• Franšízing

    BLOG O FRANŠÍZINGU. Pravidelná dávka novinek a rad ze světa franšízingu a podnikání s Gepard Finance.

Ve čtvrtek 1. prosince nabyl účinnosti nový zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, a s ním také související souhrnná novela č. 258/2016 Sb. Ačkoli tento zákon cílí především na spotřebitele, ani finanční poradci a hypoteční makléři nepřijdou „zkrátka“. Co všechno se pro ně změní a co dělat, pokud ještě nejste na změny připraveni? Odpovědi naleznete na následujících řádcích.
Že už vás nebaví vstávat každé ráno v šest a ve své kanceláři být vždy na určitý čas? Nesnášíte, když má šéf špatnou náladu a celý den se po vás vozí? Na vlastní podnikání nebo zakládání firmy si netroufáte, ale kariéra „zaměstnance“ už vás prostě nebaví? A víte, že i samotný hypoteční makléř má možnost stát se franšízantem (majitelem franšízové licence), což je nejvyšší metou v jeho podnikání. Máme pro…

Franšízing u Gepard Finance? 8 důvodů, proč do toho jít!

pondělí, 25 duben 2016 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Když se podíváte na někoho, komu se daří, chcete zkopírovat jeho postup, tak najednou zjišťujete, že vlastně nevíte, jak se do toho pustit. Nevíte, jak dotyčný přemýšlí, co mu přináší největší úspěch a zisk. Vypadá to na první pohled jednoduše, ale jsou tam často roky jakéhosi vzdělávání a používání metod, které fungují, ale nejsou vidět. To pak dělá ten rozdíl. Teď máte možnost převzít postupy a know-how těch nejlepších. Dostanete…

5 konkurenčních výhod franšízy Gepard Finance

pátek, 19 únor 2016 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Již nějakou dobu působíte v klasickém finančním či realitním modelu a podvědomě cítíte, že to není úplně ono, jakým způsobem byste se chtěli naplno realizovat další dlouhá léta. Prvotní nadšení opadlo a vás začal iritovat princip, ve kterém jste čím dál tím více svazováni. Vždycky jste chtěli lidem nabízet služby, které jim pomohou splnit sny, osamostatnit se a získat kontrolu nad svým profesním životem. Potřebujete volnost při rozhodování, nadhled, ale…

Franšízing je stále populárnější. Tady jsou důvody!

pátek, 23 říjen 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Volnost podnikání spojená s dávkou jistoty, to je to, po čem spousta lidí touží místo pracovní doby od osmi do čtyř nebo místo absolutní volnosti za cenu nejistoty a neustálé vidiny krachu v případě, že vlastní podnikání nevyjde. Takoví lidé zkrátka přicházejí a ptají se na franšízové partnerství. A proč by to měli zkusit právě u Gepard Finance?
V létě 2015 se sídlo franšízové společnosti Gepard Finance přemístilo do nových reprezentativních prostor administrativní budovy Rubín Office Center v pražském Karlíně. Dalším důvodem k oslavě je navýšení počtu franšízových poboček na 80 míst po celé ČR. Jak vůbec funguje franšízing u Gepard Finance a jak by se případní zájemci měli připravit?
Volnost, svoboda, ale i snazší proniknutí na trh – i tak lze ve zkratce charakterizovat franšízové podnikání, kterému v našich podmínkách důvěřuje stále více začínajících, ale i zkušených podnikatelů. Minulý rok fungovalo v České republice něco přes 200 franšízových konceptů, do budoucna je pak očekáván jejich další nárůst.
Franšíza – v současnosti velmi často skloňovaný pojem, o němž však koluje spousta nejasností a polopravd. Je franšízové podnikání skutečné tak svobodné, jak se na první pohled zdá? Opravdu převyšují jeho výhody slabé stránky? A doopravdy je vstup na trh pod hlavičkou zavedené franšízy tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá?

Kolik si vyděláte založením vlastní franšízy?

středa, 15 duben 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Kdokoli, kdo uvažuje o tom, že si založí vlastní franšízu, jistě řeší otázku, na jakou sumu si měsíčně přijde, kolik mu franšíza vynese a zda mu za to stojí pouštět se do světa podnikání. Někoho lákají vysoké výdělky, jiného volnost. Vysoké výdělky se ale pojí s vyvinutím velkého úsilí a každý, kdo se do podnikání pouští, by to měl vědět.
Ne, Petra Nesvadbová není žádná celebrita, o které byste denně slýchali. A přesto je to žena hodná obdivu, která nezůstala stát na místě. Chtěla se posunout dál a vybudovat si silnou pozici v životě. A taky to dokázala – dnes je majitelkou franšízy Gepard Finance v Olomouci.
„Každý moment je vhodný k založení franšízy! Odpoutejte se od zajetých stereotypů! Podnikejte pod zavedenou značkou! Minimalizujte rizika spojená se začátkem podnikání!“ Tak přesně tato a množství podobných hesel se na zájemce o franšízové podnikání valí ze všech stran.

Jak funguje franšíza a na co se musíte připravit

středa, 18 březen 2015 12:15 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Pro někoho stále ještě záhadné cizí slovo, pro jiného už známá věc. Franšíza. Co to je, jak funguje, co je její podstatou a jak funguje ve spojení s Gepard Finance? Dozvíte se v následujících řádcích.

Tři tipy, jak zbohatnout na franšízingu

středa, 25 únor 2015 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
O franšízingu toho bylo napsáno již mnoho. Tento moderní systém, známý po celém světě, umožňuje využívat prestiž známých značek i těm, kteří ještě nemají se samostatným podnikáním přílišné zkušenosti nebo nechtějí ztrácet čas propagací a marketingem.
Pojem franšízing se v poslední době hojně rozšířil a nejednoho podnikavce nadchnul. Pokud pracujete jako realitní nebo hypoteční makléři, nebo byste rádi tuto kariéru teprve započali, spojte síly s Gepard Finance a získejte stabilní a skvěle ohodnocenou pozici za takových podmínek, které vám na trhu nikdo jiný nenabídne.
Už vás nebaví věčné tahanice a spory o „lepší židli“, dovolenou, neplacené volno, zaměstnanecké benefity nebo stravenky? Máte po krk svého šéfa a jeho mnohdy přehnaných nároků? Již dost dlouho pracujete ve finanční sféře, tudíž o této oblasti mnohé víte? Přesto však svým klientům nemůžete poskytnout takový servis, jaký by si doopravdy zasloužili? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak je na čase říct si…
Již nějakou tu dobu se pohybujete ve světě realit, financí a bankovních produktů? Poskytujete klientům informace, sepisujete s nimi nejrůznější druhy smluv, seznamujete se se stále novými finančními produkty. Přesto však vašemu stávajícímu postu něco chybí. Dosavadní práce vás zrovna dvakrát neuspokojuje, nemůžete se naplno realizovat a podmínky vašeho stávajícího systému vám svazují ruce a zpravidla také neumožňují nabídnout klientům služby ušité na míru jejich potřebám a požadavkům? Pak je…

Dobrá franšíza - jak ji poznat?

pondělí, 29 prosinec 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Přemýšlíte o franšíze? Chcete svým klientům nabízet služby na té nejvyšší úrovni? Nebo jednoduše chcete být sami svými pány a za zády mít spolehlivého partnera, který nad vámi bude držet pomyslnou ochrannou ruku? Ať již jsou důvody pro vaše rozhodnutí jakékoli, neměli byste výběr franšízy za žádných okolností podceňovat. Součástí tohoto článku bude výčet základních znaků a výhod, podle nichž poznáte, zda se skutečně jedná o franšízu, o kterou se…
Pavel Šmíd je majitelem franšízy Gepard Finance v Ústí nad Labem. Klišé upjatého finančníka v obleku, kterého zajímají cifry, se ale vymyká. „Při doporučování hypoték nejsou zásadní čísla. Důležitý je vždy příběh konkrétního klienta, který se do tabulek vměstnat nedá,“ vykládá hypoteční makléř Šmíd. Proč nízká úroková sazba rozhodně není u hypotéky vše? Vyplatí se sjednat k úvěru i životní pojištění? A mělo by klientovi záležet na prestiži banky, která…

Proč se právě Vám zalíbí franšíza od Gepard Finance?

pondělí, 15 prosinec 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Již nějakou dobu se ve světě financí a bankovních produktů pohybujete, ale stávající systém práce vás již příliš nenaplňuje. Chcete svým klientům nabídnout komplexní služby, profesionální přístup a řešení ušitá na míru jejich přáním a požadavkům. Pokud tyto řádky vystihují vaši aktuální situaci, pak byste měli zvážit franšízu u silného a stabilního partnera. Co s „Gepardem“ získáte?
Založení vlastní franšízy je zásadním krokem v životě každého, kdo se rozhodne naplno realizovat na poli hypotečních produktů a zároveň má zájem pomáhat pokud možno co největšímu okruhu klientů. Pokud již nějakou dobu působíte ve světě financí a klasická pozice hypotečního poradce vás příliš nenaplňuje, pak je založení vlastní franšízy ideálním vyústěním aktuální situace. V jednom z minulých článků jsme odhalili ideální dobu, kdy je vlastní franšízu vhodné založit. Dnes…
Jste hypoteční či realitní kancelář? Nebo chcete v oboru hypoték začít podnikat? Kompletně jsme přenastavili finanční podmínky spolupráce, aby všichni naši franšízanti mohli výrazněji maximalizovat své zisky. Tak výhodný model pro franšízanty nenabízí nikdo jiný na trhu.

Kdy je nejlepší čas na založení vlastní franšízy?

úterý, 25 listopad 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Líbí se vám svět finančních produktů nebo pracujete v realitách? Nebo jste bankovní úředník v osmihodinových směnách za přepážkou? Neuspokojuje vás aktuální situace na trhu a chtěli byste svým klientům opravdu pomoci? Nabídnout produkty, které si doopravdy zaslouží? Produkty, jež jim umožní splnit velké sny o vlastním bydlení nebo zajištění do budoucna? Pokud byla vaše odpověď alespoň na dvě výše zmíněné otázky kladná, pak jsou následující řádky určeny právě vám.…
Další z franšízantů společnosti Gepard Finance, jež se svěřili se svými zkušenostmi, je Ing. Otomar Gottstein, majitel franšízy v Písku. Mottem tohoto úspěšného franšízanta, jež se může pochlubit řadou ocenění a certifikátů, jsou tato moudrá slova: „Jen ten klient je spokojený, který se vrací…“.

Jaké vlastnosti by měl mít ideální franšízant?

úterý, 28 říjen 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Zaujala vás nabídka na franšízing u společnosti Gepard Finance? Chcete vyzkoušet něco nového a neotřelého? Zároveň však máte obavy, zda se pro tuto práci opravdu hodíte? Na následujících řádcích vám odhalíme několik charakterových vlastností i schopností a dovedností, které by neměly být cizí nikomu, kdo se o franšízu v Gepard Finance zajímá.

Radka Vacková: konečně mohu lidem plnit jejich sny

sobota, 25 říjen 2014 00:00 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Radka Vacková, v současné době hypoteční makléřka v Českých Budějovicích, začala pod hlavičkou společnosti Gepard Finance působit již v roce 2005. Coby asistentka si rychle zvykla na dynamické prostředí firmy a o rok později již budovala vlastní portfolio spokojených klientů v oblasti hypotečního financování. Přestože ani v jejím případě nebyly začátky nejjednodušší, během své kariéry získala celou řadu ocenění a svým klientům umožnila získat hypotéky, jejichž objem činil více než…
Franšíza – magický pojem, o kterém my v Gepard Finance víme mnohé. Na trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se vypracovali na absolutní špičku v České republice a svou franšízovou síť rozšířili na více než 70 obchodních míst. V současné době pod hlavičkou Gepard Finance působí více než 400 makléřů a naše expanze stále pokračuje. Ale pěkně popořádku. Následující řádky budou věnovány historii firmy, stejně…

Máme více než 350 makléřů a naše síť nadále roste!

středa, 17 září 2014 07:44 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Prestižní společnost Gepard Finance působí na českém trhu již od roku 2003. Za tuto dobu přivítala do své rodiny na více než 350 makléřů a franšízantů, kteří působí na 70 obchodních místech v České republice. Také do budoucna plánuje rozšiřování počtů franšízantů, kteří ovládají takřka celý hypoteční trh u nás. Pokud zvažujete franšízu u této společnosti, která se může pochlubit bohatým portfoliem spokojených klientů, pak máte jedinečnou možnost! Přečtěte si…

Martin Bernklau: Práce u Gepard Finance pro mě byla výzvou

úterý, 09 září 2014 08:02 | Franšízing | GEPARD FINANCE
Martin Bernklau, v současné době majitel franšízy Gepard Finance v Liberci, který společně se svými hypotečními makléři pokrývá takřka celý region severních Čech, se setkal s franšízingem již v roce 1998. Od té doby se však mnohé změnilo a podnikání v tehdejším pojetí ho začalo unavovat. Právě to byl jeden z důvodů, proč se rozhodl vstoupit do rodiny společnosti Gepard Finance.
Přemýšlíte o franšízingu u společnosti Gepard Finance? Stále váháte, zda to u nás zkusit nebo nechat rozhodnutí na pozdější dobu? Máme pro vás několik důvodů, proč na nic nečekat a přidat se k nám třeba ještě dnes. Naše úspěchy totiž mohou být také vašimi úspěchy! Staňte se nezávislým franšízantem, pracujte pod hlavičkou prestižní společnosti, která slaví nemalé úspěchy nejen v České, ale také Slovenské republice.
S franšízou u společnosti Gepard Finance jsem začala zhruba před čtyřmi lety. K bankovnictví a pojišťovnictví jsem se dostala vlastně úplně náhodou a začátky rozhodně nebyly nejjednodušší. Po několika prvotních neúspěších jsem dokonce zvažovala, zda tento obor úplně neopustit a vyzkoušet své štěstí někde jinde.
Strana 1 z 2