Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • CTR group

    Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s více než 30letou historií. Společnost dlouhodobě působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby a distribuce stavebních hmot, v oblasti obchodní a privátní letecké dopravy a v oblasti realizace developerských projektů.

logo CTR Group

CTR group se věnuje developmentu již od roku 1991, kdy byla uskutečněna celá řada projektů zahrnujících nejen výstavbu nových bytových domů, ale také administrativních komplexů.

V současné době společnost působí hned v pěti lokalitách ve třech zemích. V Praze (ČR), v Košicích a Bratislavě (SR) a v Drážďanech a Regensburgu (SRN).

V Praze CTR group rozvíjí hned několik projektů, které jsou v různých stádiích realizace. Residence Výhledová — v květnu 2015 dokončený projekt 17luxusních bytů na Zlíchově s technologií Smart Home, který poskytuje unikátní výhled na Prahu.

Ve stádiu výstavby s plánovaným dokončením v létě 2016 se nachází projekt 140 bytů s názvem Atrium Kobylisy. Nachází se ve vyhledávané lokalitě na Praze 8 v těsné blízkosti stanice metra linky C.

Ještě do konce roku 2015 by měla být zahájena výstavba dalšího rezidenčního projektu Panorama Pražačka (26 bytů) na Praze 3 v těsné blízkosti parku a sportovního centra Pražačka.

Dále jsou připravovány další projekty v atraktivních lokalitách širšího centra Prahy – Sluncová (183 bytů) v Karlíně, Viktoria Žižkov Center na Praze 3 (cca 170 bytů), Residence Jezerka v Praze 4 (cca 40 bytů).

CTR group také úspěšně několik provozuje unikátní projekt nájemních bytů  Albertov Rental Apartments. Jedná se o 269 luxusních, kompletně zařízených bytů v samém centru Prahy, které jsou určeny k dlouhodobým i krátkodobým pronájmům. Celý komplex ještě doplňuje vinice, restaurace, kavárna, supermarket, banka a několik dalších obchodů. Tímto rozsahem a pojetím nemá projekt Albertov Rental Apartments konkurenci nejen v Praze, ale ani v celé České republice.

Kontaktní údaje:

Francouzská 454/74
101 00 Praha 10
Tel.: +420 255 702 744
Fax: +420 255 702 799
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.ctrgroup.cz

 

Financování pro klienty CTR group a.s. zajišťuje pobočka
GEPARD FINANCE Praha 1 Nekázanka

GEPARD FINANCE

Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1 - Nové Město
Hotline: 728 233 233
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.gpf.cz/praha-1-nekazanka