Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Dejte pozor při výběru hypotéky (Lenka Hemzová Olejníková, Brno)


Reklamy v televizi i jinde nabízejí úžasné podmínky hypoték, skvělé tří nebo dokonce dvouprocentní úrokové sazby, sjednání hypotéky skoro na počkání. Uváděných podmínek a výhod je však dosáhnout takřka nemožné. Jak se jim alespoň maximálně přiblížit a vyjednat si co nejlepší podmínky? Využijte služeb hypotečního specialisty. Ten solidní pro vás pracuje zdarma.

 

Média

 

Na co si dát pozor při výběru hypotéky

Obraťte se na hypotečního makléře, který má smlouvy s co nejvíce bankami a dokáže tak sestavit obsáhlý přehled hypoték na trhu. Z nich si vyberete tu nejlepší.

GEPARD FINANCE, u níž pracuji, je dlouhodobě největší hypoteční společností. Proč vás to má zajímat? Díky své pozici na trhu s hypotékami si pro své klienty umí od bank vyjednat výhodnější podmínky, z čehož pak profitujete i vy.

Za deset let makléři Geparda pro své klienty zařídili hypotéky v objemu 45 miliard korun, proto je mají banky rády a jejím klientům poskytují výhodnější podmínky.

Úroková sazba není vše. I když je výše úrokové sazby jedním z hlavních kritérií pro výběr hypotéky, vybírejte si také podle dalších podmínek, například možnosti předčasného splacení, délky fixace či umožnění odkladu splátek.

Banky mnohdy při domlouvání hypotéky nesdělí kompletní informace nebo slíbí skvělou úrokovou sazbu. Klienti si pak rezervují nemovitost a náhle zjišťují, že jim banka nesdělila všechna „ale“. Hypoteční makléř za vás vše pohlídá.

Chtějte kompletní servis

Vyřízení hypotéky je náročné. Nejste-li hypotečním odborníkem, všechny nutné úkony vám zaberou hodně času a zařizování. Mnohem jednodušší je nechat si veškerou dokumentaci připravit hypotečním makléřem, pak jen v klidu pročíst a podepsat. Ani nemusíte chodit do banky.

Uzavřením smlouvy to nekončí

Služby kvalitního makléře budete využívat i po uzavření úvěrové smlouvy. Pomůže vám s čerpáním prostředků, získáním potřebných dokumentů z katastru nemovitostí, zajistí vypracování znaleckého posudku. Časem makléř také poradí s refinancováním úvěru pro získání nových výhodnějších podmínek.

Obraťte se na hypotečního odborníka, který vám pomůže s hypotékou a při vyřizování všeho potřebného.

Poradím vám, jak získat co nejlepší podmínky hypotečního úvěru. Moje služby jsou pro vás zdarma. Zájímá mě, co moje práce přináší těm pro které pracuji a děkuji mým klientům za důvěru.

Lenka Hemzová (Olejníková)
hypoteční makléřka
GEPARD FINANCE
tel.: 603 936 200
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/lenka-hemzova

  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 1/2022: Mimořádné splátky hypotéky a překlenovací úvěry stavebních spořitelen

V lednovém vysílání GEPARD NEWS odpovíme na důležité otázky k mimořádným splátkám hypotéky. Kdy může klient udělat mimořádnou splátku hypotéky? Jak je to například v případě prodeje nemovitosti? Jak je to s výší splátky v případě částečné mimořádné splátky?...

GEPARD NEWS 12/2021: ČNB zpřísnila ukazatele LTV, DSTI, DTI, stavební spoření na konci roku, příběh začínajícího makléře a další

Pojďme si povídat o hypotečních úvěrech, stavebních spořitelnách, o zajímavostech z profesního života našich makléřů. Vítejte u dalšího dílu GEPARD NEWS, kterým vás provede David Eim.

Celé video GEPARD NEWS 12/2021 najdete ZDE (25 min.):

  

GEPARD NEWS 11/2021: Vítězná soutěž o aplikaci roku, co znamená paušální daň pro OSVČ a další rozhovory ze světa hypoték a stavebního spoření

Co se skrývá pod pojmem paušální daň? A budou mít klienti podnikatelé v režimu paušální daně problém dosáhnout na hypoteční úvěr? Česká národní banka zvýšila úrokové sazby, jak se to projeví třeba v produktech stavebních spořitelen? Co si o růstu...