Eva Tampírová

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Kněžská 326/23
370 01 České Budějovice
Mobil: +420 776 589 787

Ráda Vám na základě Vašich požadavků vyberu tu nejoptimálnější hypotéku. Mým cílem je Vám ušetřit čas, peníze, papírování a hlavně navrhnout levnější a kvalitnější řešení, než by Vám poskytla přímo banka.


Podívejte se také na mé osobní stránky: www.evatampirova.cz

 

Reference od klientů

Petr Kuneš - středa 23. říjen 2019

Flexibilita, ochota, tah na branku. Perfektní!

Eva Tampírová

petra-jordanova - úterý 16. červenec 2019

Skvěla-spolehliva

Eva Tampírová

Harhaj Michal - pondělí 7. leden 2019

Odborník na svém místě! Ochotná a schopná!

Eva Tampírová

Chrdle Aleš - pondělí 26. listopad 2018

Naprostá spolehlivost, super spolupráce, doporučuji všem svým známým.

Eva Tampírová

Tereza Vrzáková - pondělí 20. listopad 2017

Jednička ve svém oboru, profesionální avšak přátelské jednání, pokud váháte na koho se obrátit s vyřízením hypotéky na bydlení, paní Tampírová Eva je jasná volba.

Paní Tampírová nám pomohla s vyrizenim hypotéky od A-Z. A to z toho důvodu, že jsme mladý pár a jak všichni víme v dnešní době získat hypotéku není jednoduché, ale díky ochotě a kvalitní práci paní Tampirové vše proběhlo bez komplikaci a šťastným koncem.

Veškeré podklady připravila vždy ve stanovených termínech a potřebné kvalitě. Komunikace byla vždy jasná, rychlá a vezla se vždy v duchu plnohodnotné upřímnosti, žádné tzv. "bulíky na nos" jako někteří hypoteční specialisté zkoušejí za vidinou vlastního prospěchu.

Můžeme jenom doporučit a chválit.

Tímto bychom ještě jednou chtěli moc poděkovat za veškerou trpělivost a vstřícnost a ochotu vše vysvětlit i několikrát dokola. Proste ÚŽASNÝ člověk a profesionál v jednom.

Děkujeme:-)

S pozdravem Ing. Tereza Vrzáková

Eva Tampírová

Michaela Chrdlová - úterý 15. srpen 2017

Vážení,

spolupráce s paní Tampírovou pro nás byla velice příjemným překvapením. Poté, co jsme obešli několik bank, prostudovali na internetu různé návody a názory, a měli jsme jasnou představu, co chceme (i co nechceme), jsme vlastně náhodou narazili na její webové stránky.

Poslali jsme dotaz, aniž bychom čekali více než jinde, a další spolupráce byla ve znamení geparda - neuvěřitelně rychle, a přitom velmi elegantně, nám zařídila přesně to, co jsme požadovali, a to za ještě lepších podmínek, než jsme tušili.

Takže superlativy, její telefonní číslo máme uložené a těšíme se na další spolupráci.

MUDr. Aleš Chrdle, Mgr. Michaela Chrdlová

Eva Tampírová

Hosnedlová - neděle 20. listopad 2016

Paní Tampírovou jsem oslovila kvůli neúspěšných pokusech při vyřízení hypotéky,našla jsem ji na webu a jejich osobních stránkách. Po přečtení kladných recenzí jsem ji oslovila,velmi mě zaujala její rychlost odpovědi i přesto ze jiz bylo dva dny před svátky.

Po první schůzce me dokázala říci moje šance i výběr banky. Byla velmi pohotová,vše mně srozumitelně vysvětlila a nejvíce mě udivovala její ochota a rychlost vyřízení a příjemné vystupování.

Dnes se již usmívám, neboť vše dobře dopadlo a hypotéka je kladně vyřízena.

Paní Tampírové patří moje VELIKÉ DÍKY A UZNÁNÍ, neboť spousta poradců jde jen za ziskem než z ochotou pomoci i v tak složitých situacích a Paní Tampírová je opak, snaží se udělat maximum pro klienta.

Přeji paní Tampírové mnoho úspěchu a další spokojené klienty a určite se na ni ráda obratím i do budoucna.

S pozdravem Hosnedlová

Eva Tampírová

Novákovi - čtvrtek 25. srpen 2016

Dobrý den, paní Tampírová,

rádi bychom Vám touto cestou chtěli ještě jednou poděkovat za Vaši ochotu, vstřícnost a flexibilitu, ohledně naší hypotéky. Paní Tampírová si na nás udělala čas, kdykoliv jsme potřebovali a byla vždy připravena, vždy reagovala na telefon i o víkendu, v bance vyřídila vše v co nejkratším možném termínu. Všem mohu paní Tampírovou jen doporučit a i teď po vyřízení hypotéky se na ní můžeme obrátit...

Moc děkujeme Novákovi

Eva Tampírová

Ivana Šindelková - pátek 11. prosinec 2015

Dobrý den,

ráda bych Vám, paní Tampírová, touto cestou ještě jednou poděkovala za vyřízení mé hypotéky.

Vaši ochotu, vstřícnost a přístup ke klientovi vůbec, mohu jen doporučit.

Přeji Vám proto mnoho nových a tak jako já, spokojených klientů.

S pozdravem

Ivana Šindelková

Eva Tampírová

Silvie Šťovíčková - čtvrtek 8. kvě 2014

S paní Evou Tampírovou spolupracuji již téměř 10 let.

Léta spolupráce prověřila, že si paní Tampírová profesionálně poradí i se složitými případy financování koupě nemovitosti hypotéčním úvěrem.

Obdivuji její pracovitost, elán, vstřícnost a lidský přístup ke klientům, kterého si cením především.

Vím, že mohu všem svým klientům, kteří kupují nemovitost a hledají vhodný úvěr, paní Evu Tampírovou s důvěrou doporučit. Za léta praxe v realitní a developerské činnosti, jsem se setkala s řadou finančních poradců a mohu potvrdit, že málokterý se svým přístupem paní Tampírové vyrovná.

Přeji mnoho úspěchů a těším se na další spolupráci.

Ing. Silvie Šťovíčková
Realitní kancelář PŘEHLED REALIT České Budějovice
http://www.prehledrealit.cz

Eva Tampírová

Andrea Vosejpková - pondělí 18. únor 2013

Dobrý den,

ráda bych tímto poděkovala paní Evě Tampírové z GEPARD FINANCE České Budějovice. Kromě naprosto profesionální práce bych ráda zmínila vynikající komunikaci, skvělý přístup, pracovitost (p. Tampírová mi na dotazy odpovídala ve svém volném čase a dokonce i o víkendu) a v neposlední řadě trpělivost.

Na všechny naše setkání byla dokonale připravena, s čímkoliv jsem se na ní obrátila (a bylo to docela často), vše mi ochotně vysvětlila a veškeré podklady mezi bankou a mnou zajišťovala v co nejkratším možném termínu.

Vzhledem k mému vlastnímu časovému vytížení si neumím představit, jak bych sama vyřizovala všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení.

V případě potřeby se na ní v budoucnu s důvěrou obrátím a ostatním potenciálním klientům vřele doporučuji!

S pozdravem

Vosejpková Andrea

Eva Tampírová

Ing. Jan Kovačik - pátek 2. listopad 2012

Dobrý den paní Evo Tampírová,

děkuji vám mnohokrát za vyřízení hypotéky a celkově všech věcí s tím spojených. Oceňuji naprosto profesionální přístup rychlost a flexibilitu, s jakou jste hypotéku vyřídila a i veškeré dokladování navzdory tomu, že jsem v té době pracoval v zahraničí mimo EU, takže všechno bylo o moc složitější.

Stala jste se po tyto dny součástí mé rodiny a já zůstávám vaším dlužníkem. Všem svým nejbližším vás mohu jenom doporučit.

Hezký den přeje

Ing. Jan Kovačik

Eva Tampírová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Eva Tampírová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.