Franšíza představuje efektivní formu podnikání pro hypoteční specialisty

Největší specializovaný hypoteční makléř na českém trhu, společnost Gepard Finance, rozšiřuje svoji síť franšíz. Hypotečním specialistům dává příležitost realizovat svou činnost na základě franšízové licence, která jim umožňuje působit jako samostatný podnikatel a současně čerpat benefity vyplývající ze zkušenostmi prověřeného podnikatelského konceptu.

Franšíza představuje efektivní formu podnikání pro hypoteční specialisty

Stabilita na trhu - 15 let

Společnost Gepard Finance působí na českém trhu již 15 let a celou dobu bez přestávky roste. Svým hypotečním makléřům nabízí silnou značku, know-how i zázemí stabilní společnosti ve formě franšízy. „Naše franšíza představuje velmi zajímavou alternativu k obvyklým formám spolupráce v oblasti finančního poradenství, kterými jsou multi-levelové společnosti nebo broker pooly,“ uvádí Jiří Pathy, místopředseda představenstva Gepard Finance. „Pro hypoteční specialisty je naše franšíza nejlepší volbou, protože s ní získávají zkušenosti a podporu silného hráče na trhu s tradicí i dobrým renomé,“ dodává Jiří Pathy.

Zkušenostmi prověřený podnikatelský koncept od Gepard Finance umožňuje zaštítit se zavedenou a silnou značkou Gepard Finance, přičemž jako franšízový partner zůstává makléř z právního hlediska samostatným podnikatelem. Franšíza Gepard Finance umožňuje získat trvalý zdroj příjmů díky doporučením a spolupráci s velkými realitními sítěmi i posílit osobní brand makléře.

Konkurenční výhody win-win strategie

Principy fungování společnosti jsou výhodné pro obě strany. „Gepard Finance mi dodává zázemí, metodickou podporu a díky postavení silného hráče na trhu mi umožňuje vyjednat skvělé podmínky pro klienty,“ líčí svoji zkušenost Petra Nesvadbová, hypoteční makléřka a majitelka franšízy v Olomouci. „Jako velkou přednost vidím přehledný informační systém, celorepublikovou značku nebo kompletní marketingovou podporu,“ dodává Ota Gottstein, který provozuje se svojí ženou hned několik franšíz po České republice. Podle něj nezůstává pozadu ani perfektní školicí systém Gepard Akademie.

 

 

 

O společnosti Gepard Finance

Ojedinělý franšízový koncept nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. Společnost GEPARD FINANCE se v roce 2011 stala největší hypotečně-makléřskou firmou v ČR. Je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, držitelem značky kvality FÉR hypotéka a prestižního ocenění Superbrands 2017.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...