• Degresivní splácení

    Tento způsob splácení si klient zvolí zejména v situaci, kdy má zájem na začátku splácení hypotéky umořovat nesplacenou jistinu po co nejvyšších částkách. Výše degresivní splátky je stanovena vždy na dobu jednoho roku a po té je klientovi nastavena nová splátka na nové období, vždy o něco nižší.

Výše volitelné degresivní splátky

Klient si může navolit až dvojnásobek běžné anuitní splátky, a o kolik více bude nad běžnou anuitní splátku bance posílat, o tolik rychleji se bude umořovat jeho nesplacená jistina.

Výhody degresivního splácení

  • Měsíční splátka klesá. Finanční zatížení žadatelů spojené s poskytnutým úvěrem se tedy v čase snižuje, a to v závislosti na zvolené první degresivní splátce
  • Suma zaplacených úroků je nižší v porovnání s anuitně spláceným úvěrem se stejnou splatností.

 

 


 

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.
 

Gepard - Degresivní spláceníVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištěníS námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 50.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance