Do nového roku s novou webovou prezentací

GEPARD FINANCE spustí v průběhu prosince novou webovou prezentaci. Na stránkách www.gpf.cz se tak brzy objeví novinky jako srovnávač hypotečních produktů, on-line poradna či hypoteční fórum, kam bude moci přispívat každý z návštěvníků stránek.

Do nového roku s novou webovou prezentací

„Rozhodli jsme se nespoléhat na mayský kalendář a do nového roku vstoupíme v novém on-line kabátě,“ říká s troškou nadsázky Jan Kruntorád, předseda představenstva společnosti GEPARD FINANCE. Nejzajímavější novinkou bude jistě virtuální srovnávač hypotečních produktů, který návštěvníkům stránek umožní výběr konkrétní hypotéky přímo na stránkách. Postačí k tomu základní údaje o bonitě klienta a požadované parametry hypotéky, jako je fixace, splatnost atd.

„Naším on-line srovnáním hypoték vycházíme vstříc těm klientům, kteří chtějí mít o hypotečním produktu jasno co nejdříve,“ vysvětluje Jan Kruntorád a pokračuje: „Úrokové sazby, které klienti znají z reklamních kampaní bank, bývají totiž často sazbami ,od’. My naopak chceme klientům nabídnout reálné produkty s reálnými parametry. Klient se tak okamžitě dozví skutečnou splátku hypotéky a může s klidným srdcem plánovat další kroky, jako například schůzku s hypotečním makléřem, který pro klienta vybranou variantu financování bezplatně zrealizuje.”

Kromě srovnání hypoték bude pro návštěvníky stránek připravena i nová hypoteční poradna, kam bude možno posílat své dotazy. V poradně pak bude promptně odpovídat tým zkušených odborníků GEPARD FINANCE.

Diskuzní fórum na nových stránkách nabídne prostor pro komunikaci nejen s GEPARD FINANCE, ale i s ostatními uživateli stránek. Bude zde místo pro vyjádření názoru na vše, co se týká hypoték, lze zde sdílet vlastní zkušenosti, případně ptát se na zkušenosti jiných klientů.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...