• DVL Brno reality

    Proč prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost přes realitní kancelář DVL Brno reality?
    PROTOŽE PRO VŠECHNY NABÍZEJÍCÍ JSOU NAŠE SLUŽBY, SPOJENÉ S PRODEJEM NEBO PRONÁJMEM REALIT ZDARMA!

DVLNavíc nabízejícím realit, kteří s námi uzavřou exkluzivní smlouvu na prodej reality zajistíme znalecký posudek prodávané reality zdarma (nebo přispějeme částkou 5.000,- Kč na převodní poplatek u družstevního bytu) v případě prodeje reality přes naši realitní kancelář!

Exkluzivní nabídky realit a nemovitostí budou aktivně nabízeny zájemcům z naší databáze, zájemcům o reality z databází jiných realitních kanceláří, inzerovány v tisku a na internetu pro Vás zdarma.

Na našich webových stránkách i realitních serverech budou tyto nabídky vystaveny včetně fotografií pro Vás zdarma.

Pro Vaši nemovitost vyhledáme optimálního klienta za nejvýhodnější cenu, hledáte-li nájemce nebo podnájemce, vyhledáme ho dle Vašich kritérií.

Zajistíme prohlídky nemovitosti dle Vašich možností, případně dle Vašich požadavků i zcela samostatně bez Vaší přítomnosti.

Je možné dohodnout se i na neexkluzivní smlouvě, kdy můžete Vaši nemovitost nabízet i přes jiné realitní kanceláře, i jinými způsoby.

Činnost realitní kanceláře DVL BRNO REALITY

DVL BRNO REALITY - jsme realitní kancelář se zaměřením na reality Brno město, reality Brno venkov, reality a nemovitosti Brno a okolí, reality Blansko, reality Vyškov, reality Svitavy, reality Břeclav, reality Hodonín, reality Znojmo, reality a nemovitosti Jihomoravský kraj a některé rekreační reality a nemovitosti Jižní Morava.

DVL BRNO REALITY - jsme brněnská realitní agentura, která zprostředkovává kompletní služby v oblasti realit a nemovitostí Jižní Moravy, zejména prodej realit, pronájem realit, nájem realit, podnájem realit, výkup realit a nemovitostí. 

DVL BRNO REALITY - nabízí prodej bytů v Brně a okolí, a to družstevní byty, nájemní byty, byty v osobním vlastnictví, prodej bytů všech velikostí - garsoniéry, byty 1+KK, byty 1+1, byty 2+KK, byty 2+1, byty 3+KK, byty 3+1, byty 4+KK a větší.

DVL BRNO REALITY - nabízí pronájmy Brno a okolí - pronájem bytů, nájem bytů a podnájem bytů v Brně a okolí, a to pronájmy byty 1+KK, pronájmy byty 1+1, pronájmy byty 2+KK, pronájmy byty 2+1, pronájmy byty 3+KK, pronájmy byty 3+1, pronájmy byty 4+KK a větší, pronájmy a nájmy rodinné domy, pronájmy a nájmy garáží.

DVL BRNO REALITY - nabízí prodej rodinné domy Brno a okolí, prodej rodinných domů Brno-město, rodinné domy Brno-venkov, rodinné domy Blansko, rodinné domy Břeclav, rodinné domy Hodonín, rodinné domy Vyškov, rodinné domy Znojmo a rodinné domy Jihomoravský kraj. 

DVL BRNO REALITY - nabízí pronájem - kanceláře Brno, kancelářské prostory Brno město, obchody Brno, obchodní prostory Brno, nebytové prostory Brno, výrobní prostory Brno, skladovací prostory Brno, sklady Brno.

DVL BRNO REALITY - nabízí pozemky Brno, stavební parcely Brno, stavební pozemky Jižní Morava, pozemky Brno město, pozemky Brno venkov, pozemky Blansko, pozemky Břeclav, pozemky Hodonín, pozemky Vyškov a pozemky Znojmo. 

DVL BRNO REALITY - nabízí prodej rekreační objekty Brno, rekreační objekty Brno a okolí, chaty Brno, zahrady Brno, zahrady Brno a okolí, chalupy Brno okolí, chalupy Jižní Morava. 

DVL BRNO REALITY - nabízí prodej Brno a pronájmy Brno restaurace, bary a herny v Brně, hotely na Jižní Moravě, penziony Brno a okolí a Jižní Morava.

DVL BRNO REALITY - nabízí více než 500 nemovitostí na prodej a pronájem.

DVL BRNO REALITY - má širokou databázi poptávek několika tisíc zájemců o nabídku realit a nemovitostí v Brně a okolí.

DVL BRNO REALITY - nabídka realit a nemovitostí, on-line databáze realit, několikrát denně aktualizovaná.

DVL BRNO REALITY - nabízí výkup realit a nemovitostí, zejména výkup bytů Brno a výkup rodinných domů a pozemků v Brno město a Brno venkov.

Kontaktní údaje

DVL, s.r.o.

Lidická 22, 602 00 Brno

Tel.: 545 213 311 (Po-Pá 9,00-17,00 hod.)

Fax, záznamník: 545 213 311

GSM: 602 501 388, 608 501 388 (Po-Pá 9,00-17,00 hod.)

Provozní doba: Pondělí až pátek 9,00-17,00 hod.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.dvl.cz