisky. Na českém trhu hypoték totiž doposud neexistuje regulace vzdělávání či certifikace finančních zprostředkovatelů.

7. Motivační odměny a soutěže

Makléře i franšízové partnery motivujeme ke zvyšování výkonů. A to lákavou výší provizí a jejich okamžitým vyplácením bez ohledu na to, zda už nám provizi vyplatila banka. Motivační program zaměřujeme na oblast vzdělávání v oblasti produktů a procesů a zároveň na kvalitu odevzdaných dokumentů k uzavřeným obchodům.

Celý odměňovací systém je transparentní. Vždy přesně vidíte, jak vysokou odměnu za co získáváte. Vzájemná důvěra a vaše spokojenost je pro nás zásadní.

U odběratelů – bank, stavebních spořitelen, pojišťoven – vyžadujeme dodržování oboustranných pravidel a včasné platby odměn. Zároveň neseme plnou odpovědnost za zpracované i dodané úvěrové portfolio.

Vůči vám vystupujeme korektně, profesionálně, dodržujeme garanci řešení. Spolupráci s vámi stavíme na dlouhodobých vztazích.

A co klienti – koncoví zákazníci? Jednáme s nimi maximálně vstřícně, vytváříme vysokou přidanou hodnotu, hledáme vždy nejoptimálnější a komplexní řešení sestavené klientovi na míru. Služby GEPARD FINANCE jsou pro klienty zdarma.

8. Podnikání pod silnou značkou už od roku 2003

Náš franšízový koncept má nezaměnitelnou konzistentní podobu opírající se o značku GEPARD – FINANCE PRO ŽIVOT. Ta je registrovanou ochrannou známkou.

Pro vás franšízanty tak přinášíme samostatné podnikání na klíč se silnou oporou ve známé značce s dominantním postavením na hypotečním trhu.

Image GEPARD FINANCE navazuje na naši strategii, vyjadřuje kvality služeb a vize společnosti, odlišuje nás od konkurence. Udržujeme jednotnou formu komunikace. I když podnikáme ve finančním sektoru, zachováváme si lidskou tvář a postupy. Jsme našim klientům co nejblíže.

Zajímáme se, jak naši značku lidé vnímají, jaké asociace v nich vyvolává. Dbáme na výborné obchodní jméno, důvěryhodnost, profesionálně poskytované služby i prestiž.

Trvale investujeme do marketingu. Pozici Geparda stále posilujeme, čímž upevňujeme povědomí o značce GEPARD – FINANCE PRO ŽIVOT a zároveň tak zviditelňujeme vaše obchodní místo.

Marketingové aktivity a marketingový mix sestavujeme, aby zajišťovaly optimální i efektivní rozvoj společnosti GEPARD FINANCE, naplnění vizí, strategických cílů a vaše efektivní podnikání.

9. Model marketingové podpory

Velké propagační akce zařizujeme za vás. A dokonce je i platíme. Navíc vás kompletně vybavíme, podpoříme vaše obchodní místo na internetu, v billboardové kampani, sponzoringem.

Do propagace značky a zviditelnění našich franšíz ročně investujeme miliony korun. Strategii Geparda neustále inovujeme společně s odborníky, kteří mají mnohaletou praxi v oblasti marketingu. Na poradách franšízantů firemní marketingovou strategii komunikujeme a diskutujeme o ní.

Internetový portál www.gepardfinance.cz vykazuje vysokou denní návštěvnost. Pohyb na webových stranách snímáme do podrobných statistik o příchozích návštěvnících a jejich chování na webu. Propagujeme obchodní místa franšízových partnerů, což pomáhá vašim budoucí klientům v regionu.

Naše centrála pro vás připraví grafické návrhy, navrhne exteriér i interiér obchodního místa. Poradíme vám s regionální propagací a inzercí. Příprava grafických podkladů podle Design manuálu GEPARD FINANCE je pro vás, franšízového partnera, zdarma. Nemusíte řešit marketingové záležitosti a věnujete se tak naplno svým klientům, což je přínosem i pro váš zisk.

Stále budujeme povědomí veřejnosti i sílu značky GEPARD FINANCE.

10. Možnost spolupráce s realitními kancelářemi

GEPARD FINANCE je partnerem mnoha realitních kanceláří českého trhu, pro jejichž klienty bezplatně zpracovává hypoteční úvěry a ostatní typy financování.

Spolupráce a partnerství významných společností z brokerského a realitního trhu přináší společným klientům kompletní realitní a bezplatný finanční servis pod jednou střechou. Naší společnou snahou s realitními partnery je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit a zvýhodnit.

O klienty, kteří přicházejí do mnoha realitních kanceláří s poptávkou po nemovitosti financované hypotékou, se starají naši hypoteční makléři. Využijte toho i vy.

11. Výběr solidních partnerů, hypotečních makléřů

Franšízovou licenci poskytujeme pouze zájemcům, které si dobře vybíráme a prověřujeme. Udržujeme tak stálou kvalitu služeb. Po dohodě pro vás zajistíme výběrové řízené na hypoteční makléře do vašeho týmu.

Poskytnete-li nám dostatek údajů, spočítáme a namodelujeme finanční záměr budoucích výnosů vaší franšízy.

12. Pravidelná setkávání

Potkáváme se s vámi na sjezdech majitelů franšíz – na poradách franšízantů. Příležitostí k setkání a výměně zkušeností jsou i národní meetingy pro majitele, zaměstnance a hypoteční makléře franšíz.

Dbáme, abyste se u nás cítili jako doma. Přátelskost a vzájemné porozumění je velkou devizou franšízového konceptu GEPARD – FINANCE PRO ŽIVOT.

13. Koncept franšízy stále vylepšujeme

Daří se nám, ale na vavřínech neusínáme. Trh se průběžně mění, objevujeme nové možnosti a nástroje. Jsme stále ve střehu. Pravidelně pro vás inovujeme metodickou podporu, zefektivňujeme a přijímáme nové formy marketingu, komunikace i systému vzdělávání.

Celé naše franšízové know-how jsme popsali do přehledného manuálu, který dostanete po navázání spolupráce k dispozici včetně plné podpory. Je nám jasné, že na úspěšnosti společnosti se jako franšízoví partneři přímým jednáním s klienty podílíte největším dílem.

14. Využijte z franšízy maximum, staňte se nositelem zvučného jména GEPARD FINANCE.
 

Zjistěte, jak začít nebo si hned domluvte schůzku.


 

Na váš kontakt se těší

Ing. Jindřich Roun
obchodní ředitel GEPARD FINANCE       
tel.: +420 732 139 300
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

foto Jindřich Roun

 

 

Mám zájem o spolupráci