• Franšízing

    BLOG O FRANŠÍZINGU. Pravidelná dávka novinek a rad ze světa franšízingu a podnikání s Gepard Finance.

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

středa, 26 únor 2020 12:47 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste. Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizaci realitního obchodu, prodeje nemovitosti. Pokud se ptáte, zdali můžete jako realitní makléř nějak dopomoci k tomu, aby měl váš klient co nejvyšší šanci na získání hypotečního úvěru, odpověď je ano. Spolupracujte s těmi nejlepšími na trhu,…
Orientujete se ve světě financí, hypoték či realit? Chcete se živit tím, co vás baví? Je pro vás důležité, aby to, co děláte, dávalo smysl? Chcete si vydělat tolik, kolik si zasloužíte? Proč hledat díry na trhu a lámat si hlavu s tím, v čem prorazit, když můžete začít podnikat pod záštitou ověřené a funkční značky. Na snímku Petra Nesbadbová, majitelka franšízy GEPARD Olomouc Wellnerova.Vyhlášena jako nejoblíbenější makléř roku 2019…
Stát na vlastních nohou, ale přitom s podporou silného partnera – to je sen mnoha zaměstnanců i finančních poradců organizovaných ve velkých obchodních sítích. Když už role zaměstnance neskýtá dostatek prostoru pro vlastní realizaci, ale zároveň není dostatek zkušeností a kapitálu pro založení vlastní společnosti, přichází ke slovu franšízový koncept. Vlastní franšízovou pobočku si ale nemůže otevřít jen tak každý.

5 důvodů, proč je pro vás franšízing pravou volbou

středa, 27 prosinec 2017 11:56 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Být svým vlastním pánem, zároveň ale odlehčit riziku podnikání – i tak by šla ve zkratce shrnout pozitiva a negativa franšízingu. Problematika franšíz je ovšem mnohem hlubší a rozhodování o otevření vlastní pobočky je třeba důkladně zvážit. Přečtěte si pětici důvodů, které vám svět franšízingu i svět Gepard Finance ukáží v novém světle.
Vybrat toho pravého finančního poradce nebo poradenskou síť není žádný med. Experti na volné noze klienty lákají na léta zkušeností a zástupy spokojených klientů, jednotlivé instituce zákazníky uhánějí pod příslibem jedinečných slev a akcí. Jakým způsobem ale tyto společnosti doopravdy fungují? A je pro ně blaho klienta opravdu na prvním místě?
Láká vás práce ve sféře hypotečních úvěrů? Máte tah na branku, chcete lidem pomoci k získání jejich vysněného bydlení? Společnost Gepard Finance opět otevírá bránu podnikatelských příležitostí. Přijďte na nezávazné setkání a zjistěte, jaké to je provozovat franšízu pod křídly naší společnosti.
Největší specializovaný hypoteční makléř na českém trhu, společnost Gepard Finance, rozšiřuje svoji síť franšíz. Hypotečním specialistům dává příležitost realizovat svou činnost na základě franšízové licence, která jim umožňuje působit jako samostatný podnikatel a současně čerpat benefity vyplývající ze zkušenostmi prověřeného podnikatelského konceptu.
Oblast hypotečních úvěrů nabízí kariéru finančního poradce nebo bankéře. Pokud ale chcete založit vlastní společnost, narazíte. Prorazit v silném konkurenčním prostředí si žádá obrovské nasazení – bez záruky úspěchu. Gepard Finance z vás starosti o živobytí sejme a umožní vám rozvíjet váš podnikatelský potenciál.
Je tomu již 15 let, kdy společnost Gepard Finance vstoupila na hypoteční trh. Od té doby se stala špičkou ve zprostředkování hypotečních úvěrů. Strategický záměr se od doby založení společnosti nezměnil: Pomáhat lidem získat jejich vysněné bydlení. Člověk, který chce investovat do nemovitosti a chce uspokojit svou primární potřebu bydlení, se k tomu ani za dvacet, třicet let neprošetří. Cena nemovitosti, to nejsou tisíce, ale miliony. Hypotéku chápeme jako pasivní…

Vybudujte úspěšnou franšízu pod silnou značkou!

pátek, 19 kvě 2017 11:17 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Provozování franšízy je v České republice oblíbeným způsobem podnikání. Na českém trhu působí v současnosti kolem 250 franšízových subjektů, pod jejich záštitou existuje na 6 500 poboček. Šance na úspěch je veliká. Podle statistik je franšízing šestkrát bezpečnější než podnikání na vlastní pěst. Co vše je třeba pro otevření franšízové pobočky udělat?
Ve čtvrtek 1. prosince nabyl účinnosti nový zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, a s ním také související souhrnná novela č. 258/2016 Sb. Ačkoli tento zákon cílí především na spotřebitele, ani finanční poradci a hypoteční makléři nepřijdou „zkrátka“. Co všechno se pro ně změní a co dělat, pokud ještě nejste na změny připraveni? Odpovědi naleznete na následujících řádcích.
Že už vás nebaví vstávat každé ráno v šest a ve své kanceláři být vždy na určitý čas? Nesnášíte, když má šéf špatnou náladu a celý den se po vás vozí? Na vlastní podnikání nebo zakládání firmy si netroufáte, ale kariéra „zaměstnance“ už vás prostě nebaví? A víte, že i samotný hypoteční makléř má možnost stát se franšízantem (majitelem franšízové licence), což je nejvyšší metou v jeho podnikání. Máme pro…

Franšízing u Gepard Finance? 8 důvodů, proč do toho jít!

pondělí, 25 duben 2016 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Když se podíváte na někoho, komu se daří, chcete zkopírovat jeho postup, tak najednou zjišťujete, že vlastně nevíte, jak se do toho pustit. Nevíte, jak dotyčný přemýšlí, co mu přináší největší úspěch a zisk. Vypadá to na první pohled jednoduše, ale jsou tam často roky jakéhosi vzdělávání a používání metod, které fungují, ale nejsou vidět. To pak dělá ten rozdíl. Teď máte možnost převzít postupy a know-how těch nejlepších. Dostanete…

5 konkurenčních výhod franšízy Gepard Finance

pátek, 19 únor 2016 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Již nějakou dobu působíte v klasickém finančním či realitním modelu a podvědomě cítíte, že to není úplně ono, jakým způsobem byste se chtěli naplno realizovat další dlouhá léta. Prvotní nadšení opadlo a vás začal iritovat princip, ve kterém jste čím dál tím více svazováni. Vždycky jste chtěli lidem nabízet služby, které jim pomohou splnit sny, osamostatnit se a získat kontrolu nad svým profesním životem. Potřebujete volnost při rozhodování, nadhled, ale…

Franšízing je stále populárnější. Tady jsou důvody!

pátek, 23 říjen 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Volnost podnikání spojená s dávkou jistoty, to je to, po čem spousta lidí touží místo pracovní doby od osmi do čtyř nebo místo absolutní volnosti za cenu nejistoty a neustálé vidiny krachu v případě, že vlastní podnikání nevyjde. Takoví lidé zkrátka přicházejí a ptají se na franšízové partnerství. A proč by to měli zkusit právě u Gepard Finance?
V létě 2015 se sídlo franšízové společnosti Gepard Finance přemístilo do nových reprezentativních prostor administrativní budovy Rubín Office Center v pražském Karlíně. Dalším důvodem k oslavě je navýšení počtu franšízových poboček na 80 míst po celé ČR. Jak vůbec funguje franšízing u Gepard Finance a jak by se případní zájemci měli připravit?
Volnost, svoboda, ale i snazší proniknutí na trh – i tak lze ve zkratce charakterizovat franšízové podnikání, kterému v našich podmínkách důvěřuje stále více začínajících, ale i zkušených podnikatelů. Minulý rok fungovalo v České republice něco přes 200 franšízových konceptů, do budoucna je pak očekáván jejich další nárůst.
Franšíza – v současnosti velmi často skloňovaný pojem, o němž však koluje spousta nejasností a polopravd. Je franšízové podnikání skutečné tak svobodné, jak se na první pohled zdá? Opravdu převyšují jeho výhody slabé stránky? A doopravdy je vstup na trh pod hlavičkou zavedené franšízy tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá?

Kolik si vyděláte založením vlastní franšízy?

středa, 15 duben 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Kdokoli, kdo uvažuje o tom, že si založí vlastní franšízu, jistě řeší otázku, na jakou sumu si měsíčně přijde, kolik mu franšíza vynese a zda mu za to stojí pouštět se do světa podnikání. Někoho lákají vysoké výdělky, jiného volnost. Vysoké výdělky se ale pojí s vyvinutím velkého úsilí a každý, kdo se do podnikání pouští, by to měl vědět.
Ne, Petra Nesvadbová není žádná celebrita, o které byste denně slýchali. A přesto je to žena hodná obdivu, která nezůstala stát na místě. Chtěla se posunout dál a vybudovat si silnou pozici v životě. A taky to dokázala – dnes je majitelkou franšízy Gepard Finance v Olomouci.
„Každý moment je vhodný k založení franšízy! Odpoutejte se od zajetých stereotypů! Podnikejte pod zavedenou značkou! Minimalizujte rizika spojená se začátkem podnikání!“ Tak přesně tato a množství podobných hesel se na zájemce o franšízové podnikání valí ze všech stran.

Jak funguje franšíza a na co se musíte připravit

středa, 18 březen 2015 12:15 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Pro někoho stále ještě záhadné cizí slovo, pro jiného už známá věc. Franšíza. Co to je, jak funguje, co je její podstatou a jak funguje ve spojení s Gepard Finance? Dozvíte se v následujících řádcích.

Tři tipy, jak zbohatnout na franšízingu

středa, 25 únor 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
O franšízingu toho bylo napsáno již mnoho. Tento moderní systém, známý po celém světě, umožňuje využívat prestiž známých značek i těm, kteří ještě nemají se samostatným podnikáním přílišné zkušenosti nebo nechtějí ztrácet čas propagací a marketingem.
Pojem franšízing se v poslední době hojně rozšířil a nejednoho podnikavce nadchnul. Pokud pracujete jako realitní nebo hypoteční makléři, nebo byste rádi tuto kariéru teprve započali, spojte síly s Gepard Finance a získejte stabilní a skvěle ohodnocenou pozici za takových podmínek, které vám na trhu nikdo jiný nenabídne.
Už vás nebaví věčné tahanice a spory o „lepší židli“, dovolenou, neplacené volno, zaměstnanecké benefity nebo stravenky? Máte po krk svého šéfa a jeho mnohdy přehnaných nároků? Již dost dlouho pracujete ve finanční sféře, tudíž o této oblasti mnohé víte? Přesto však svým klientům nemůžete poskytnout takový servis, jaký by si doopravdy zasloužili? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak je na čase říct si…
Již nějakou tu dobu se pohybujete ve světě realit, financí a bankovních produktů? Poskytujete klientům informace, sepisujete s nimi nejrůznější druhy smluv, seznamujete se se stále novými finančními produkty. Přesto však vašemu stávajícímu postu něco chybí. Dosavadní práce vás zrovna dvakrát neuspokojuje, nemůžete se naplno realizovat a podmínky vašeho stávajícího systému vám svazují ruce a zpravidla také neumožňují nabídnout klientům služby ušité na míru jejich potřebám a požadavkům? Pak je…

Dobrá franšíza - jak ji poznat?

pondělí, 29 prosinec 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Přemýšlíte o franšíze? Chcete svým klientům nabízet služby na té nejvyšší úrovni? Nebo jednoduše chcete být sami svými pány a za zády mít spolehlivého partnera, který nad vámi bude držet pomyslnou ochrannou ruku? Ať již jsou důvody pro vaše rozhodnutí jakékoli, neměli byste výběr franšízy za žádných okolností podceňovat. Součástí tohoto článku bude výčet základních znaků a výhod, podle nichž poznáte, zda se skutečně jedná o franšízu, o kterou se…
Pavel Šmíd je majitelem franšízy Gepard Finance v Ústí nad Labem. Klišé upjatého finančníka v obleku, kterého zajímají cifry, se ale vymyká. „Při doporučování hypoték nejsou zásadní čísla. Důležitý je vždy příběh konkrétního klienta, který se do tabulek vměstnat nedá,“ vykládá hypoteční makléř Šmíd. Proč nízká úroková sazba rozhodně není u hypotéky vše? Vyplatí se sjednat k úvěru i životní pojištění? A mělo by klientovi záležet na prestiži banky, která…

Proč se právě Vám zalíbí franšíza od Gepard Finance?

pondělí, 15 prosinec 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Již nějakou dobu se ve světě financí a bankovních produktů pohybujete, ale stávající systém práce vás již příliš nenaplňuje. Chcete svým klientům nabídnout komplexní služby, profesionální přístup a řešení ušitá na míru jejich přáním a požadavkům. Pokud tyto řádky vystihují vaši aktuální situaci, pak byste měli zvážit franšízu u silného a stabilního partnera. Co s „Gepardem“ získáte?
Založení vlastní franšízy je zásadním krokem v životě každého, kdo se rozhodne naplno realizovat na poli hypotečních produktů a zároveň má zájem pomáhat pokud možno co největšímu okruhu klientů. Pokud již nějakou dobu působíte ve světě financí a klasická pozice hypotečního poradce vás příliš nenaplňuje, pak je založení vlastní franšízy ideálním vyústěním aktuální situace. V jednom z minulých článků jsme odhalili ideální dobu, kdy je vlastní franšízu vhodné založit. Dnes…
Strana 1 z 2