Dejte pozor při výběru hypotéky (Lenka Hemzová Olejníková, Brno)


Reklamy v televizi i jinde nabízejí úžasné podmínky hypoték, skvělé tří nebo dokonce dvouprocentní úrokové sazby, sjednání hypotéky skoro na počkání. Uváděných podmínek a výhod je však dosáhnout takřka nemožné. Jak se jim alespoň maximálně přiblížit a vyjednat si co nejlepší podmínky? Využijte služeb hypotečního specialisty. Ten solidní pro vás pracuje zdarma.

 

Média

 

Na co si dát pozor při výběru hypotéky

Obraťte se na hypotečního makléře, který má smlouvy s co nejvíce bankami a dokáže tak sestavit obsáhlý přehled hypoték na trhu. Z nich si vyberete tu nejlepší.

GEPARD FINANCE, u níž pracuji, je dlouhodobě největší hypoteční společností. Proč vás to má zajímat? Díky své pozici na trhu s hypotékami si pro své klienty umí od bank vyjednat výhodnější podmínky, z čehož pak profitujete i vy.

Za deset let makléři Geparda pro své klienty zařídili hypotéky v objemu 45 miliard korun, proto je mají banky rády a jejím klientům poskytují výhodnější podmínky.

Úroková sazba není vše. I když je výše úrokové sazby jedním z hlavních kritérií pro výběr hypotéky, vybírejte si také podle dalších podmínek, například možnosti předčasného splacení, délky fixace či umožnění odkladu splátek.

Banky mnohdy při domlouvání hypotéky nesdělí kompletní informace nebo slíbí skvělou úrokovou sazbu. Klienti si pak rezervují nemovitost a náhle zjišťují, že jim banka nesdělila všechna „ale“. Hypoteční makléř za vás vše pohlídá.

Chtějte kompletní servis

Vyřízení hypotéky je náročné. Nejste-li hypotečním odborníkem, všechny nutné úkony vám zaberou hodně času a zařizování. Mnohem jednodušší je nechat si veškerou dokumentaci připravit hypotečním makléřem, pak jen v klidu pročíst a podepsat. Ani nemusíte chodit do banky.

Uzavřením smlouvy to nekončí

Služby kvalitního makléře budete využívat i po uzavření úvěrové smlouvy. Pomůže vám s čerpáním prostředků, získáním potřebných dokumentů z katastru nemovitostí, zajistí vypracování znaleckého posudku. Časem makléř také poradí s refinancováním úvěru pro získání nových výhodnějších podmínek.

Obraťte se na hypotečního odborníka, který vám pomůže s hypotékou a při vyřizování všeho potřebného.

Poradím vám, jak získat co nejlepší podmínky hypotečního úvěru. Moje služby jsou pro vás zdarma. Zájímá mě, co moje práce přináší těm pro které pracuji a děkuji mým klientům za důvěru.

Lenka Hemzová (Olejníková)
hypoteční makléřka
GEPARD FINANCE
tel.: 603 936 200
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/lenka-hemzova

  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

[video] GEPARD FINANCE slaví 15 let

GEPARD slaví již 15 let na trhu. A s ním i 65 370 spokojených klientů, o které pečuje 960 hypotečních makléřů na 92 obchodních místech po celé ČR. Dnes již realizují hypoteční makléři Gepard Finance každou 1 hodinu 1 hypotéku. Přehrajte si video...

[video] Refinancování hypotéky - 5 rad, jak ušetřit

Představte si, že se Vám podaří snížit úrokovou sazbu třeba jen o 0,5 %... u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč! V tomto videu vám poradíme, jak ušetřit při refinancování vaší hypotéky.

Nejlepší hypoteční makléř (Radka Fyrbachová, České Budějovice)

Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem...