Franšízing u Gepard Finance? 8 důvodů, proč do toho jít!

Když se podíváte na někoho, komu se daří, chcete zkopírovat jeho postup, tak najednou zjišťujete, že vlastně nevíte, jak se do toho pustit. Nevíte, jak dotyčný přemýšlí, co mu přináší největší úspěch a zisk. Vypadá to na první pohled jednoduše, ale jsou tam často roky jakéhosi vzdělávání a používání metod, které fungují, ale nejsou vidět. To pak dělá ten rozdíl. Teď máte možnost převzít postupy a know-how těch nejlepších. Dostanete systém, vzdělávání a potřebné znalosti. Zde je 8 důvodů, proč to zkusit s franšízou Gepard Finance!

jak si zařídit franšízu

Důvod č. 1: Zkušený partner profesionálů

Unikátní franšízový koncept Gepard Finance je na našem trhu již od roku 2003. V hypotékách realizoval přes 80 mld. Kč na trhu v ČR a SR. Obsloužil 55.000 spokojených klientů. Systémová centrála disponuje specialisty na konkrétní podporu v produktové, systémové, obchodní a marketingové oblasti. Franšízanti tak mohou využívat samostatné podnikání na klíč se zázemím a silnou oporou ve známé značce s dominantním postavením na hypotečním trhu.

Důvod č. 2: Sami rozhodujete o svém úspěchu

Nejste vázáni limity, nemusíte plnit plány, je čistě jen na vás, jak se do franšízového podnikání opřete a jakou kariéru a portfolio klientů si s naší pomocí vybudujete. To samé platí pro výsledný úspěch, ale i příjmy, které opět závisí na vaší snaze a schopnostech.

Důvod č. 3: Kompletní nabídka všech bank

S Gepard Finance nejste vázáni pouze na určité produkty jedné banky. Naopak získáte kompletní nabídku všech bank a benefity pro vaše klienty díky velikosti značky, pod kterou působíte. Díky centrální podpoře se jako franšízant / makléř v bankách lépe prosadíte a vyjednáte výhodnější podmínky pro daného klienta, než byste měli možnost jako řadový poradce.

Důvod č. 4: Získáte odbornou a metodickou pomoc

S franšízovým podnikáním u Gepard Finance je neodmyslitelně spojena také odborná a metodická pomoc. Kromě úvodních manuálů budete součástí Gepard Hypoteční Akademie, jejímž cílem je zvyšování kvalifikace i odborných znalostí vás i vašich makléřů.

Důvod č. 5: Pravidelné soutěže a benefity

Gepard Finance pro vás připravuje pravidelné soutěže a spoustu motivačních odměn. Navíc získáváte přístup do benefitního programu GEPARD+, ve kterém můžete využívat např. levný tarif u mobilního operátora nebo výhodný operativní leasing na nový vůz.

Důvod č. 6: Osobní marketing

Rozhodnete-li se působit jako franšízant ve společnosti Gepard Finance, nemusíte složitě vymýšlet svůj osobní marketing. V Gepardu pro vás vytvoříme optimalizovaný profil na centrálním webu, ale i osobní webové stránky, díky kterým můžete získat nové klienty a příležitosti. Kromě toho můžete využívat speciální affiliate program pro partnery a databázový systém správy klientů.

Důvod č. 7: Partnerství s realitními kancelářemi

Aby bylo vaše portfolio kompletní, můžete těžit ze synergického partnerství, které v rámci spolupráce s Gepard Finance navážete s realitními kancelářemi a developery. 

Důvod č. 8: Výhodnější možnosti pro vaše klienty

Díky úzkým obchodním vztahům společnosti Gepard Finance s jednotlivými bankami na tuzemském trhu je možno klientům nabízet výhodné nabídky, ke kterým by se sami jen těžko dostali. Gepard Finance je známkou kvality, což potvrzují bankovní partneři při každoročním ocenění klientského portfolia a vysokého standardu předaných složek hypotečních obchodů.

Ještě stále váháte?

Přečtěte si, jak se stát součástí franšízy Gepard Finance nebo se domluvte na osobní schůzce, na které vám výhody franšízového konceptu rádi představíme.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...