David Toula

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Vodičkova 28/699
110 00 Praha 1
Mobil: +420 774 557 000

Zdarma Vám srovnám aktuální nabídky všech důležitých bank a kompletně vyřídím hypotéku podle vašich individuálních potřeb a s nejlepšími podmínkami na trhu.

Přijďte se o tom přesvědčit do naší kanceláře v centru Prahy a získejte bez zbytečného stresu a papírování nejlepší hypotéku. Ušetříte si tak čas, peníze i nervy.

Věřím, že stejně jako ostatní klienti i vy oceníte vysokou profesionalitu a osobní přístup. Těším se na setkání s vámi.


Reference od klientů

Andrea Šafaříková - neděle 12. leden 2020

Pan Toula nám velice pomohl při financování rekonstrukce nemovistosti. Pomohl nám se zorientovat na trhu s hypotékami. Byla s ním skvělá spolupráce, vše vysvětlil srozumitelným způsobem, vždy byl ochotný přijet, když bylo potřeba něco řešit osobně, zároveň byl vstřícný i po telefonu. Pomohl nám s výběrem správného produkdu bez protěžování nějaké konkrétní banky a bez vnucování vedlejších produktů. Vřele ho doporučuji.

David Toula

Martin Vondra - pátek 3. leden 2020

Komunikativní, ochotný, vše vyřízeno přes email a telefon, což mi ušetřilo spoustu času. Doporučuji.

David Toula

Petr Stančík - čtvrtek 12. prosinec 2019

Se službami pana Touly jsem byl nadmíru spokojen. Předběžné posouzení možnosti financování, následně výběr výhodné hypotéky, její sjednání a její úspěšné čerpání, proběhlo v pouhých pěti týdnech a to vše jen na základě dvou osobních schůzek. Vše mi ochotně vysvětlil, vše proběhlo tak, jak bylo původně domluveno, zároveň mi nemotal hlavu vnucováním jiných fin. produktů, tak jak jsem u jiných poradců zažil. Zároveň svým přátelským jednáním a pochopením věci mě dokázal i uklidnit v této nestandartní situaci. Tedy pana Toulu mohu jen a jen doporučit.

David Toula

Petra Lukšanová - čtvrtek 17. říjen 2019

Velmi rychlé řešení situace a pomoc. Nadstandardní služby.

David Toula

Lenka Zaorálková - středa 19. červen 2019

Velmi oceňuji profesionální a lidsky milý přístup pana Touly, který mi vždy vše vysvětlil, doporučil nejlepší řešení a následně i realizace probíhalo poklidně a bez průtahů. Se službami jsem spokojená. Pana Toulu mohu doporučit jako vynikajícího profesionála.

David Toula

Eva Tomanová - čtvrtek 18. duben 2019

Vstřícnost :-)

David Toula

Daněk Jiří - čtvrtek 22. únor 2018

Skvělá komunikace při řešení hypotéky, mohu zavolat kdykoliv a pan Toula hned reaguje poradí, vysvětlí "prostě dobře spolupracuje .

David Toula

Martin Neuschl - středa 21. únor 2018

Velmi vstřícné jednání. Platilo vše, na čem jsme se domluvili. Pan Toula vyřídil vše, co nebylo nutné vyřizovat osobně a poté pomáhal a asistoval i u všech ostatních věcí. Výborná zkušenost.

David Toula

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - David Toula

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.