Důvod k oslavě

Loňský prosinec byl nejúspěšnějším měsícem v historii GEPARD FINANCE. Objem poskytnutých hypoték činil 750 mil. Kč.
 
Zdroj: Franchising INFO, 25.1.2012

Důvod k oslavě

Hypoteční úvěry za celkem 7 miliard Kč poskytla loni svým klientům brokerská společnost GEPARD FINANCE. "Rok 2011 můžeme považovat za výborný. Dařilo se nám v průběhu celého roku. Největší zájem o naše služby byl v jarních a podzimních měsících," informuje ředitel její franchisové sítě Stanislav Obešlo.

Své aktivity společnost výrazně rozšířila i na Slovensku, na jehož trh vstoupila se svým franchisovým konceptem v roce 2009. „Na slovenském trhu jsme v roce 2011 realizovali rekordní obrat ve výši 53 mil. EURO (1,325 miliard Kč). Našim realitním partnerům jsme zde schopni prostřednictvím sítě 37 poboček nabídnout podobný hypoteční servis, jaký máme nastaven v České republice," říká Adolf Červinka místopředseda představenstva GEPARD FINANCE a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

Podle Obešla nebude rok 2012 pro byznys nijak jednoduchý, je nutné připravit se na vše. Podle něj ale franchisový koncept GEPARD FINANCE stojí na pevných základech, což znamená, že by měl zůstat efektivní i v roce 2012 jak pro franchisanty, tak pro koncové zákazníky.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Osobní přístup hypotečního poradce je stále nenahraditelný [podcast Finance FM]

18. 3. 2021, Podcast Finance FM

Hostem dalšího dílu podcastu Finance FM byl generální ředitel Gepard Finance, Jiří Pathy. Zkušený manažer v úvodu epizody přibližuje požadavky na hypotečního makléře, než se stane důvěryhodným průvodcem klienta ve světě...

Hypotéky na pokraji krize – Jiří Pathy

Jaký je aktuální stav na trhu hypotečních úvěrů? Jaký vliv může mít koronavirus a nařízená karanténa na budoucí úrokové sazby a obecně na trh hypoték? Hrozí ekonomická krize? Do dnešního rozhovoru přijal pozvání Jiří Pathy, generální ředitel Gepard...

Zlevňování hypoték končí

S dalšími kolegy z branže jsme poskytli vyjádření ohledně vývoje úrokových sazeb pro server Penize.cz.

Úrokové sazby nejsou výsledkem jednoduché úvahy. Na jejich výši se podílí více vlivů.

Především je to vliv zcela objektivní a tím je cena peněz....