• FÉR hypotéka

  Ochotný specialista, který poradí. Sen klienta. Často se rozplyne po návštěvě banky. Je čas na změnu. FÉR hypotéka.

Ušetřete. Peníze, čas i své nervy.
Desítky tisíc korun, hodiny zbytečného papírování.
Jak?

Třeba jako Novákovi. Podívejte se na video.

Co Novákovi během bankovního maratónu zjistili?

 • Drtivá většina bank ve svých písemných nabídkách vynechává konkrétní výše bankovních poplatků – za zpracování hypotéky, její čerpání, vedení účtů, náklady na pojištění.
   
 • Následná rekapitulace je pro Novákovi i jiné klienty velice obtížná. Velkým problémem je objektivně posoudit všechny nabídky.
   
 • Často jde bankéřům pouze o váš podpis. Stanete se tak jejich zlatým dolem.

To je NEFÉR vůči vám, klientům

  

Kdyby Novákovi nepotkali hypotečního makléře FÉR hypotéky, tak uzavřeli nevýhodnou smlouvu s úrokem 3,34 %. Měsíčně by platili 17 153 korun.

 

Jsme FÉR. Spojeni v AHM

Poplatky za všechno, skoro i za pozdrav. K tomu slabá finanční gramotnost veřejnosti, džungle v nabídkách bank. Jak se v tom všem vyznat? Klienti se bouří.

A tak se chytrá skupina makléřů vymezila. Je přece lepší mít spokojené klienty, kteří rádi služby doporučí dál svým přátelům, než těžit z jejich nevědomosti.

Proto vzniklo pod hlavičkou Asociace hypotečních makléřů (AHM) nové měřítko kvality - FÉR hypotéka. Získáte vysoký standard služeb a záruku přehledného porovnání všech hypoték na trhu ještě před podpisem smlouvy.

Klientům se nový férový přístup líbí. V roce 2012 už měli členové Asociace 20% podíl na hypotečním trhu s obratem 26 miliard korun, vyřizovali každou 5. hypotéku v ČR.

Buďte chytří. Získejte nabídky od všech bank

Jedna jediná schůzka s hypotečním makléřem. Stačí. Během ní získejte přehled a nabídku hypoték od všech bank. Pravdivý, úplný, se všemi souvisejícími poplatky. Objektivně porovnejte a vyberte si svoji nej hypotéku. Zcela jistě bude výhodnější, než vám nabídnou v bance.
 

Novákovi jsou chytří. Nabídka banky, do níž je poslali z realitní kanceláře, jim nestačí. Oslovují makléře FÉR hypotéky. Předkládá jim nabídky všech hypoték na trhu. Novákovi vybírají tu nejvýhodnější. Na měsíční splátce nyní šetří 829 korun, což znamená 45 tisíc během prvních 5 let fixace.

 

3x proč FÉR hypotéku

1. Získejte maximum. Jsme specialisté

Soustředíme se na hypotéky. Jsme na ně specialisté. Děláme je naplno. Vše ostatní svěřujeme kolegům. Desítky miliard korun ročně ve sjednaných a zařízených hypotékách mluví za vše. Opakováním k dokonalosti. Vytěžte z nás maximum i vy.

2. Chtějte po nás detaily. Pracujeme precizně

Hypotéka. Celoživotní úspory, střecha nad hlavou. Je nepříjemné, když vám do ní zatéká. Stačí malá skulina a za chvíli je doma potopa. Stejně tak malá chyba při vyřízení hypotéky. Pouhá maličkost a hladký průběh se zhroutí jako domeček z karet. Stále sledujeme trh, bankovní metodiky, jsme v obraze. Pracujeme precizně. Využijte toho.

3. Užijte si pohodu. Dodržujeme kodex

Ušili jsme si na sebe Etický kodex Asociace hypotečních makléřů. Citujeme:
„Pomáháme našim Klientům činit zodpovědná rozhodnutí na základě objektivních informací, a to vždy s ohledem na jejich potřeby a situaci. Řídíme se pravidlem, že Klientům doporučujeme pouze taková řešení, která bychom zvolili my sami, pokud bychom byli v pozici Klienta.“ Přemýšlíme za vás. Zbavte se starostí.

Více peněz i času pro vás. Ušetřete zdarma.

 

„Vyřizovat si hypotéku na vlastní pěst? Nesmysl. Ještě, že jsme to neudělali!“ Novákovi ušetřili mnoho času i peněz. Hypoteční makléř FÉR hypotéky se stará za ně.

 

Hypoteční makléř s certifikací FÉR hypotéka

 • Je profesionál, pomohl stovkám klientů před vámi, zná metodiky příslušných bank a postupy, jak dosáhnout nejlepších parametrů hypotéky, nižšího úroku a splátek.
   
 • Pomáhá vám nejen porovnat a vybrat nejvýhodnější hypotéku, ale kompletně ji za vás vyřídí a ušetří spoustu drahocenného času.
   
 • Postará se o čerpání hypotéky, přesně podle vašich potřeb.
   
 • Přebírá komunikaci s prodejcem nemovitosti, bankou, Katastrem nemovitostí i dalšími institucemi.
   

Hypoteční makléř s certifikací FÉR hypotéka pro vás pracuje rychle a bezplatně.

 

Stále váháte, zda ušetřit čas, peníze a starosti?
Přečtěte si pár zkušeností klientů s FÉR hypotékou...
 

Dobrý den,

ráda bych se podělila se zkušeností s Gepard Finance, konkrétně s makléřem Ing. Pavlem Aronem. Na pana Arona se obracím opakovaně od doby, kdy jsem v roce 2008 potřebovala poprvé poradit s hypotékou. Důvodem je má naprostá spokojenost se službami, které Gepard Finance a Ing. Aron poskytují, a to jak s jejich kvalifikovaným obsahem i s přátelskou a vstřícnou formou.

Od té doby také Gepard doporučuji svým přátelům v případě, že potřebují finanční poradenství. Sama jsem nyní potřebovala pomoci s refinancováním hypotéky a jsem si zcela jistá, že bez Ing. Arona bych nedostala od banky zdaleka tak příznivé podmínky.

Za tuto pomoc jsem velmi vděčná.

Děkuji, Hana Štěpánková

 

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské díky za služby Petry Štroblové, která sjednávala mou hypotéku. Velmi profesionální přístup s lidským nadhledem. Ač mé nervy pracovaly, Petra Štroblová mě svým přístupem vždy uklidnila a ujistila, že vše proběhne tak, jak má. A opravdu se tak stalo. Petra by zasloužila obrovskou pochvalu před "nastoupenou" kanceláří :-) Petra Štroblová = jistota a zázraky na počkání... Petro, ještě jednou obrovské DÍKY!!!

Pěkný den.

Lucie Sedláčková

 

Vážený pane generální řediteli,

spolupráce s vaší hypoteční makléřkou pí Bc. Veronikou Smetánkovou, DiS., z pobočky Spálená, Praha 1, byla naprosto vynikající. Zajistila mi nesrovnatelně výhodnější hypotéku a postarala se o veškeré jednotlivé úkony s refinancováním související od začátku do konce.

Jako účetní jsem zvyklý kontrolovat sebe i své okolí a potrpím si na přesnost a detail, takže jsem pí Smetánkovou během celé transakce zaneprázdňoval různými otázkami. Paní Veronika Smetánková byla vždy milá a vstřícná, vždy měla přehled, vždy znala odpověď.

Chci vyzdvihnout nejen její profesní kvality, ale i neméně důležité osobnostní klady a proklientský přístup.

Lepšího, schopnějšího a vstřícnějšího poradce jsem dosud nepotkal.

Vážený pane řediteli, přeji společnosti Gepard Finance mnoho "Veronik Smetánkových".

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Mgr. Radek Zelinka, Praha 6

 

 

Nejlevnější a nejrychlejší hypotéka? FÉR hypotéka.
Sjednejte si schůzku - FÉR a zdarma