• Developerské společnosti

  Cílem spolupráce hypotečního brokera a developera je příprava a zajištění nejvýhodnějšího financování pro výstavbu nemovitostí, které bude developer stavět, v závislosti na plánovaném prodeji koncovým klientům.

Výhody spolupráce developera a GEPARD FINANCE

Hypoteční specialisté zajistí developerovi optimální možnosti a požadavky na financování stavěných nemovitostí u bankovních partnerů. Spolupodílí se na přípravě finančních plánů developera, zejména harmonogramu výstavby a na něj navazujícího harmonogramu čerpání úvěrů. Pro developerské společnosti a jejich klienty je kvalitní hypoteční servis jednoznačnou konkurenční výhodou.

Společnou snahou je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit, zefektivnit a zvýhodnit. Hypoteční makléř zajišťuje koordinaci a synchronizaci celého procesu prodeje a financování u developera a zároveň v bance.

 • GEPARD FINANCE poskytne klientům prvotřídní servis prostřednictvím hypotečního makléře, který může docházet a pracovat přímo v prostorách developerské společnosti
   
 • GEPARD FINANCE má dostatečnou kapacitu pro zpracování stovek hypotečních úvěrů měsíčně v rámci celé ČR
   
 • GEPARD FINANCE vybere nejvhodnější a nejrychlejší financování podle potřeb klienta
   
 • GEPARD FINANCE doprovází klienty až do úplného vyčerpání úvěru, pomáhá jim splnit všechny podmínky čerpání úvěru

Přínosy spolupráce pro klienty developera

 • Vybereme a zpracujeme nejvhodnější typ úvěru pro každého klienta - díky naší certifikaci u všech hypotečních bank je naše produktové portfolio kompletní a přináší celý český hypoteční trh na jednom místě.
   
 • Našim klientům jsou zajišťovány kratší doby schvalování úvěrů, bonusy a nižší úrokové sazby - vzhledem k naší úzké spolupráci s bankovními domy, profesionálně zpracovaných úvěrových složek a díky vysokým objemům hypotečních úvěrů, které předáváme do bank, jsou poskytované podmínky úvěrů pro naše klienty výhodnější než standardně poskytované na jednotlivých pobočkách bank.
   
 • Klienta obsloužíme kdekoliv a kdykoliv - jednání ale i podpisy smluvní dokumentace mohou probíhat na obchodních místech developera, na našich pobočkách po celé ČR, v zaměstnání, o víkendech, zkrátka kdekoliv a kdykoliv dle přání klienta.
   
 • Zajišťujeme veškerou administraci v oblasti financování nemovitostí za partnera a to včetně kompletního servisu pro klienta v procesu čerpání hypotéky - makléř zajišťuje administrativní splnění podmínek pro bezproblémové čerpání úvěru. Developerské společnosti tak odnímáme administrativní náročnost a zajišťujeme vyšší komfort služeb jak pro developera tak pro jeho klienty.
   
 • Veškeré naše finanční služby jsou pro klienta poskytovány zcela bezplatně.
   

Obsluha developerských projektů

Jen spojením developera, prodejce a hypotečního makléře lze pro klienty získat to nejlepší. U prodejce developerského projektu získáte na jednom místě vše potřebné pro koupi bytu a jeho financování, což Vám ušetří nejen starosti s administrativou a Váš čas, ale získáte i ty nejlepší možné podmínky vyjednané právě pro Váš projekt.

Protože nám záleží na Vašem komfortu, s námi se nebudete muset starat prakticky o nic. Komunikace s bankou, s developerem, s dotčenými úřady, s pojišťovnou - o vše se postará hypoteční makléř GEPARD FINANCE, od Vaší první návštěvy až do úplného splacení hypotéky.

Pouze hypotéka sjednaná přes GEPARD FINANCE nabízí:

 • všechny banky pod jednou střechou
 • slevu na úrokových sazbách
 • zajištění veškerých podkladů k nemovitosti včetně odhadu
 • servis osobního makléře
 • zajištění čerpání úvěru
    

Budeme rádi, spolehnete-li se na naši profesionalitu i Vy!

Kontaktujte nás

Neváhejte nás oslovit, nabízíme nadstandardní podmínky spolupráce, vyplácíme doporučitelské provize, nastavíme individuální podmínky.

Těšíme se na spolupráci!

 


Gepard - developerské společnostiSouvisející odkazy: