Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Franšíza Gepard Finance od A do Z aneb Slavíme přestěhování do nových prostor

V létě 2015 se sídlo franšízové společnosti Gepard Finance přemístilo do nových reprezentativních prostor administrativní budovy Rubín Office Center v pražském Karlíně. Dalším důvodem k oslavě je navýšení počtu franšízových poboček na 80 míst po celé ČR. Jak vůbec funguje franšízing u Gepard Finance a jak by se případní zájemci měli připravit?

Franšíza Gepard Finance od A do Z aneb Slavíme přestěhování do nových prostor

Nové sídlo společnosti Gepard Finance najdete v budově Rubín Office Center, Sokolovská 192/79, Praha 8

Slavnostní otevření nového sídla společnosti Gepard Finance

Slavnostní otevření nového sídla Gepard Finance za účasti zástupců bank a partnerských společností.

Franšízing byl ještě do nedávna pojem cizí a neznámý, dnes už však mnoho Čechů ví, o čem je řeč. Vzhledem k tomu, že si tento druh podnikání nachází stále větší oblibu u všech, kteří chtějí pracovat svobodně díky know-how zavedené značky, je vhodné povědomí o franšízingu stále rozšiřovat. Co to tedy je, kolik se touto činností dá vydělat, jak vůbec funguje a co musíte udělat pro to, abyste se mohli stát franšízantem?

Co je franšízing a kdo v něm figuruje?

I přesto, že se pojem rychle rozšiřuje, se stále čas od času někdo zeptá, co to vlastně ten franšízing je. Franšízing je, jak již bylo řečeno, druh podnikání. franšízaJde o podnikání pod již zavedenou značkou, přičemž tomu, kdo se do takového podnikání chce pustit, poskytuje společnost vlastnící značku potřebné školení i další podporu.

Tím hlavním je v této činnosti franšízant – ten, kdo chce podnikat pod vybranou značkou, a franšízor – ten, kdo poskytuje franšízantovi právo na jeho činnost. Franšízor je ten, kdo franšízanta, mnohdy v začátku nezkušeného, podporuje vědomostně i technicky, poskytuje mu know-how, dává mu k dispozici technické i hospodářské metody a jiné.

Kolik si vlastní franšízou vyděláte – vyplatí se to?

Pokud uvažujete nad vlastní franšízou, jistě se sami sebe ptáte, zda se to vyplatí a na kolik peněz si měsíčně a ročně přijdete. Někoho možná zklame, že odpověď nikdy nemůže být jednoznačná, jiné tento fakt spíše povzbudí. To, kolik peněz si franšízou vyděláte, záleží na mnoha faktorech, například na tom:

 • zda jste sami makléři, nebo máte své makléře, s nimiž se dělíte o zisky
 • zda máte více vlastních obchodů s plnou provizí, nebo obchodů realizovaných od tzv. doporučitelů, s nimiž se o provizi musíte dělit
 • jaké úsilí do práce dáte a jaké máte v souvislosti s výkonem práce výdaje
   

Jeden franšízant si může měsíčně vydělat 20 tisíc korun, jiný i několikanásobek. Na franšízingu se dá s pomocí několika základních předpokladů zbohatnout, je však zapotřebí notné dávky píle.

Jak vypadá ideální franšízant a pro koho je tato činnost vhodná

Franšíza je perfektním řešením pro ty, kteří chtějí být ve své práci svobodní, ale zároveň se z nějakého důvodu obávají klasického podnikání. Právě pomoc franšízora a předání know-how je ale skvělým základem úspěchu.

Franšízant by však měl pamatovat na to, že musí zvládat sebedisciplínu a měl by pracovat rád, jinak se bude k práci nutit a dost možná si vydělá jen minimum. Franšízant franšízová spoluprácemusí mít chuť učit se novým věcem, musí prahnout po sebezdokonalování, musí být schopen převzít zodpovědnost za své činy, musí být organizačně schopný… A je toho mnohem více. Pro všechny tedy tento druh činnosti vskutku není. Ideální franšízant musí být aktivní a otevřený. 

Kdy je nejlepší založit si vlastní franšízu

Možná váháte, jestli je ten pravý čas na založení vlastní franšízy. Ideální načasování neexistuje, jde spíše o okolnosti, které vás k franšízingu přivedou. Může jít například o nespokojenost se stávajícími službami v oblasti, v níž chcete působit, o vědomosti a zkušenosti, které chcete předat, i o jiné okolnosti. Ty se mnohdy u jednotlivých franšízantů hodně liší.

Franšíza v oblasti finančnictví – jak na ni?

Bankovnictví a vše, co se kolem financí točí, bude fungovat, dokud budou existovat samotné peníze. Proto, pokud dokážete přemýšlet konstruktivně i analyticky, neuděláte chybu, když rozčeříte jeho vody. Jak na to? Zvolte si, pod jakou značkou chcete působit, důkladně prostudujte podmínky spolupráce včetně poplatků a s vybranou společností podepište smlouvu. Můžete začít!

Zajímáte se o hypotéky? Zkuste franšízing s Gepard Finance!

Pokud vám přijde zajímavá oblast financí, speciálně hypoték, a chcete lidem skutečně pomáhat tím, že jim budete zařizovat snižování nákladů na hypotéku, neváhejte a přidejte se ke Gepard FinanceČeká na vás nejedna výhoda, například:

 • kompletní know-how, návody, postupy a manuály
 • vzdělávací systém, certifikace, metodická podpora, intranetový portál
 • kvalitní databáze, důvěra, status experta, automatizace, následná péče
 • hypoteční servis klientů velkých realitních sítí
 • partnerství (affiliate) s významnými realitními portály
 • vysoké provize za realizované obchody
 • zázemí specialistů, kteří jsou připraveni pomoci, aby bylo Vaše podnikání ziskové

  

Náš tip: Přečtěte si příběh Petry Nesvadbové, jedné z našich franšízantek, které franšíza doslova změnila život!


 

Přidat se k nám je skvělým a zároveň jednoduchým krokem – vyplňte krátký formulář a počkejte, až se vám ozveme. Vše vám vysvětlíme a domluvíme se na spolupráci.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Jak úspěšně podnikat v hypotékách? S franšízou GEPARD FINANCE

Orientujete se ve světě financí, hypoték či realit? Chcete se živit tím, co vás baví? Je pro vás důležité, aby to, co děláte, dávalo smysl? Chcete si vydělat tolik, kolik si zasloužíte? Proč hledat díry na trhu a lámat si hlavu s tím, v čem...