David Plöschner

hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
Kounicova 285/41
602 00 Brno
Mobil: +420 736 180 560

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Jakub a Veronika Texlovi - pondělí 20. kvě 2024

S panem Plöschnerem máme jen ty nejlepší zkušenosti, opravdu jsme byli velmi spokojeni. Jednání s ním bylo vždy rychlé, korektní a velmi profesionální. Jeho rady byly velmi cenné a poskytl nám komplexní poradenství s financováním a pojištěním souvisejícím s novým bydlením.

David Plöschner

Ondřej Dědek - pondělí 18. březen 2024

profesionální vystupování.

David Plöschner

Andrzej K. - pondělí 1. kvě 2023

S panem Plöschnerem, spolupracuji již velice dlouho více než 15 let, řešil jsem přes něj veškeré smlouvy od pojištění domu, aut až po hypotéku.
Vždy mi vyšel vstříc i při hledání výhodnějších nabídek i v případě jakýchkoli dotazů vždy rychle a ochotně reagoval. Nemá problém pomoc při změně pojišťovny, nebo případně vypovědí smlouvy. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

David Plöschner

Kateřina H. - středa 12. duben 2023

S panem Plöschnerem byla vynikající spolupráce. Se vším nám poradil, do detailu vysvětlil, nemuseli jsme se téměř o nic starat. Pokud budeme v budoucnu opět řešit financování nemovitosti, určitě se na něj znovu obrátíme a rádi doporučíme dál.

David Plöschner

Soňa Žmijáková, Leoš Novák - úterý 4. duben 2023

Pan Plöschner nám pomáhal s financováním koupě a následné rekonstrukce rodinného domu. Obě části proběhly bez sebemenších problémů a nyní si i díky panu Plöschnerovi užíváme našeho vysněného bydlení. Na nespočet našich všetečných otázek odpověděl vždy rychle, srozumitelně a fundovaně zároveň, vstřícně a zkrátka profesionálně. My můžeme pana Plöschnera jednoznačně doporučit. Děkujeme!

David Plöschner

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - David Plöschner

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.