Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

David Toula

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Vodičkova 28/699
110 00 Praha 1
Mobil: +420 774 557 000

Zdarma Vám srovnám aktuální nabídky všech důležitých bank a kompletně vyřídím hypotéku podle vašich individuálních potřeb a s nejlepšími podmínkami na trhu.

Přijďte se o tom přesvědčit do naší kanceláře v centru Prahy a získejte bez zbytečného stresu a papírování nejlepší hypotéku. Ušetříte si tak čas, peníze i nervy.

Věřím, že stejně jako ostatní klienti i vy oceníte vysokou profesionalitu a osobní přístup. Těším se na setkání s vámi.


Reference od klientů

Samuel Koreň - středa 3. únor 2021

Pan Toula je veľký odborník a profesionál. Osobné jednanie bolo vždy veľmi príjemné a dosť nám pomohol zorientovať sa v hypotečnej džungli. Môžeme vrelo odporučiť!

David Toula

Ondřej Hrbek - čtvrtek 19. březen 2020

Pan Toula je velmi pracovitý, snažící se hledat řešení, jak klientovi pomoci. Po pár telefonátech ve mě vzbudil skutečnou důvěru. Po celou dobu se mi snažil porozumět a opravdu pomoct. Pana Touly si velmi vážím a jsem rád, že mi dokázal pomoci. Bylo mi ctí.

David Toula

Andrea Šafaříková - neděle 12. leden 2020

Pan Toula nám velice pomohl při financování rekonstrukce nemovistosti. Pomohl nám se zorientovat na trhu s hypotékami. Byla s ním skvělá spolupráce, vše vysvětlil srozumitelným způsobem, vždy byl ochotný přijet, když bylo potřeba něco řešit osobně, zároveň byl vstřícný i po telefonu. Pomohl nám s výběrem správného produkdu bez protěžování nějaké konkrétní banky a bez vnucování vedlejších produktů. Vřele ho doporučuji.

David Toula

Martin Vondra - pátek 3. leden 2020

Komunikativní, ochotný, vše vyřízeno přes email a telefon, což mi ušetřilo spoustu času. Doporučuji.

David Toula

Petr Stančík - čtvrtek 12. prosinec 2019

Se službami pana Touly jsem byl nadmíru spokojen. Předběžné posouzení možnosti financování, následně výběr výhodné hypotéky, její sjednání a její úspěšné čerpání, proběhlo v pouhých pěti týdnech a to vše jen na základě dvou osobních schůzek. Vše mi ochotně vysvětlil, vše proběhlo tak, jak bylo původně domluveno, zároveň mi nemotal hlavu vnucováním jiných fin. produktů, tak jak jsem u jiných poradců zažil. Zároveň svým přátelským jednáním a pochopením věci mě dokázal i uklidnit v této nestandartní situaci. Tedy pana Toulu mohu jen a jen doporučit.

David Toula

Petra Lukšanová - čtvrtek 17. říjen 2019

Velmi rychlé řešení situace a pomoc. Nadstandardní služby.

David Toula

Lenka Zaorálková - středa 19. červen 2019

Velmi oceňuji profesionální a lidsky milý přístup pana Touly, který mi vždy vše vysvětlil, doporučil nejlepší řešení a následně i realizace probíhalo poklidně a bez průtahů. Se službami jsem spokojená. Pana Toulu mohu doporučit jako vynikajícího profesionála.

David Toula

Eva Tomanová - čtvrtek 18. duben 2019

Vstřícnost :-)

David Toula

Daněk Jiří - čtvrtek 22. únor 2018

Skvělá komunikace při řešení hypotéky, mohu zavolat kdykoliv a pan Toula hned reaguje poradí, vysvětlí "prostě dobře spolupracuje .

David Toula

Martin Neuschl - středa 21. únor 2018

Velmi vstřícné jednání. Platilo vše, na čem jsme se domluvili. Pan Toula vyřídil vše, co nebylo nutné vyřizovat osobně a poté pomáhal a asistoval i u všech ostatních věcí. Výborná zkušenost.

David Toula

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - David Toula

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.