Franšízing od Gepard Finance a jeho hlavní výhody, které neznáte

Pojem franšízing se v poslední době hojně rozšířil a nejednoho podnikavce nadchnul. Pokud pracujete jako realitní nebo hypoteční makléři, nebo byste rádi tuto kariéru teprve započali, spojte síly s Gepard Finance a získejte stabilní a skvěle ohodnocenou pozici za takových podmínek, které vám na trhu nikdo jiný nenabídne.

Franšízing od Gepard Finance a jeho hlavní výhody, které neznáte

Model Gepard Finance pro franšízanty je unikátní

Na otázku, proč by měli zájemci o franšízing spolupracovat zrovna s námi, máme jednoduchou odpověď. Tak výhodný model pro franšízanty, jaký nabízíme my, nenabízí nikdo jiný u nás. Možná si nejste jisti, jak začít, co je potřeba udělat pro to, abyste byli úspěšní a měli všeho dostatek. A na to právě myslíme. Rádi se s vámi podělíme o své know-how, vzděláváte se u nás, dostanete roky prověřený systém a nakonec vás nemine velmi příjemná provizní část odměny.

2 hlavní výhody a mnoho dalších navíc

První výhodou, která jistě zaujme nejvíce, je to, že nabyvatel franšízy v Gepard Finance neplatí téměř žádné měsíční franšízové poplatky. Odbyde vám tak starost o to, abyste zaplatili režijní náklady a ještě vám něco zbylo pro sebe. A k tomu ještě budete získávat nadstandardní provize za realizované obchody.

Druhou výhodou, kterou musíme zmínit, je synergická spolupráce s realitními sítěmi a kancelářemi, jako je například RE/MAX. Díky tomu naši franšízanti získávají know-how i nové obchodní příležitosti. Podmínky jsou tedy perfektní.

Další skutečnost, čím může být spolupráce s Gepard Finance zajímavá, je unikátní affiliate program, díky němuž se franšízanti a jejich hypoteční makléři jednoduše dostanou k dalším kontaktům a jejich realitní partneři k dalším provizím za realizované obchody.

TIP: Všechny benefity pro makléře najdete na stránkách GEPARD SPOLUPRÁCE

Výhody franšízingu s GEPARD FINANCE

  • vybudujete si vlastní pobočku, podnikáte pod úspěšnou značkou
  • získáte vysoké provize za zrealizované obchody
  • budete mít k dispozici zázemí specialistů, kteří vám rádi se vším poradí
  • projdete vzdělávacím systémem a budete mít možnost sdílet know-how s ostatními franšízanty
  • o své odměny se zasloužíte vy sami, žádná schodovitá struktura odměňování u nás není
      

Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o spolupráci s námi dozvěděli více, přijďte se nezávazně podívat na náš OPEN MEETING a ptejte se na všechno, co vás zajímá. Těšíme se na vás!

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...