Franšízová síť Gepard Finance stále roste. Přesvědčte se o tom uvnitř našeho článku!

Franšíza – magický pojem, o kterém my v Gepard Finance víme mnohé. Na trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se vypracovali na absolutní špičku v České republice a svou franšízovou síť rozšířili na více než 70 obchodních míst. V současné době pod hlavičkou Gepard Finance působí více než 400 makléřů a naše expanze stále pokračuje. Ale pěkně popořádku. Následující řádky budou věnovány historii firmy, stejně jako úspěchům, které se nám podařilo za období našeho fungování dosáhnout.

Franšízová síť Gepard Finance stále roste. Přesvědčte se o tom uvnitř našeho článku!

Kde se vzal, tu se vzal Gepard

Když jsme v roce 2003 vstoupili na tuzemský trh, objem našich zpracovaných hypotečních úvěrů předaných do bank dosáhl 384 milionů korun. V té době jsme působili pod hlavičkou společnosti Gepart s.r.o. Již v roce následujícím objem zpracovaných úvěrů překročil magickou hranici 1 000 milionů Kč a nejinak tomu bylo i v letech následujících. O rok později společnost Gepart s.r.o. přetransformovala svůj název na GEPARD FINANCE a.s. V roce 2006 jsme jako jedni ze zakládajících členů vstoupili do Asociace hypotečních makléřů a zpracovali hypotéky dotýkající se hranice 2 450 milionů Kč.

Základní kámen franšízingu položen v roce 2008

Od roku 2008 jsme začali pracovat s modelem franšízy, což se odrazilo v síti franšízových poboček, prostřednictvím kterých jsme mohli svým klientům nabízet nejen výhodné hypotéky ušité na míru, ale také další služby v podobě úvěrových a pojišťovacích produktů. V roce 2009 podíl společnosti Gepard Finance na hypotečním trhu v ČR poprvé převýšil 5%, což nás přesvědčilo o tom, že svou práci děláme skutečně kvalitně. O dva roky později, konkrétně v roce 2010, jsme otevřeli dalších 20 nových obchodních poboček a dočkali se prvního historického úspěchu, kterým byl objem zpracovaných hypotečních úvěrů, jež převýšil 5 miliard Kč. Kromě toho stoupl náš podíl na hypotečním trhu na neuvěřitelných 8%!

Spokojení klienti i 70 obchodních míst v ČR

V roce 2011 uzavřelo prostřednictvím naší společnosti hypotéku více, než 6000 klientů. Ti využili výhodných úrokových sazeb, stejně jako profesionálních služeb ušitých na míru každému z nich. Proto jsme se již o rok později mohli pochlubit objemem zpracovaných hypoték, který přesáhl 7 miliard korun! V roce 2012 navíc počet obchodních míst po celé České republice dosáhl zajímavého čísla 70. Poslední statistiky z roku 2013 hovoří o 7 754 spokojených klientech, kteří využili našich služeb a 8,2 miliardách korun poskytnutých v hypotečních úvěrech.

Vize společnosti
 

  • stát se profesionálním a spolehlivým hypotečním partnerem poskytujícím bezplatně své služby koncovým klientům
  • franšízovým partnerům přinášet trvalou přidanou hodnotu a stabilní podnikatelské zázemí
  • dosáhnout minimálně 10%-ního tržního podílu na českém hypotečním trhu
 

Principy rozvoje franšízové sítě
 

  • Kvalitní služba
– Pro klienty a partnery (banky, realitní a developerské společnosti)
– Zdravé portfolio
– Vzdělávání (Gepard hypoteční akademie)
– Systémová podpora obchodní sítě – unikátní IS (vznik divize informační centrály)
 
  • Růst na modelu spolupodnikání
– Dlouhodobé vzájemně výhodné obchodní vztahy
 
  • Nastavení a nastavování pravidel – kultivace trhu

  

Jaká je aktuální situace u Gepard Finance?

Jak již bylo zmíněno výše, v současné době se můžeme pochlubit více než 350 makléři, kteří jsou součástí naší franšízy, jež se neustále rozrůstá. Našich služeb můžete využívat na více než 70 obchodních místech, kde vám zaručujeme osobní přístup, stejně jako hypoteční úvěry a další produkty, které se budeme snažit přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Kromě kraje Vysočina jsou naše kontaktní kanceláře rozmístěny ve všech ostatních krajích České republiky. Ale nezoufejte - zřízení pobočky na Vysočině je plánováno v nejbližší době. Věříme, že i vám dokážeme nabídnout produkty, které vás zbaví předsudků o složitém hypotečním financování nebo nevýhodných produktech tuzemských bank a pojišťoven.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...