Bc. Dana Holubcová

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Dukelských hrdinů 471/29
170 00 Praha 7 - Holešovice
Mobil: +420 728 137 766

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Proč právě já?

Protože finance jsou mým životem. 21 let jsem pracovala v bankách na pozici úvěrového specialisty a od roku 2015 se zabývám zprostředkováním úvěrů jako samostatný makléř. Mám tuto práci ráda a dělám jí se zaujetím, pokorou a jak nejlíp umím.

Provedu Vás celým úvěrovým procesem, tzn. od výběru vhodného produktu, přes přípravu veškeré dokumentace, čerpání, splnění následných podmínek, včetně podpory při celém trvání úvěru. Ušetřím Vám peníze, čas a hlavně nervy.

Mojí specializací jsou

  • hypotéky (koupě, výstavba, rekonstrukce, vypořádání dědictví a společného jmění manželů, refinancování stávající hypotéky atd.)
  • spotřebitelské úvěry (osobní půjčka, konsolidace atd.)
  • úvěry v rámci privatizace bytového fondu
  • úvěry pro bytová družstva, včetně privatizace / koupě, a společenství vlastníků jednotek (oprava, rekonstrukce, modernizace, refinancování stávajících úvěrů atd.)
  • úvěry pro firmy (provozní a investiční úvěry, financování nemovitostí, refinancování stávajících úvěrů atd.)
  • stavební spoření

Jsem profesionál se stabilním zázemím, kontakty a zkušenostmi z oboru financí. Neváhejte a vyzkoušejte si mě. Těším se na Vás…

Reference od klientů

Edita Kaplankova - čtvrtek 15. srpen 2019

Perfektni spoluprace od A do Z. Profesionalni a lidsky pristup. Mohu vrele doporucit.

Bc. Dana Holubcová

Vlastislav Sýkora - čtvrtek 1. srpen 2019

Paní Holubcové za sebe a svou rodinu velmi děkuji za její pracovitost a profesionalitu při zařizování naší hypotéky na byt. Když jsme nečekaně dostali výpověď z nájmu, byla to ona, kdo nás v kritické situaci zachránil. Provedla nás jako oboru naprosto neznalé celým procesem vyřízení hypotéky, nabízela díky svému přehledu různé varianty řešení, vyjednávala s bankami a neváhala investovat svůj vlastní čas, aby za nás vše osobně vyřídila. Její pozitivní a nezištný přístup nám v náročném období dodával síly.
K profesi finančních poradců a makléřů jsem byl vždy velmi skeptický, paní Holubcová je ale naprostá výjimka. Takto si představuji práci skutečného odborníka.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Bc. Dana Holubcová

Miroslav Šaloun - středa 10. červenec 2019

Paní Holubcovou jsme poznali na doporučení. Ne vždy co člověk slyší za chválu se vám opravdu potvrdí. Když jsme s paní Holubcovou začali jednat, zjistili jsme ,že naše očekávání předčila. S jejím profesionálním a hlavně lidským přístupem se člověk tak často nepotká. Touto cestou jí chceme poděkovat a popřát hodně dalších spokojených klientů. Bez její pomoci by náš syn s rodinou ještě nebydlel.
Ještě jednou děkujeme manželé Šalounovi.

Bc. Dana Holubcová

Rostislav Strmiska - středa 19. červen 2019

Potěšilo nás s manželkou, že paní Holubcová pracuje s obrovským nasazením i přesto, že jí to svou neznalostí administrativních úkonů vůbec neusnadňujeme, naopak, některé úřady oběhla za nás a nám tím nesmírně pomohla.

Bc. Dana Holubcová

Slouková Markéta - středa 19. červen 2019

Příjemná paní, která vše srozumitelně vysvětlí, nic nevnucuje a spoustu věcí sama zařídí.
Byla jsem s paní Holubcovou velmi spokojená a vřele všem doporučuji.

Bc. Dana Holubcová

Jana Strmisková - pondělí 27. kvě 2019

Paní Dana Holubcová je finanční poradkyně s profesionálním a lidským přístupem ke klientům.
Nikdy nezklame, je vždy ochotná, přátelská a pečlivá. Vše trpělivě vysvětlí, seznámí s možnými variantami a dokáže najít vždy nejlepší a nejvhodnější řešení na míru.
Navíc je z jejího jednání a chování poznat, že ji práce baví a naplňuje. Na základě pravidelné a dlouhodobé spolupráce, můžeme jen doporučit a za vše moc děkujeme :-).
Strmiskovi

Bc. Dana Holubcová

Mirek Herain - středa 22. kvě 2019

Dana odvedla svou poradenskou a zprostředkovatelskou práci profesionálně, zodpovědně a do požadovaného výsledku. Dana je klientsky orientovaná, aktivní v komunikaci a organizačně velice schopná. Doporučuji její poradenské a zprostředkovatelské služby zažít!

Bc. Dana Holubcová

Blanka Buberová - středa 10. duben 2019

V den, kdy jsme se rozhodli koupit byt, neměla jsem vůbec tušení, co nás čeká. Myslela jsem, že žádnou pomoc nebudu potřebovat, to přece zvládneme sami. Bože, jak já byla naivní. Když na nás paní Holubcová začala hrnout informace, co všechno musíme doložit, zajistit, dodat, začínala jsem se ztrácet. S postupem času to byla pro mě noční můra, ale díky paní Holubcové jsme zvládli všechny požadavky z banky i bytového družstva. Byla tak úžasná, že pomohla i při obtížném jednání na BD vyjednat dobrý termín. Kontrolovala všechny smlouvy, dojednávala schůzky a hlavně nám vše trpělivě vysvětlovala. Starala se o nás téměř rok, ale byt je už opravdu konečně náš. Při našem pracovním vytížení bychom to opravdu nezvládli. Je báječné dostat se do péče člověku, který své práci rozumí a navíc je trpělivý a milý. Paní Holubcová, veliký dík!!!

Bc. Dana Holubcová

Andrea Smekalova - středa 27. březen 2019

Dobry den,
Timto bych chtela podekovat za poskytnuti sluzeb pani Holubcove, ktera vynika svou profesionalitou a lidskym pristupem, jaky jsem doposud nezazila. Priznam se, ze bych sama nebyla schopna zvladnou financovani sveho bydleni a s jeji pomoci bylo vse provedeno s usmevem, radosti a uzasnou rychlosti. Jeji komunikace s klientem byla skutecne flexibilni, velmi rychla a hlavne profesionalni. Vzhledem k vyse uvedenym vlastnostem pani Holubcove Vase sluzby doporucuji dale jinym lidem, kteri take potrebuji profesionalne a flexibilne pomoci s financovanim osobniho bydleni. Doufam, ze ve Vasem tym pracuje mnoho takovych lidi, na ktere jste jiste velmi hrdi. Preji Vasi spolecnosti mnoho uspechu a take spokojenych klientu. S pozdravem Andrea Smekalova

Bc. Dana Holubcová

RNDr. Jarslav Fiedler, CSc. - úterý 19. březen 2019

Paní Holubcová navrhla a s námi prošla celý proces refinancování úvěru pro naše Bytové družstvo Mrkvičkova 1361 až 1369. Byla to nekonečná kvanta pro to požadovaných dokumentů a někdy se mi zdálo, že to vzdám. Ale nezdolná vitalita, temperament a odborné znalosti a zkušenosti makléřky byly zárukou dotažení akce k velmi dobrému konci - dosažení velmi dobrého úroku u úvěru.

Bc. Dana Holubcová

Barbora Zárubová - pondělí 18. březen 2019

S paní Holubcovou mám jen ty nejlepší zkušenosti! Velmi profesionální přístup, naprosto flexibilní, ochotný a navíc velmi pozitivní člověk. Připravená vždy zvládnout a vyřídit veškeré Vaše požadavky. Díky ní jsem ušetřila spoustu peněz a času. Mohu jen doporučit, 5 hvězdiček je málo!

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Krejčí - sobota 16. březen 2019

Jelikož věcem ohledně hypoték a financí vůbec nerozumím, moc mi pomohla a za to jí upřímně děkuji. Profesionální přístup a jednání. Takovou spolupráci bych doporučil každému.

Bc. Dana Holubcová

Ing. Miroslav Vašíček - pátek 15. březen 2019

Rád bych touto cestou poděkoval za vyřízení hypotečního úvěru.
Jako manažér firmy očekávám vždy 100% práci a to pí Holubcová opravdu , na rozdíl od jiných makléřů podporovaných velkými realitními firmami, odvedla.
Našla vhodnou banku, domluvila skvělé finanční podmínky a zajistila veškerou dokumentaci, aniž bych tomu musel věnovat svůj čas.
Prostě takto si představuji práci makléře.
Děkuji

Bc. Dana Holubcová

Vladimír Scholz - čtvrtek 14. březen 2019

Děkujeme za rychlé a profesionální vyřízení úvěru pro naše bytové družstvo. Vše proběhlo hladce a bez problémů, přes nesmyslné požadavky na papírování od bankovního ústavu. S poskytnutými službami jsem byli velice spokojeni.

Bc. Dana Holubcová

A. Moravcová - středa 13. březen 2019

Ráda bych poděkovala paní Holubcové za úžasnou spolupráci při zajišťování hypo na koupi bytu. Dokázala mi vše vysvětlit a provedla mě celým procesem tak, jak na začátku slíbila. Oceňuji profesionální i lidský přístup (vždy pozitivně naladěná, nebyl problém v komunikaci ani v dohodě termínů, měla jsem celou dobu pocit, že vše dobře dopadne - a dopadlo :). Určitě nebudu váhat s doporučením, pokud bude příležitost a jsem si jistá, že pokud bych řešila cokoliv dalšího, kde by mi paní Holubcová mohla pomoci, že se na ni s důvěrou opět obrátím.

Bc. Dana Holubcová

Kateřina Mottlova - středa 13. březen 2019

Paní Holubcovou, moc moc moc doporučujeme, pomohla nám se vším ohledně hypotéky, super spolupráce komunikace, paní moc milá, hodná, se vším nám pomohla když jsme si nevěděli rady.. Moc děkujeme..

Bc. Dana Holubcová

Filip Neudert - úterý 12. březen 2019

Potřeboval jsem poradit se zhodnocením volných finančních prostředků určených pro mé děti. Na doporučení jsem oslovil paní Holubcovou a jsem za to nesmírně rád! Probrali jsme řadu různých variant, až jsme nakonec zvolili stavební spoření s výhodnou úrokovou sazbou. Vše mi srozumitelně vysvětlila a byla s ní výborná spolupráce. Je to odborník na svém místě!! Určitě doporučuji všem. S ostatními recenzemi se plně ztotožňuji..

Bc. Dana Holubcová

Ing. Rudolf Štědra - pondělí 11. březen 2019

Chci poděkovat za skvělý přístup dobré rady a perfektní komunikaci při sjednávání podnikatelského úvěru pro naše družstvo pro koupi našeho domu. Při výskytu jiných podmínek na trhu, poradila nám perfektní refinancování. Pochybuji, že se najde lepší makléř. Děkuji!

Předseda představenstva Bytového družstva Čeperská Ing. Štědra

Bc. Dana Holubcová

Alexander - neděle 10. březen 2019

Paní Holoubcová je velmi pozitivni a pracovity človek. Vezme spousta starosti na sebe, sdeli spousta informace a to s velkou trpelivosti )))). Pro to že naše firma dostala uver na bez problemu nemusim ani mluvit, všechno probelo uplne bez problému. Kdyby jsme potřebovali zajistit nejaké financovaní v budoucnu jak pro naší společnost tak i pro soukromi učely tak určite se obratim.

Alexander

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Rybka - neděle 10. březen 2019

Nejsem fanoušek recenzí, ale v tomto případě udělám výjimku... Paní Holubcová mi byla po celou dobu velmi nápomocna a rozhodně ji mohu doporučit ostatním. Za mne 5 hvězd...děkuji paní Holubcová.

Bc. Dana Holubcová

Jiří Prášil - neděle 10. únor 2019

Když jsem vybral domek v insolvenci, navíc jako OSČV jsem věděl, že to bude velmi obtížné, ovšem s paní Holubcovou, to proběhlo vše velmi hladce, pokaždé, když se vyskytla nějaká překážka, paní Holubcová měla efektivní řešení, vždy mě navedla správným směrem, každou situaci pro nás pochopitelně vysvětlila, a to celé vždy s úsměvem a grácií. A tak jsme v průběhu vyřizování měli absolutní přehled o tom, co se děje.

Děkuji tedy i touto cestou za sebe i svou rodinu za vyřízení hypotečního i předhypotečního úvěru, děkuji za vaší práci, která byla mnohokrát i nad rámec vašich povinností. A děkuji především za to, že brzy budeme bydlet ve vlastním, vím že bez Vás bychom to nezvládli.

Bc. Dana Holubcová

Josef Steinbach - čtvrtek 22. březen 2018

Paní Holubcová na nás zanechala ten nejlepší dojem. Naprosto profesionální přístup, velice ochotná a flexibilní. Celým procesem od schvalování až po čerpání hypotečního úvěru nás provedla naprosto bezchybně a rychle.

Bc. Dana Holubcová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Dana Holubcová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.