Bc. Dana Holubcová

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Vítkova 243/13
186 00 Praha 8 - Karlín
Mobil: +420 728 137 766

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Proč právě já?

Protože finance jsou mým životem. 21 let jsem pracovala v bankách na pozici úvěrového specialisty a od roku 2015 se zabývám zprostředkováním úvěrů jako samostatný makléř. Mám tuto práci ráda a dělám jí se zaujetím, pokorou a jak nejlíp umím.

Provedu Vás celým úvěrovým procesem, tzn. od výběru vhodného produktu, přes přípravu veškeré dokumentace, čerpání, splnění následných podmínek, včetně podpory při celém trvání úvěru. Ušetřím Vám peníze, čas a hlavně nervy.

Mojí specializací jsou

  • hypotéky (koupě, výstavba, rekonstrukce, vypořádání dědictví a společného jmění manželů, refinancování stávající hypotéky atd.)
  • spotřebitelské úvěry (osobní půjčka, konsolidace atd.)
  • úvěry v rámci privatizace bytového fondu
  • úvěry pro bytová družstva, včetně privatizace / koupě, a společenství vlastníků jednotek (oprava, rekonstrukce, modernizace, refinancování stávajících úvěrů atd.)
  • úvěry pro firmy (provozní a investiční úvěry, financování nemovitostí, refinancování stávajících úvěrů atd.)
  • stavební spoření

Jsem profesionál se stabilním zázemím, kontakty a zkušenostmi z oboru financí. Neváhejte a vyzkoušejte si mě. Těším se na Vás…

Reference od klientů

Jaroslav Sustr - úterý 28. kvě 2024

Vstricnost, preciznost, trpelivost a laskavost pri objasnovani fungovani produktu, ale i razance a smerovani k cilovemu reseni. Co chtít vice?

Bc. Dana Holubcová

Martin Svoboda - pondělí 27. kvě 2024

Naprostá spokojenost, moc děkuji za spolupráci!

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Hakl - pátek 3. kvě 2024

Moc p. Holubcové za všechno děkujeme. Pokud někdy v budoucnu nebo kdokoli bude někoho hledat přes úvěry, tak jí budeme určitě vřele doporučovat. Ještě jednou děkujeme!

Bc. Dana Holubcová

Matěj Kryl - pondělí 8. duben 2024

S péčí paní Holubcové jsem maximálně spokojen. S vyřízením hypotéky nám maximálně pomohla. Její přístup je zcela precizní a profesionální. Její zkušenosti nás během této stresující procedury hodně uklidnily. Každému bych při vyřizování hypotéky přál jeho osobní paní Holubcovou. :-)

Bc. Dana Holubcová

Pazourek Libor - čtvrtek 21. březen 2024

Perfektní servis a ochota

Bc. Dana Holubcová

Milan Vršťala - neděle 10. březen 2024

Pomohla mi se sjednáním hypotéky. Rychlost, pečlivost, volat ji můžete kdykoliv a se vším ráda pomůže. Skvělá práce, moc mi pomohla a jsem za to rád. Můžu jen doporučit.

Bc. Dana Holubcová

David L. - úterý 20. únor 2024

Paní Holubcová je velmi proaktivní s osobním přístupem. Určitě budu doporučovat kolegům či kamarádům, kteří se budou zajímat o vlastní bydlení.

Bc. Dana Holubcová

Jaroslav Karabáček - středa 27. září 2023

Profesionalita. Rychlé řešení. Znalosti. Skvělá spolupráce, mohu jedině doporučit.

Bc. Dana Holubcová

Pintera Jakub - úterý 19. září 2023

Maximální spokojenost

Bc. Dana Holubcová

Lenka - pátek 18. srpen 2023

Moc děkujeme p. Daně Holubcové za práci na našem financování. Díky ní se nám podařilo splnit náš sen, bydlet ve vlastním domě se zahradou. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se vše podařilo. Ještě jednou moc děkujeme!

Bc. Dana Holubcová

Jakub Rohlík - pondělí 15. kvě 2023

S paní Holubcovou jsme řešili dva úvěry a naše situace byla velmi komplikovaná. Díky jejím znalostem, neskutečnému přehledu, ochotě, profesionalitě a iniciativě se nám podařilo vše vyřešit a nyní již bydlíme ve vlastním domě! Je to člověk na pravém místě a hlavně i lidsky jsme si velmi sedli. Vždy pomohla a to jsme mnohdy volali i po 22 hodině večerní.

S partnerkou ji budeme doporučovat přátelům a příbuzným - což o něčem svědčí!

Ještě jednou mockrát děkujeme a rádi p. Holubcovou budeme znovu a zas doporučovat dál. Je úžasná!

Bc. Dana Holubcová

Vilém Urban - úterý 11. duben 2023

Naprosto nejluxusnější zkušenost. Ochota, vstřícnost, empatie, vysoká organizovanost, super vedení celou situací a procesy. Prostě Luxus!!!! Nemá koho bych mohl doporučit lepšího.

Bc. Dana Holubcová

Lukáš Ryšavý - pátek 10. březen 2023

Paní Holubcová, je neskutečně ochotná, akční, rychlá.
Vše vyřídila s precizní přesností v rychlých časech. My jsme nemuseli vůbec nic, jen scanovat pár papírů a jednou podpisy.
Vždy vše perfektně vysvětlila, poslala jasný informace, co máme připravit.
Byla to dokonalá souhra.
Děkujeme jí za vyřízení naší hypotéky.

Bc. Dana Holubcová

Eva Forgáčová - úterý 26. červenec 2022

Jsem velice spokojená s paní Holubcovou, spolupráce s ní byla vynikající - je ochotná, rychlá, nápomocná a navíc přátelská. Vše šlo hladce. Tímto jí ještě jednou děkuji za vše a určitě ji doporučuji při sjednávání hypotéky.

Bc. Dana Holubcová

Tomas Moldrik - čtvrtek 16. červen 2022

S pani Holubcovou jsme byli velmi spokojeni. Muzeme doporucit s cistym svedomim. Dekujeme za spolupraci.

Bc. Dana Holubcová

Michal Žoch - úterý 31. kvě 2022

Sjednání hypotéky přes paní Holubcovou - proklientská, o vše se postarala, byli jsme nadmíru spokojení se službami paní Holubcové.
Mohu jen doporučit.

Bc. Dana Holubcová

Michaela K. - úterý 10. kvě 2022

Děkujeme velmi pěkně paní Holubcové za pomoc s vyřízení úvěru a spolupráci. Jsme velmi šťastné, že vše dobře dopadlo a nyní bydlíme ve vlastním domě. Určitě jí rády doporučíme dál...

Bc. Dana Holubcová

Kohútová Lenka - čtvrtek 21. duben 2022

Děkujeme paní Holubcové za trpělivou spolupráci při realizci naší hypotéky, ochotu a profesionální a srozumitelné jednání. Určitě doporučím dál!

Bc. Dana Holubcová

Petr Bartoň - úterý 15. březen 2022

Velice děkuji za profesionální přístup, ochotu a skvělou komunikaci při zařizování hypotéky.

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Černý - úterý 22. únor 2022

Za mě naprostá spokojenost naprosto skvělá spolupráce. S mou problematickou situací mi pomohla nad rámec všeho, co jsem očekával. Moc děkuji ze vynaloženou práci a úsilí vynaložené k řešení poskytnutí úvěru.

Bc. Dana Holubcová

Petr Zeman - pátek 4. únor 2022

Paní makléřka je velice ochotná, kompetentní a flexibilní. Vše nám hned na začátku vysvětlila, veškeré nabídky, podklady atd. dodávala prakticky obratem. Troufnu si tvrdit, že jen díky ní proběhl celý proces od původního záměru až po čerpání hypotečního úvěru naprosto hladce a rychle. Děkujeme!

Bc. Dana Holubcová

Jan jeníkovský - úterý 1. únor 2022

Děkuju paní Holubcové za super spolupráci na vyřízení hypotéky. Určitě doporučuji !

Bc. Dana Holubcová

Michaela a Jiří - neděle 30. leden 2022

Paní Holubcovou nám doporučil pan Bark. Byli jsme s přítelem velmi spokojeni. Vřele doporučujeme. Děkujeme za milý a profesionální přístup. Michaela a Jiří

Bc. Dana Holubcová

Pan Le - pondělí 25. říjen 2021

Mockrát děkuji za výbornou spolupráci. Vše bylo v naprostém pořádku.

Bc. Dana Holubcová

Michal Appl - pátek 1. říjen 2021

Za život jsem si vyřizoval již několik hypotečních úvěrů, ale přístup paní Holubcové byl zdaleka nejlepší. Flexibilita, pracovitost hraničící až s obětavostí, profesionální přístup a znalost prostředí jsou jen některé z pozitivních vlastností, které paní Holubcovou charakterizují.
Vybral jsem si na základě právě těchto recenzí a byla to dobrá volba!

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Herbrych - pondělí 20. září 2021

Profesionální, rychlé a vstřícné jednání. Flexibilní přístup a ochota vše vysvětlit. Perfektně připravené všechny podklady a dokumentace k hypotéce. Téměř vše vyřízeno z pohodlí domova. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou díky.

Bc. Dana Holubcová

TATJÁNA PEREBZJÁK - čtvrtek 16. září 2021

Paní Holubcová je skvělý specialista, co ví postup práce u oblasti hypoték. Vždycky komunikuje s klientem, ma odpověď na všechny otázky. Jsem úplně spokojena, určitě budu doporučovat!!!

Bc. Dana Holubcová

Maroš Štieber - úterý 31. srpen 2021

Môžem len doporučiť. Maximálna spokojnosť.

Bc. Dana Holubcová

Jana Váňová - středa 11. srpen 2021

Paní Holubcová nám již podruhé pomohla s nákupem a financováním nemovitosti a jsme naprosto a bez výhrad spokojeni. Profesionalita, vstřícnost, nadstandardní péče a úžasné znalosti problematiky. Pokud bychom potřebovali někdy v budoucnu pomoct s financováním, naše volba je už teď naprosto jasná. Děkujeme a za nás aspoň 10 hvězdiček!

Bc. Dana Holubcová

Michaela K. - pátek 30. červenec 2021

Moc děkujeme za vyřízení hypotéky! Doporučuji.

Bc. Dana Holubcová

Josef Pešl - pondělí 12. červenec 2021

Velice vstřícná, pracovitá a důvěryhodná makléřka. Velký dík za veškerou pomoc :-)

Bc. Dana Holubcová

Martin Vojáček - úterý 8. červen 2021

10 z 10 výborná práce :)

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Varga - pátek 30. duben 2021

Paní Holubcová nám už podruhé potvrdila, že dokáže vyjednat financování i v nejsložitějších podmíkách. Bleskovou rychlostí jednání nám umožnila předběhnout konkurenční zájemce o nemovistost a zajistila úvěr s nejnižší možnou úrokovou sazbou na trhu. Znovu děkujeme za toto opravdu nadstandartní nasazení a profesionalitu.

Bc. Dana Holubcová

Martina - pondělí 19. duben 2021

S paní Holubcovou, jsme byli velice spokojeni, vždy vše vysvětlila a poradila. Když nastal zádrhel okamžitě vyřešila. Díky ní máme vysněný domek.

Bc. Dana Holubcová

Jan Antuš - čtvrtek 15. duben 2021

Za mě naprostá spokojenost naprosto skvělá spolupráce ochota spolupráce vše mi vysvětlila a celým procesem schvalování mě provedla od začátku až do konce nemohu říct jediné křivé slovo mohu jen doporučit paní Holubcová je naprosto skvělá, vynikající odborník a profesionální

Bc. Dana Holubcová

Ekrt Martin - čtvrtek 25. březen 2021

Paní Holubcová je neuvěřitelně pracovitý a spolehlivý člověk, který vás od začátku do konce provází, je vám neustále k dispozici ohledně všech otázek a má také velice pozitivní přístup, který vytváří velmi příjemnou atmosféru. Mnohokrát paní Holubcové za vše děkuji.

Bc. Dana Holubcová

Vonlehmdenovi - neděle 3. leden 2021

Děkujeme paní Holubcové za její profesionální, rychlý, zároveň pečlivý přístup. Ceníme si jejího pohotového jednání, byla vždy na příjmu a ochotná řešit náš případ, o kterém měla přehled. S pí Holubcovou jsme řešili hypotéku a až bude nová finanční záležitost k řešení, určitě ji zase rádi zkontaktujeme.

Bc. Dana Holubcová

pan Oldřich - středa 30. prosinec 2020

Osobní přístup paní makléřky, rychlost, jasné a přímé jednání a iniciativa.

Bc. Dana Holubcová

manželé Víchovi - čtvrtek 17. prosinec 2020

Paní Holubcová nám byla doporučena při nákupu nemovitosti realitní kanceláří a od počátku naší spolupráce byl její přístup velice profesionální a aktivní. Veškeré podklady měla vždy rychle připravené, jakékoliv dotazy s námi řešila okamžitě a byla vždy připravena se nám věnovat. Díky její práci bylo zajištění hypotéky jednoduché a bez problémů. Děkujeme a vřele ji doporučujeme i ostatním.

Bc. Dana Holubcová

Jana Gazdíková - úterý 15. prosinec 2020

Mockrát děkujeme paní Holubcové za vše co pro nás udělala. Bez ní by to nedopadlo tak, jak to dopadlo, tzn. máme hypotéku. Ještě jednou jí mockrát děkujeme. Určitě jí budeme všude doporučovat. Její přístup byl naprosto profesionální jak z hlediska vyřizování tak lidskosti pro zákazníka.

Bc. Dana Holubcová

Michal Nejedlý - pondělí 14. prosinec 2020

Maximální spokojenost!!!

Bc. Dana Holubcová

Jiří Mittelbach - čtvrtek 26. listopad 2020

Perfektní spolupráce, paní Holubcová je profesionál na svém místě.

Bc. Dana Holubcová

Svatopluk Ježek - čtvrtek 12. listopad 2020

Pani Holubcova je jednak velmi prijemna dama, coz je obrovske plus k faktu, ze je skutecne profesionalni. Krom podpisu, ktere za vas nikdo neudela, vyridila vsechno napristo skvele. O postupu pravidlene informuje a vse vysvetluje hezkym a srozumitelnym zpusobem. Pokud potrebujete poradit s financemi (u nas tedy hypoteka), pak mohu jen doporucit. Moc dekujeme za perfektni praci a spolupraci, na kterou nezapomeneme!
Zdravi Jezkovi

Bc. Dana Holubcová

Ondřej Škvor - středa 11. listopad 2020

Velmi profesionální a zároveň lidský přístup paní Holubcové při výběru a sjednání úvěru, flexibilní jednání. Mohu doporučit.

Bc. Dana Holubcová

Martin Štěpán - pondělí 9. listopad 2020

Paní Holubcové bych chtěl touto formou poděkovat za všechnu pomoc s úvěrem a postrčení věcí ve správný okamžik, protože bez ní by se to na jisto tak hladce neodehrálo. Je radost potkat se s lidmi, kteří svojí práci dělají dobře a rádi. Pokud budu někdy v budoucnu refinancovat nebo kupovat něco dalšího, rád se na ní zase obrátím.

Bc. Dana Holubcová

Jan Lang - středa 21. říjen 2020

Vynikající hypoteční makléř!

Bc. Dana Holubcová

MgA. Michal Šeba - úterý 6. říjen 2020

Měli jsme opravdu složitou a nestandardní situaci s hypotékou, ale paní Holubcová našla cestu jak pro nás hypotéku získat. Navíc s velice dobrými podmínkami. Ani jsme nevěřili, že na hypotéku dosáhnem, ale paní Holubcová vše za nás zařídila a byla opravdu obrovskou oporou. Ještě jednou jí tímto děkujeme.

Bc. Dana Holubcová

Jan Kohout - pondělí 5. říjen 2020

Paní Holubcová je jednoduše profesionál, své práci rozumí výborně a dokáže se vším poradit. Rád se potkávám s takovými lidmi a bohužel jich moc není. Tímto děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Bc. Dana Holubcová

Lukáš Ambros - neděle 13. září 2020

Paní Holubcovou mohu jen doporučit. V hypotékách se orientuje, a všechno za nás bez problémů vyřídila. Zároveň je paní Holubcová příjemná i lidsky, takže není problém se s ní na čemkoliv domluvit nebo se ji na cokoliv zeptat a člověk nemá strach, že ho bude "poučovat".
Pokud bych si v budoucnu bral hypotéku (což doufám, že už nebudu), tak jejích služeb jistě využiji.

Bc. Dana Holubcová

KP - středa 12. srpen 2020

Spolupráci s p. Holubcovou nelze cokoliv vytknout, vše naprosto bezvadné.
Dokonale se orientuje v problematice svého oboru, zná podmínky jednotlivých bankovních ústavů a ostatních institucí se kterými je v denním spojení.
Velice vstřícný a flexibilní člověk na svém místě.
Vřele doporučuji.

Bc. Dana Holubcová

Jiří Lhota - středa 5. srpen 2020

Paní Holubcovou jsem měl na doporučení od známého. Je to profesionál na svém místě, vždy se mi věnovala téměř v jakoukoli hodinu. Od počátku až do konce měla vyřizování úvěru pod kontrolou a mohl jsem jí svěřit důvěru. A dobře jsem udělal, protože jsem se na ni mohl vždy spolehnout. Tím to bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za Váš čas a úsilí:-)

Bc. Dana Holubcová

Lukáš Johánek - úterý 28. červenec 2020

Paní Holubcovou rozhodně doporučuji, je úžasná a zařídí i nemožné :-)
Zařizovala nám hypotéku na byt a vše proběhlo rychle a bez problémů.

Bc. Dana Holubcová

Martin Rameš - čtvrtek 23. červenec 2020

S paní Holubcovou bylo získání hypotéky velice snadné a hlavně rychlé. Komunikace vždy probíhala na jedničku. Velice oceňuji její pozitivní a profesionální přístup. Pokud jsme potřebovali s něčím poradit, vždy nám vše ochotně vysvětlila a zjistila. Díky ní jsme ušetřili spoustu času, který je dnes velmi cenný.
Jednoznačně doporučuji každému, kdo řeší financování majetku úvěrem.

Bc. Dana Holubcová

Radim Peterka - úterý 30. červen 2020

U pí. Holubcové oceňuji především profesionalitu, její široký rozhled a otevřenost resp. upřímnost, co se týká nabídek na trhu. Její proaktivita v komunikaci vůči klientům vede k jejich důslednému vyhodnocení úvěrových možností a rovněž také k rychlému vyřízení celé hypoteční žádosti.

Bc. Dana Holubcová

Kristýna Dušátková - pátek 20. březen 2020

S paní Danou jsme byli naprosto spokojeni. Na doporučení makléřů jsme se s ní spojili a i přes velmi složitou situaci, která při vyřizování hypotéky nastala z naší strany, jsme schopni po 2,5 měsících bydlet. Je vidět, že svou práci dělá opravdu ráda. Protože člověk, co to tak nemá, by nebyl až takto nadšený a nápomocný. Pro ni nic a nikdy nebylo problém. Mohla bych jí tu chválit ještě dlouho takže, pokud hledáte někoho, kdo vám dobře, rychle a efektivně poradí, s hypotékou, tak je to právě ona!

Bc. Dana Holubcová

Jana Vimrová - středa 4. březen 2020

Když jsme se rozhodli pro koupi nemovitosti, původně jsme chtěli hypotéku vyřídit sami v bance. V té době jsme dostali doporučení na paní Holubcovou a rozhodli jsme se nechat si od ní poradit. Paní Holubcová byla od prvního okamžiku velmi vstřícná a v krátké době pro nás našla nejvýhodnější úvěr. Nechali jsme tedy všechno na ní a jak se ukázalo, bylo to dobré rozhodnutí. Naším problémem bylo, že jsme se jaksi v ničem nevešli do žádné tabulky a muselo se žádat o výjimky nebo dodávat všelijaká potvrzení. Paní Holubcová má nejen přehled o financích, ale dokáže i dobře jednat s klienty, vše vysvětlí a hlavně - zařídí spoustu věcí, které by nás stály nervy a čas. Nenechala nás nikdy v nejistotě, co se děje, vždy psala nebo telefonovala, v jaké fázi jsme a co je ještě potřeba vyřídit. Sedli jsme si i lidsky, protože paní Holubcová je empatická, má smysl pro humor, nic pro ni není problém a neztrácí optimismus ani tam, kde bychom to již asi vzdali. Velice paní Holubcové děkujeme za její práci, protože jistě udělala nejen maximum, ale i něco navíc. Její služby finančního poradce můžeme jen doporučit a budeme-li v budoucnu opět něco potřebovat, nebudeme váhat, na koho se obrátit. Přejeme paní Holubcové pevné zdraví a elán do další práce a spokojenost v pracovním i osobním životě.

Bc. Dana Holubcová

Jan Holuša - pondělí 3. únor 2020

Chtěl bych paní Holubcové moc poděkovat za její služby s pomoc s vyřízením úvěru. Náš případ nebyl úplně z nejplynulejších, nic nešlo podle plánu a já sám o sobě nejsem se svými rýpavými dotazy úplně nejjednodušší klient. Nic z toho ale Danu Holubcovou nikdy nerozházelo a s velkou profesionalitou, trpělivostí, pečlivostí a vždy s úsměvem vše včas a náležitě zpracovala, zařídila, vysvětlila, posunula na správné lidi... Komunikace s ní byla naprosto perfektní. Nestalo se mi, že by se mi neozvala zpátky, když zrovna nemohla telefonovat, maily jsme si kolikrát vyměňovali i hluboko v nočních hodinách. Navíc mě velmi mile překvapilo, že vyřízením úvěru a jeho čerpáním pro ni nic neskončilo a dále se aktivně zajímala o další průběh celého obchodu.

Pokud bude někdy v budoucnu kdokoliv z okruhu mých známých potřebovat finančního poradce, velmi rád ji doporučím, protože budu vědět, že vše dopadne k oboustranné spokojenosti.

Ještě jednou i touto cestou moc děkuji za velkou pomoc na cestě za naším novým bydlením.

Bc. Dana Holubcová

Kamila Vostatková - středa 29. leden 2020

Spokojenost... paní Holubcová je velmi ochotná, trpělivá, flexibilní a spolupráce a komunikace s ní byla vždy na jedničku. Moc děkujeme za pomoc při vyřizování hypotéky.

Bc. Dana Holubcová

Filip Kundrát - čtvrtek 28. listopad 2019

Děkujeme za velikou ochotu, trpělivost a skvělý přístup.

Bc. Dana Holubcová

Anna Drbalová - středa 27. listopad 2019

Chtěla bych moc poděkovat za celé provedení při zařizování hypotéky na baráček - věcné, jednoduché a rychlé vyřešení veškerých požadavků. Velmi oceňuji, že paní Holubcová zařídila spoustu věcí navíc, aniž bych se o ně musela starat. Cítila jsem absolutní důvěru, že mi daná hypotéka padne přímo na míru. Moc děkuji a vřele doporučuji paní Holubcovou každému, do si s hypotékou nebude vědět rady stejně jako tehdy já.

Anna

Bc. Dana Holubcová

Miloš Groman - sobota 19. říjen 2019

Profesionalita. Znalosti. Rychlost řešení problémů.

Bc. Dana Holubcová

Veronika Vajsová - čtvrtek 17. říjen 2019

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Paní Holubcová mě zcela hladce provedla celým procesem žádosti o vyřízení hypotéky. Velmi příjemné a vstřícné vystupování.

Bc. Dana Holubcová

Tomáš - středa 9. říjen 2019

5 hvězdiček, jsem spokojený!

Bc. Dana Holubcová

Edita Kaplankova - čtvrtek 15. srpen 2019

Perfektni spoluprace od A do Z. Profesionalni a lidsky pristup. Mohu vrele doporucit.

Bc. Dana Holubcová

Vlastislav Sýkora - čtvrtek 1. srpen 2019

Paní Holubcové za sebe a svou rodinu velmi děkuji za její pracovitost a profesionalitu při zařizování naší hypotéky na byt. Když jsme nečekaně dostali výpověď z nájmu, byla to ona, kdo nás v kritické situaci zachránil. Provedla nás jako oboru naprosto neznalé celým procesem vyřízení hypotéky, nabízela díky svému přehledu různé varianty řešení, vyjednávala s bankami a neváhala investovat svůj vlastní čas, aby za nás vše osobně vyřídila. Její pozitivní a nezištný přístup nám v náročném období dodával síly.
K profesi finančních poradců a makléřů jsem byl vždy velmi skeptický, paní Holubcová je ale naprostá výjimka. Takto si představuji práci skutečného odborníka.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Bc. Dana Holubcová

Miroslav Šaloun - středa 10. červenec 2019

Paní Holubcovou jsme poznali na doporučení. Ne vždy co člověk slyší za chválu se vám opravdu potvrdí. Když jsme s paní Holubcovou začali jednat, zjistili jsme ,že naše očekávání předčila. S jejím profesionálním a hlavně lidským přístupem se člověk tak často nepotká. Touto cestou jí chceme poděkovat a popřát hodně dalších spokojených klientů. Bez její pomoci by náš syn s rodinou ještě nebydlel.
Ještě jednou děkujeme manželé Šalounovi.

Bc. Dana Holubcová

Rostislav Strmiska - středa 19. červen 2019

Potěšilo nás s manželkou, že paní Holubcová pracuje s obrovským nasazením i přesto, že jí to svou neznalostí administrativních úkonů vůbec neusnadňujeme, naopak, některé úřady oběhla za nás a nám tím nesmírně pomohla.

Bc. Dana Holubcová

Slouková Markéta - středa 19. červen 2019

Příjemná paní, která vše srozumitelně vysvětlí, nic nevnucuje a spoustu věcí sama zařídí.
Byla jsem s paní Holubcovou velmi spokojená a vřele všem doporučuji.

Bc. Dana Holubcová

Jana Strmisková - pondělí 27. kvě 2019

Paní Dana Holubcová je finanční poradkyně s profesionálním a lidským přístupem ke klientům.
Nikdy nezklame, je vždy ochotná, přátelská a pečlivá. Vše trpělivě vysvětlí, seznámí s možnými variantami a dokáže najít vždy nejlepší a nejvhodnější řešení na míru.
Navíc je z jejího jednání a chování poznat, že ji práce baví a naplňuje. Na základě pravidelné a dlouhodobé spolupráce, můžeme jen doporučit a za vše moc děkujeme :-).
Strmiskovi

Bc. Dana Holubcová

Mirek Herain - středa 22. kvě 2019

Dana odvedla svou poradenskou a zprostředkovatelskou práci profesionálně, zodpovědně a do požadovaného výsledku. Dana je klientsky orientovaná, aktivní v komunikaci a organizačně velice schopná. Doporučuji její poradenské a zprostředkovatelské služby zažít!

Bc. Dana Holubcová

Blanka Buberová - středa 10. duben 2019

V den, kdy jsme se rozhodli koupit byt, neměla jsem vůbec tušení, co nás čeká. Myslela jsem, že žádnou pomoc nebudu potřebovat, to přece zvládneme sami. Bože, jak já byla naivní. Když na nás paní Holubcová začala hrnout informace, co všechno musíme doložit, zajistit, dodat, začínala jsem se ztrácet. S postupem času to byla pro mě noční můra, ale díky paní Holubcové jsme zvládli všechny požadavky z banky i bytového družstva. Byla tak úžasná, že pomohla i při obtížném jednání na BD vyjednat dobrý termín. Kontrolovala všechny smlouvy, dojednávala schůzky a hlavně nám vše trpělivě vysvětlovala. Starala se o nás téměř rok, ale byt je už opravdu konečně náš. Při našem pracovním vytížení bychom to opravdu nezvládli. Je báječné dostat se do péče člověku, který své práci rozumí a navíc je trpělivý a milý. Paní Holubcová, veliký dík!!!

Bc. Dana Holubcová

Andrea Smekalova - středa 27. březen 2019

Dobry den,
Timto bych chtela podekovat za poskytnuti sluzeb pani Holubcove, ktera vynika svou profesionalitou a lidskym pristupem, jaky jsem doposud nezazila. Priznam se, ze bych sama nebyla schopna zvladnou financovani sveho bydleni a s jeji pomoci bylo vse provedeno s usmevem, radosti a uzasnou rychlosti. Jeji komunikace s klientem byla skutecne flexibilni, velmi rychla a hlavne profesionalni. Vzhledem k vyse uvedenym vlastnostem pani Holubcove Vase sluzby doporucuji dale jinym lidem, kteri take potrebuji profesionalne a flexibilne pomoci s financovanim osobniho bydleni. Doufam, ze ve Vasem tym pracuje mnoho takovych lidi, na ktere jste jiste velmi hrdi. Preji Vasi spolecnosti mnoho uspechu a take spokojenych klientu. S pozdravem Andrea Smekalova

Bc. Dana Holubcová

RNDr. Jarslav Fiedler, CSc. - úterý 19. březen 2019

Paní Holubcová navrhla a s námi prošla celý proces refinancování úvěru pro naše Bytové družstvo Mrkvičkova 1361 až 1369. Byla to nekonečná kvanta pro to požadovaných dokumentů a někdy se mi zdálo, že to vzdám. Ale nezdolná vitalita, temperament a odborné znalosti a zkušenosti makléřky byly zárukou dotažení akce k velmi dobrému konci - dosažení velmi dobrého úroku u úvěru.

Bc. Dana Holubcová

Barbora Zárubová - pondělí 18. březen 2019

S paní Holubcovou mám jen ty nejlepší zkušenosti! Velmi profesionální přístup, naprosto flexibilní, ochotný a navíc velmi pozitivní člověk. Připravená vždy zvládnout a vyřídit veškeré Vaše požadavky. Díky ní jsem ušetřila spoustu peněz a času. Mohu jen doporučit, 5 hvězdiček je málo!

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Krejčí - sobota 16. březen 2019

Jelikož věcem ohledně hypoték a financí vůbec nerozumím, moc mi pomohla a za to jí upřímně děkuji. Profesionální přístup a jednání. Takovou spolupráci bych doporučil každému.

Bc. Dana Holubcová

Ing. Miroslav Vašíček - pátek 15. březen 2019

Rád bych touto cestou poděkoval za vyřízení hypotečního úvěru.
Jako manažér firmy očekávám vždy 100% práci a to pí Holubcová opravdu , na rozdíl od jiných makléřů podporovaných velkými realitními firmami, odvedla.
Našla vhodnou banku, domluvila skvělé finanční podmínky a zajistila veškerou dokumentaci, aniž bych tomu musel věnovat svůj čas.
Prostě takto si představuji práci makléře.
Děkuji

Bc. Dana Holubcová

Vladimír Scholz - čtvrtek 14. březen 2019

Děkujeme za rychlé a profesionální vyřízení úvěru pro naše bytové družstvo. Vše proběhlo hladce a bez problémů, přes nesmyslné požadavky na papírování od bankovního ústavu. S poskytnutými službami jsem byli velice spokojeni.

Bc. Dana Holubcová

A. Moravcová - středa 13. březen 2019

Ráda bych poděkovala paní Holubcové za úžasnou spolupráci při zajišťování hypo na koupi bytu. Dokázala mi vše vysvětlit a provedla mě celým procesem tak, jak na začátku slíbila. Oceňuji profesionální i lidský přístup (vždy pozitivně naladěná, nebyl problém v komunikaci ani v dohodě termínů, měla jsem celou dobu pocit, že vše dobře dopadne - a dopadlo :). Určitě nebudu váhat s doporučením, pokud bude příležitost a jsem si jistá, že pokud bych řešila cokoliv dalšího, kde by mi paní Holubcová mohla pomoci, že se na ni s důvěrou opět obrátím.

Bc. Dana Holubcová

Kateřina Mottlova - středa 13. březen 2019

Paní Holubcovou, moc moc moc doporučujeme, pomohla nám se vším ohledně hypotéky, super spolupráce komunikace, paní moc milá, hodná, se vším nám pomohla když jsme si nevěděli rady.. Moc děkujeme..

Bc. Dana Holubcová

Filip Neudert - úterý 12. březen 2019

Potřeboval jsem poradit se zhodnocením volných finančních prostředků určených pro mé děti. Na doporučení jsem oslovil paní Holubcovou a jsem za to nesmírně rád! Probrali jsme řadu různých variant, až jsme nakonec zvolili stavební spoření s výhodnou úrokovou sazbou. Vše mi srozumitelně vysvětlila a byla s ní výborná spolupráce. Je to odborník na svém místě!! Určitě doporučuji všem. S ostatními recenzemi se plně ztotožňuji..

Bc. Dana Holubcová

Ing. Rudolf Štědra - pondělí 11. březen 2019

Chci poděkovat za skvělý přístup dobré rady a perfektní komunikaci při sjednávání podnikatelského úvěru pro naše družstvo pro koupi našeho domu. Při výskytu jiných podmínek na trhu, poradila nám perfektní refinancování. Pochybuji, že se najde lepší makléř. Děkuji!

Předseda představenstva Bytového družstva Čeperská Ing. Štědra

Bc. Dana Holubcová

Alexander - neděle 10. březen 2019

Paní Holoubcová je velmi pozitivni a pracovity človek. Vezme spousta starosti na sebe, sdeli spousta informace a to s velkou trpelivosti )))). Pro to že naše firma dostala uver na bez problemu nemusim ani mluvit, všechno probelo uplne bez problému. Kdyby jsme potřebovali zajistit nejaké financovaní v budoucnu jak pro naší společnost tak i pro soukromi učely tak určite se obratim.

Alexander

Bc. Dana Holubcová

Tomáš Rybka - neděle 10. březen 2019

Nejsem fanoušek recenzí, ale v tomto případě udělám výjimku... Paní Holubcová mi byla po celou dobu velmi nápomocna a rozhodně ji mohu doporučit ostatním. Za mne 5 hvězd...děkuji paní Holubcová.

Bc. Dana Holubcová

Jiří Prášil - neděle 10. únor 2019

Když jsem vybral domek v insolvenci, navíc jako OSČV jsem věděl, že to bude velmi obtížné, ovšem s paní Holubcovou, to proběhlo vše velmi hladce, pokaždé, když se vyskytla nějaká překážka, paní Holubcová měla efektivní řešení, vždy mě navedla správným směrem, každou situaci pro nás pochopitelně vysvětlila, a to celé vždy s úsměvem a grácií. A tak jsme v průběhu vyřizování měli absolutní přehled o tom, co se děje.

Děkuji tedy i touto cestou za sebe i svou rodinu za vyřízení hypotečního i předhypotečního úvěru, děkuji za vaší práci, která byla mnohokrát i nad rámec vašich povinností. A děkuji především za to, že brzy budeme bydlet ve vlastním, vím že bez Vás bychom to nezvládli.

Bc. Dana Holubcová

Josef Steinbach - čtvrtek 22. březen 2018

Paní Holubcová na nás zanechala ten nejlepší dojem. Naprosto profesionální přístup, velice ochotná a flexibilní. Celým procesem od schvalování až po čerpání hypotečního úvěru nás provedla naprosto bezchybně a rychle.

Bc. Dana Holubcová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Dana Holubcová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.