FÉR hypotéku získate jen u renomovaných makléřů

Společnost GEPARD FINANCE získala značku kvality FÉR hypotéka.

 

FÉR hypotéku získate jen u renomovaných makléřů

 

předání certifikátu FÉR hypotéka
předání certifikátu FÉR hypotéka z rukou managerky Asociace hypotečních makléřů

V úterý 30. července proběhla tisková konference Asociace hypotečních makléřů (AHM), během které byla přítomným novinářům představena nová značka kvality FÉR hypotéka.

Předseda představenstva společnosti Gepard Finance Jan Kruntorád pak z rukou manažerky AHM Petry Horákové Krištofové převzal certifikát FÉR hypotéky, který je pro klienty společnosti Gepard Finance zárukou kvalitního hypotečního poradenství.

Značka kvality FÉR hypotéka se opírá o 3 základní pilíře: profesionalitu, úzkou specializaci na hypoteční poradenství a Etický kodex AHM.

Klienti, kteří využijí služeb takto certifikovaného hypotečního makléře, se mohou spolehnout na to, že se o jejich hypotéku postará skutečně kvalifikovaná osoba. “Značku FÉR hypotéka si zaslouží jen ti, kteří dokáží klientům “fér” hypotéku zajistit,” vysvětluje Petra Horáková Krištofová, manažerka AHM, a pokračuje: “Fér hypotéka je taková hypotéka, kde klient získává optimální řešení pro svůj případ a má k dispozici veškeré potřebné informace týkající se zvoleného řešení, jako například související poplatky atd. Takové řešení pak hypoteční makléř bezplatně realizuje.”

Aby klienti měli jasnější představu o tom, kolik času a peněz jim FÉR hypotéka ušetří, natočila AHM video, které porovnává časovou a finanční náročnost vyřízení hypotéky “na vlastní pěst” a pak s hypotečním makléřem (video lze nalézt například na youtube.com). Výsledky byly překvapivé: na to, co hypoteční makléř zvládne za 45 min, potřebují klienti jednající na vlastní pěst 12 dní. Navíc ve videu účinkující manželský pár ušetří za prvních pět let 45 000 Kč, a to právě díky hypotečnímu makléři.

Franšízy Gepard Finance začnou vínové razítko se symbolem sovy používat od srpna. “Naše prodejní místa značkou FÉR hypotéka určitě pečlivě označíme,” říká Jan Kruntorád a vysvětluje dále: “Neznamená to ale, že usneme na vavřínu. Právě naopak: tato značka kvality je pro každého hypotečního makléře velkým závazkem, respektive jakýmsi bičem, který nás bude nutit neustále kvalitu zvyšovat.”

Společnost Gepard Finance je se svými 65 franšízami největším hypotečním makléřem v České republice. Jen za první pololetí letošního roku zprostředkovala hypotéky za více jak 4 mld. Kč.

Hypoteční makléře Gepard Finance lze nalézt v každém větším městě a jejich služby jsou pochopitelně zcela bezplatné.

Obchodní místa najdete v sekci KONTAKTY.

Sdílejte článek