• CZECH SUPERBRANDS

    Získat ocenění Superbrands znamená patřit mezi špičku ve svém oboru pro daný rok. K tomu nám pomohly tři základní principy: profesionalita, specializace a etika.

Gepard Finance jsou SuperbrandsGEPARD - Czech Superbrands 2017/2018/2019

V roce 2017 a letech následujících jsme získali prestižní ocenění Superbrands. Touto formou jsme se začlenili do rodiny vynikajících odborníků a specialistů v mnoha oborech na českém trhu. Nedosáhli bychom toho bez neutuchající podpory našich spolupracovníků, hypotečních makléřů, obchodních partnerů, našich nejbližších a především vás, klientů.

Kdo získává titul Superbrands

Projekt Superbrands vznikl ve Velké Británii jako nezávislá autorita pro hodnocení a oceňování obchodních značek. Obdržet pečeť Superbrands neznamená jen uznání odborníků, ale také být ohodnocen jako značka s vynikajícím postavením, která představuje pro zákazníky významné hodnoty. Ocenění Superbrands se dnes uděluje v téměř 90 různých zemích na pěti kontinentech.

V Česku funguje program Superbrands od roku 2013. Jeho cílem není značky jen ocenit, ale také pomoci zákazníkům k lepšímu výběru na trhu. Oceněné značky se navíc stávají inspirací pro další podnikatele, kteří by rádi následovali jejich příkladu.

V čem jsme jiní?

Naší snahou je provést klienta džunglí finančního poradenství a ochránit jej od davů Univerzálních Finančních Odborníků (zkratka UFO). Podstatou jejich činnosti je zprostředkovat různé finanční produkty za každou cenu, přičemž jejich problematice rozumí jen okrajově. Blízká setkání s těmito UFO nejsou ničím výjimečným, neboť finančním odborníkem či poradcem se může nazývat takřka kdokoliv.

Univerzální věci a multifunkční zařízení ale málokdy plní svůj účel stoprocentně, proto se zaměřujeme především na oblast hypoték a klademe důraz na kvalitní servis. Naše hlavní přidaná hodnota je, že jsme specialisté. Hypotečnímu poradenství se věnujeme na plný úvazek.  Kvalita poradenství a služeb v oblasti financování bydlení je pro nás klíčová.

Makléř Gepard Finance zprostředkovává hypotéky výhradně makléřským stylem, to znamená, že nabízí produkty všech bank, do banky předává kompletní složku a s klientem zůstává po celou dobu čerpání a splácení úvěru.

Zájmy klienta jsou pro makléře na prvním místě, vyřídí za něj veškerou administrativu a postará se o bezproblémové čerpání hypotéky.

Protože je hypotéka zpravidla závazkem na celý život, je potřeba mít za zády zkušeného makléře s certifikací kvality FÉR hypotéka, na kterého je spolehnutí za každé situace.
 

 

Jak jsme začínali a kde jsme teď

Historie GEPARD FINANCE

  • založena roku 2003 – specialista na zpracování hypotečních úvěrů
  • zakládající člen Asociace hypotečních makléřů
  • rok 2009 - 1. poskytovatel franšízy ve finančních službách v ČR
  • rok 2011 - největší makléřská firma hypotečního trhu v ČR
  • působnost po celé ČR prostřednictvím 95 obchodních míst a 340 makléřů
  • 18 let na trhu = 130 miliard Kč v hypotékách, 80.000 spokojených klientů

Naše vize a poslání

Ocenění Superbrands chápeme jako potvrzení, že naše poslání je správné. Ptáte se, co je naším posláním? Především pomáhat klientům a franšízovým partnerům plnit si své sny. Právě pro ně se vždy snažíme získat nejlepší podmínky, služby a jednat s nimi na úrovni. Spokojení klienti a partneři se stávají důležitými členy naší gepardí rodiny a nositeli jejího dobrého jména. Chceme nadále pracovat na tom, aby tato rodina rostla a byla šťastná. Za své úspěchy vděčíme transparentní komunikaci, otevřenosti, férovému jednání a aktivní spolupráci.

Ocenění Superbrands 2017 - 2018 pro nás neznamená jen čest, ale také závazek. Rádi bychom i nadále byli firmou, na kterou se můžete kdykoli obrátit s důvěrou. Ocenění Superbrands považujeme za jeden z důkazů, že svoji práci děláme dobře a dokážeme lidem pomoci k lepšímu bydlení bez zbytečných průtahů, finančních ztrát a nervů.

Kvalita je naší konkurenční výhodou

Naší konkurenční výhodou jsou tři základní principy: profesionalita, specializace a etika. Hypotečnímu poradenství se věnujeme na plný úvazek. Úzká specializace na hypoteční produkty zaručuje klientům potřebnou praxi a profesionalitu makléře.

Makléři GEPARD FINANCE zpracovávají velké množství obchodů. Ti nejzkušenější i více, než 100 hypoték ročně. GEPARD FINANCE zpracuje za jeden rok úvěry v objemu 10+ miliard Kč – to je více, než kolik zpracují některé menší banky!

Díky těmto objemům máme nejen dobrou vyjednávací pozici v bankách, ale – a to je pro nás ještě důležitější – máme zkušenosti. Rádi obojí využijeme i pro Váš prospěch.

 

Ročenka Superbrands 2018

 

Ročenka Superbrands 2019

  

Gepard představuje výhody GEPARD FINANCE

 

Související odkazy: